18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

bizimmillet bayılır uydurmaya orda tanıdıgım var burda akrabam var diye sallayın dikkate almayın bunları

murat72 ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  2. Seyyun

Seyyun TÜİSAG Üyesi

bu forumun da cılkı çıktı artık... ne kadar geyik yapmayı seven insanlarsınız...

3. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

uyuyordur bugunden umudu kesmistir:D

murat72 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

B sınıfı 1 inci sorunun iptalini hangi gerekçe ile istediniz merak ettim? sorun yok o soruda?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, resmi bir açıklama olmaksızın, söylenti üzerine bazı soruların iptal edildiğini söyleyip insanlara umut vermek ne kadar doğrudur? Yazılanlara bakıp geçtiğini düşünen biri, bu mesajdakilerin yanlış olması durumda ne hale gelecektir? Lütfen yaptığınız eylemin sonuçlarını da düşünün.

glryvz, Execute, yiğitoğlu ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum bu ynaıtlardan nasıl bu kadar eminsin? bana mantıklı gelmedi..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. cinan84

cinan84 TÜİSAG Üyesi

bence bu bir yorumdur,pukoyu iptal etmez ve vinç sorusunun da şıkkını değiştirmezlerse diyecek bir şey yok artık...

8. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Hocam geçen sınavıda mahkemeye verdik hep diyorum adamların umurunda değiliz ki

9. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

bence de vinç sorusu yoksa çok büyük kriz var demektir. bu paylaşılanlar resmi değil bence bu sorulara da fazlada iptaller eklenecektir.

10. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Al benden de o kadar 1.soruyu hangi mantıkla iptal etmişler, atılır da biraz destekli at kardeşim.

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  11. Talat ARICI

Talat ARICI TÜİSAG Üyesi

malesef insanları umutlandırarak mutlu olan insanlar var. nasıl bir hisse artık.

12. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar öncelikle gönderdiğim yazışmadan anlaşılacağı üzere benim ihtimal vermediğim bir durum. Ancak 18 mayıs sınavı iptallerini görünce olmayacak gibi gelmiyor.

13. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Ali Bey, mantıklı olsa da bir şey değişmez. Yapılan bu eylem her türlü zarar vericidir. Bir önceki mesajımda verdiğim örneğin tersi de olabilir. Sonuçların ne zaman açıklanacağını henüz bilemiyoruz, belki bir hafta sonra....Bu sürede, kişi mesajdaki sonuçlara görünce geçmekten umudunu kesip, kursa yazılabilir, süre doldu ve kursa yazılma imkanı kalmadıysa bunalıma girebilir.

14. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

doğan olmasa burda konuşmanın tadı yok :) doğanı istiyoruz.:D

Sorgulayan Adam ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  15. Azder Yusuf DÜLGER

Azder Yusuf DÜLGER TÜİSAG Üyesi

Sorgulayan Adam ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  16. ergeco

ergeco TÜİSAG Üyesi

Doğru bilgi olduğunu düşünmüyorum.

17. Arkadaşlar facebooktan okudum, yok benim tanıdığım söyledi türü asparagas haberlere inanmayın, ciddiye almayın artık koca koca insanlarız hepimiz.

Bu durumlara düşürmeyelim kendimizi.

Sorgulayan Adam, Alihan DAĞHAN ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  18. kadir1907

kadir1907 TÜİSAG Üyesi

Bu sorularda şaşıracak hiç bir şey yok. Tamamen iptal edilmesi gereken sorular ve ek olarak ta puko sorusu olmalı. sadece 1. soruya takıldım. onuda inceleyince konseyin üyelerinin bakanlıklar olmadığı, bakanlıkların ilgili genel müdürleri olduğunu fark ettim. İptal edilmesi saçma ama yine de şaşırmamak gerektiğini düşünüyorum :)

Konseyin oluşumu
    MADDE 5 – (1) Konsey, Müsteşarın başkanlığında aşağıda belirtilen üyelerden oluşur:
    a) Bakanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü, Çalışma Genel Müdürü, İş Teftiş Kurulu Başkanı ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığından bir genel müdür,
    b) Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Millî Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığından ilgili birer genel müdür,

ARKADAŞLAR BANA GÖRE BAHSİ GEÇEN SORULARDA Kİ HATALARDAN DOLAYI GERÇEK OLMASI MUHTEMEL AMA YİNEDE RESMİ DUYURU YAYINLANANA KADAR NE SEVİNİN NE DE ÜZÜLÜN.

19. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

açıkçası bu sorular iptal olursa ben geçtim.. ama mantıksız bunların iptali.. mantıklı iptali olacak çok soru var..

20. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Dezenfermasyon bilgi kirliligi

Puko ve vinc iptal ve sık degisimi olmazsa mahkeme yolu acilir arkadas kendi gonlunden gecenleri yazmis

Müge35 ve Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica