18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

neden girdim bu sınava..tutuldum kaldım avare..simdi binkere pişmanınm..vakit gecti ah ne care...

2. :k_kızgın: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=ydb:kirbac:

YOK

3. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

tam yerinde yakaladın teprike derim :D

4. Bir gün bizimde adımız İSG katipte çıkacak mı? "Katip şurdan bir çay söle de içek" diyebilecek miyiz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Alihan DAĞHAN, ISGurusu ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  5. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

nasıl olacak üç gün içinde okuyup açıklayacaklarmı sınav sonucunu bu ne hız.

6. Hadi başa dönelim...

Fındık işcisi ve kendi namına çalışan berber demiş... buradan hangi anlamları çıkartıyorsunuz

bu arada fındık yememeye ve berbere gitmemeye karar verdim. :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ISGurusu ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  7. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

3 gün değil azizim. 3 vakte kadar :) :) :)

Alihan DAĞHAN ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  8. Bianegro

Bianegro Guest

böyle bir irade mantık saçmalık..18 gün oluyor pazartesi ..bari öncesi demeseler öncesi zaten hafta sonu..

9. Biz buradan 3 kişilik komisyon kursak çoktan soruları iptal etmiştik. :)

ISGurusu, ALİ ULVİ ÖZÇELİK ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  10. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

o sınav nedir kimler girer, neyi değerlendirir bilmiyorum, ama artık bir test kültürü var bir sorunun cevabını ancak şıklar verilirse arasından seçebiliyor çocuklar klasik yazılı yaptılarmı hepsi dökülüyor. pısa sınavı bilmem ortada kafası çalışan tekniker kalmadı

11. Bianegro

Bianegro Guest

tamam..ben de aradım..üç defa sordum..pazartesi günü açıklanacağını söyleden bir kadın sesi geldi..

12. mrt-men

mrt-men TÜİSAG Üyesi

13. Bianegro

Bianegro Guest

demek ki bayağı iptal sözkonusu adamlar prestiji sarsmamak için iyi bir değerlendirme yapacaklar 9 a kadar iptali getirecekler

14. Dr.Bozkurt

Dr.Bozkurt TÜİSAG Üyesi

Bence, iptaller belli olmuş ve Cevapların okunmasına başlanmıştır. İtiraz edenlere cevapların yazımı başlamıştır Perşembe veya Cuma postalanır. Postalar hafta sonu yada pazartesi itiraz edenlere ulaşır. Bu sırada da siteden ilan ederler. Ayın 12 sin de de sonuçları ilan ederler.

15. Öyle umuyoruz, diliyoruz.. beklediğimize değer umarım.

En doğru iptali bulan arkadaşa tüm forum üyeleri teşekkür yağdırsın. Unutmasın.

16. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

bence 6 iptal 2 şık değişimi,olur yanınada bonus olarak 5 kurabiye bir şişede meyve suyu malum herkes acıktı.burda beklerken :)

17. Bianegro

Bianegro Guest

üç defa sordum...en son öteden bir kadın sesi geldi onunla iletişim kurdu ve o ses şunu söyledi; 9 pazartesi..
    ben de şunu yönelttim..bukadar bekletiliyorsak umarım iyi çalışıyorlardır..
    kadın; evet bayağı problemli duruyor onun için bukadar uzadı hatasız değerlendirme yapmak için çalışıyorlar, insallah diyorum ben de.diyerek noktaladı

ISGurusu, Zeyynep, Sorgulayan Adam ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  18. yasin atasoy

yasin atasoy TÜİSAG Üyesi

ben de o dönemin mağdurlarındanım inşaat okudum dört yıl dedilerki sen olaman mühendis sen olmak var sadece ataması olmayan öğretmen. var biz mecbur okumak inşaat öğretmenliği ama yıllar aradan geçti tek atama olmadı ve bizde razı olmak var ama yıllar sonra var hükümet mühendislik tamamlama sınavı açmak ayrıca ben onu da beklemek o da ha açıklandı açıklanacak tercihler var mühendisler olmaz böle şey kafayı yemek..ama aslında biz var çooooooktan kafayı yemek

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  19. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bozkurt,
    18 Mayıs sınavına itirazıma dair yazdıkları yazı bana 10 temmuzda postaya verilmiş 15 temmuzda elime ulaşmıştı. Kişisel görüşün keşke dediğin gibi uygulansa ama kazın ayağı öyle değil... :(

Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica