18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

O zaman öyle sanmaya devam ediniz.

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  2. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Çoook güzel yazmışsınız koray bey :)

Fatma ertan, gorkemgebel, yiğitoğlu ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. aliihsanov

aliihsanov TÜİSAG Üyesi

buraya yaz burada bekle, buraya yaz burada bekle sanki çalışma bakanı burayı takip ediyor. tepkimizi farklı ortamlara taşımamız daha mantıklı

4. ugurbekar

ugurbekar TÜİSAG Üyesi

sınav ÜCRETİ İÇİN ÖNCE DUYURU YAPILACAK PARANIN NE ZAMANYATACAĞINA VE DİĞER BİLGİLERİ AÇIKLAYACAKLAR , YANİ DAHA ZAMAN VAR

5. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Beyler farklı bir kurumda bulunan akademisyenden destek istedim, ulaşabilirse bilgi verecek. Sizlerle paylaşırım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

6. marc123

marc123 TÜİSAG Üyesi

Edin de abi saçma sapan yorumlar geliyor, atıp tutuyor millet. Buradakilerin hepsi sınava girenlerse belli bir lisans eğitimini bitirmiş yaşını başını almış eğitimler insanlar sonuçta. Ama garip neyse.

7. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

bu soru uzerinde fazla tartismadik
    ben bu soruyu ilk okudugumda avruba birligi kesin degil die yorumlamaya baslamistim
    ulusal konseyde ne isi var demistim ama bu soruda dierlerinden farkli hazirlanmamis gibi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

8. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Bunlarda bi bataga batmış nasıl kurtuluruz diye işin içinden çıkamıyorlar,en fazla perşembeye kadar açıklanır umarım,geç açıklasınlar bize her sınav gibi tuhaf bir süpriz yapmasınlarda varsın geç olsun

9. Sorgulayan Adam

Sorgulayan Adam TÜİSAG Üyesi

Ali Rıza Bey, ben sadece gördüğümü yazdım. Soru iptal edilir, edilmez bu konuda bir yorumum yok. Daha önce üzerinde hiç düşünmediğim bir soru zaten.

10. Saçma sapan yorumlardan forum üyelerini koruma görevlilerimiz vardır. Bir türkiye insanı olarak saçma sapan yorumlara karşı bağışıklık geliştirmiş olmamız gerekiyor.

Sizi hemen bu durumdan çıkaralım. Şu ara B sınıfı uzmanların maaşı 8000 lerde geziyormuş,

11. Beyler dışındakile bilge vermeyecek misiniz? Kadın forum üyelerimizde var.

ebru_ahmet ve Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

hmm... bu çok ilginç bir açıklama.. bu durumda iptallerle sınav sonuçlarını bir açıklayacaklar.
    belkide dava açılmaması için olabilecek en uygun hale getirecekler..

arkadaşlar kim ne derse desin, eğer 1000 itiraz varsa 10 günde zaten bitmez.. biterse bile herkesin itirazlarını incelememişler demektir..
    bence kimse net bir dayanak olmadan lütfen polemiğe yol açacak mesajlar yollamamaya özen gösterirse çok makbule geçer..
    saygılarımla...

13. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

Doğan Bey nerelerdesin

14. Doğan beysiz forumun tadı olmuyor. Keşke telefonunu alsaymışız arar çağırıdık.

15. resulelci

resulelci TÜİSAG Üyesi

iyi günler arkadaşlar.
    İSGGM 'nin telefonunu aradım ( 0 312 215 50 21) bana da haftaya belli olacak şu anda çalışıyoruz dediler. 100 soruya 110 dk verdiniz ama 20 tane soruyu kaç tane müfettiş ile inceleyip (tüzükler yönetmelikler) önlerinde açıkken hiç bizim halimizi düşünmüyorlarmı dedim teşekkürlerini iletiyorlar. bu sınava girenlerin çelik gibi iradesi ve sabrı olması lazım. iyi günler

emsalsiz_ ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  16. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Beyler, size lazım olan numaralar
    İSGGM: 0312 2967317
    YEĞİTEK: 0312 4974122

Bir kaç defa aradım açmadılar, meşgule aldılar, sonra açtılar. Telefonu açan kişi şube sorumlusuna sordu ve 10 gün içerisinde açıklanabileceğini söyledi. Ben 10 günlük süre doldu, zaren 10 gün sonra sınav sonuçları açıklanacak dedim YAPACAK BİR ŞEY YOK bizde YEĞİTEK ten haber bekliyoruz dedi.

Yeğitek i aradım inceleme tarafımızca yapılmıyor denildi. İşlemi hızlandırmaları için telefonla sürekli arayın sorun.

Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  17. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

"Sınavda 10 soru iptal olursa sınav iptal olur" un geçerliliği varmıdır ?

Bu neye istinaden hangi kanunda tüzükte geçmektedir ?

Geçmişte %10 dan fazla soru iptali olmuşmudur (herhangi bi sınav) bunun neticesi ne olmuştur ?

Kişisel kanaatim iptal 15 olsa bile iptal olmayacağı yönünde.

18. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Ben de zaten gördüğünüze yanıt verdim. Bakanlık, Bakanlık temsilcileri, Bakanlık görevlileri,Bakanlık üyeleri hepsi aynı anlama gelir. Gerekli ve yeterli miktarda sorgulayalım derim. Bazı arkadaşların göreve başladığında abartılı davranacağı endişesi var bende. Az bilgi çok korku olmasın. Çok bilgi ve dengeli tedbir daha iyidir.

Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  19. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Bunlar sınav sonuçlarınıda yanlış açıklarlar,daha iptaller açıklanacak,sonra düzeltilecek daha sonra düzeltilmiş halleri meb e yollanacak meb açıklayacak. Sanki, meb yanlış sonuç açıklamıyor.daha geçen dil sınavlarını karıştırmıştı,milletten özür dilediler.Aslında bunlarda cevap anahtarını istemek lazım..Bunlar işin ehli değil,

20. Bu bir kent efsanesidir.

Hiç bir kanunda tüzükte geçmemektedir.

Önceki sınavlarda 9 iptal'de kalınca "daha çok edeceklerdi ama sınav iptal olmasın diye etmediler" şeklinde uydurulmuş bir efsanedir.

21. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

arkadaslar meb,
    sınavla ilgili bolum calısmıyor,,acaba acıklanacakmı?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica