18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. onlarda ne yaptığını bilmiyor, bosuna arama

2. Bianegro

Bianegro Guest

evet..kerata rezistansları ikiledi dışarı çıktı 2 saat kaytardı öyle de unuttu..su kalmadı ki kazanda dibi neredeyse 1.5 cm genişliğinde çatladı

3. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

6. hissim diyorki bugün 15 de açıklanacak

4. Bianegro

Bianegro Guest

bugun artık açıklansın 170 i arasak nolur fazla bildiklerini sanmıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. chemistanbul45

chemistanbul45 TÜİSAG Üyesi

Yav kardes soyledigin seylerin coguna katiliyorum ama bir sey itiraf edeyim pazar gunu yds ye girdim yeminle bir reading parcasi olur bundan :)

6. Bianegro

Bianegro Guest

benim şu aralar 4.üncü histe bir sorun oluştu 6 yı göremiyorum valla:D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. chemistanbul45

Imami aradim elim su an kulagimda degil dedi

8. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Bir Mühendis olarak kanaatim, teknik öğretmenlerin mühendislerden daha avantajlı olduğu. Formasyon alıp öğretmenlik yapanlar da bunun kanıtı olsa gerek. Liseler kadar üniversite açıp, mezunlara iş yok demek hangi mantıktır. Tartışılması gereken "teknik öğretmenler mühendislik, mühendisler öğretmenlik yapsın mı?" sorusundan ziyade; bu kadar üniversiteye bu kadar fakülteye ihtiyaç var mı? Her ilde üniversite açarak öğretimi insanların ayağına götüren devlet 50.000 den fazla İSG Uzman adayını niye ayağına (Ankara'ya) getirir, bunu da anlamış değilim.

Filizisg ve ALİRIZA ARSEVEN bu yazıya teşekkür etti.
  9. İsteyenin mesleğini değiştirme yeni bir meslek edinme hakkı ve yolu her zaman açık olmalı. Bu teşvik edilmeli kolaylaştırmalı.

Tanrım sen bizi meslek egosantirizmden ve tutuculuktan koru.

Emre YİĞİTARSLAN ve ALİRIZA ARSEVEN bu yazıya teşekkür etti.
  10. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu teknik öğretmenler le alakalı yazılar okudum. Kendileri zaten bir meslek seçmişler, bi kaç fark dersle mühendis olmak çok etik gelmiyor bana. Mühendislik bütünüyle bir bakış açısı gerektirir, bunun için fark dersleri vermek yetmez. Kimya mühendisiyle kimyagerin bakış açıları çok farklıdır. Ayrıca teknik öğretmenler mühendis olurken fen fakülteleri olamıyor mesela. Adalet mi ? Bence herkes mesleğini ÖSS de seçiyor, ben bi kaç fark dersle mesela eczacı olsam, bir ezcacı gibi olamam. Yada düşünün ki ben mühendisliği bırakıp teknik öğretmen olmak istedim, yapamam o bakış açım yok. Ki ders olarak fazlamız var kendimize göre. Kendi bölüm dersleride var tabi öğretmenlerin ama o fakültenini mezunu gibi başarılı olamam. Umarım anlatabilmişimdir. hayırlısı

11. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

İnsanlar işsiz....ne yazık ki sunulan fırsatlar değerlendiriliyor......

İşGüvUzman bu yazıya teşekkür etti.
  12. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

haklısın his bırakmadılar adamda harbiden salatalık tadı verdi bu iş bu kadarda olmaz yani

13. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Sen de 15'e taktın gidiyorsun :)

14. İşte tutuculuk budur. ABD ve britanya ve pek başka ülkede bu yollar açık. Mesleğini fark dersleri alarak değiştirebilirsin. Kendine yeni yollar açabilirsin.

Mühendislik bütünüyle farklı bakış açısı filan getirmez. Epeycesi son derece dar bakışlı ve tutucu oluyor.

2000 bilimsel buluşun patentini alan Edison ilkokul mezunu bile değildi yahu...

15. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

Birde şunu anlamıyorum. Bir uygulamanın Amerikada yürülükte olması onun iyi veya kötü olduğunu göstermez ki? Oradaki kaç mühendisle konuşupta karar verdiniz oradaki sistemin daha iyi olduğuna? Enteresan.

16. chemistanbul45

Nerde aciklanacak bu dalga motoru isggm de mi ?

17. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

Tesla ya dua etsin Edison :)

Şefikk ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  18. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Şunu da ilave etmeliyim, bu kadar üniversite açayım derken, eğitimi verecek kalifiye insan bulmak da zorlaşıyor. B sınıfı için yüksek lisans için fakülte bakarken gördüğüm, bir fakültede A.B.D. başkanı öğretim görevlisi. Buyur buradan yak.

19. Bianegro

Bianegro Guest

170 i aradım mejkul durmadan konuşuyorlar..ben konuşmalıyım

20. ahmet altan

ahmet altan TÜİSAG Üyesi

şuan yapacak birşey yok....

21. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

bence çalışkan üye olmak için bilgisayar ekranından gözünü ayırmadığından patladı kazan,şimdi suçu elemanın üzerine atmayalım lütfen cukkacukkacukkacukkacukkacukka

murat72 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica