18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

:) :) süpersin ya

sedat üzümcü, ISGurusu ve Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  2. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Hepimiz belgelerimizi alalım....hayırlıça ekmegimizi kazanıp yiyelim...herkesin rızkı kendine....öğrtmen olmuş muhendis olmuş tekniker olmuş ne farkeder......

Alihan DAĞHAN ve Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  3. Aysgonul

Aysgonul Guest

Ali Bey,daha önce ki sınavlarda da açıklama süreleri aynıydı.Süreleri özellikle belirttim..Sizin bu yorumunuza göre bu sınava has değil her sınava has bu şekilde bir düşünce olmalı..Üzüldüm şimdi her sınavda vicdan hesaplaşması, iç hesaplaşması yapmak ,durumları sonuç bekleyenlerden bile zordur:((

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  4. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

açıklamayacaklar bugünde adam yerine koyup ta talefona çıkan arkadaşa ne zaman açıklayabilecekleri hakkında bilgi verseler böyle oturup hesap yapmasak

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

:) :) :)

6. Dilimiz fena halde erkek egemenliğe alışmış. Bir kadın da araya bilir dimi. "İnsan yerine koyup" demeliyiz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Bianegro

Bianegro Guest

9 pazartesi arkadaşlar..garanti cevap aldım bezdirdim teldekini inanın

ISGurusu, fahriyamac, yiğitoğlu ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. Hocam aynı azimle iptalleri de alırsın sen :) Tekrar mı arasan?

ISGurusu, yiğitoğlu ve murat72 bu yazıya teşekkür etti.
  9. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Koray bey ben geçen hafta katıldım.....yapamadigim 2 soru daha önceden başka konu altında tartışılmış....pişmanım neden sınavdan önce katılmadım diye.....şu anda kendimi hiç yalnız hissetmiyorum ...ayrıca bilmediğim birsürü bilgiyi burada öğreniyorum ...

Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. Bianegro

Bianegro Guest

alın numarası 312 215 50 21 feride hanım deyin..sualinizi sorun

11. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

tamam her çocuk için yıllık 30.000 TL. bayılın yapalım.
    şimdi okulun tam gün olması ama yemek hane olmaması milli durummu binim milletim öğle yemeği yemez benim milletim öğlen simit yer durumumu yoksa ülkenin ne buna uygun okulu var nede buna yetecek kaynağı var meselesimi, tam gün eğitim yanlışmı hayır çok güzel bir sistem ama sınıflar 30 kişiyi aşmamalı öğle yemeği verilmeli, çocukların bu süreç zarfında spor resim müzik gibi sevdiği faaliyetleri yapabilmeli önce yeterli okul yapılmalı ihtiyaçları karşılanmalı, yemekhane yapılmalı ve yemekle ilgili düzenleme yapılmalı her okula spor tesisleri sanatla ilgili klüpler açılmalı sonra dersinki ben tam gün eğitime geçiyorum. yok hiç bir şey yapmayıp fizibilite çalışması yapmayıp bir kanunla kafana esti ben tam gün eğitime karar verdim dersen tam gün eğitim yaparsın sonra bu çocuklar bu sınıflara sığmadı der bazılarını yarım gün yaparsın dönersin eski sisteme

12. Gerçekten forumu bende cok yararlı buluyorum. Bende geç farkettim. Artık birbirimizi buradan buluruz. Resmen alışkanlık yaptı.

ISGurusu ve fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  13. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

bezdiği için pazartesi diye sallamıştır, pazartesiye kadar aramasın diye :)

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  14. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Rica etsen de kesinleşen varsa açıklasalar. Birer ikişer forumdan ayrılırız. :)

15. Aysgonul

Aysgonul Guest

9 u iptaller ise sonuçlar 12 sine yetişmez..Feride Hn'a bunu nasıl yetiştireceklerini de sormak gerek :)

16. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Evet onlar da insan, onların da vicdanları var...!
    İyi de 18 Mayıs sınavında vicdanları neredeydi?!!! 13 soru iptal edilmesi gerekirken 5'i iptal oldu. Bu 5 taneden 4'ü işime yarıyordu. 12 soruyu da 4 şıktan 2'ye indirgemiş ama ne cevap verdiğimi hatırlamıyordum. 64 kesin netim vardı 64 + 4 = En az 68 garanti olması gerekirken bir de 12 sorudan da muhtemelen 2 tane gelir diyordum ama sonuç yine 64!!!
    Kimse bu komisyondakilerin vicdanından yana burada konuşmasın lütfen. Ne demek 13 sorunun 5'i iptal geri 8'ini ise yut. O 8 soru göz göre göre harcandı, yendi yutuldu. Böyle bir haksızlık karşısında vicdanları neredeydi? Vicdanmış...!!!!!!!!! Ne vicdanı? Bak, iptal için ayrıca bizden soru başına 10 TL para istiyor bu vicdanlılar!!!

Atarlı gülestan ve lanope bu yazıya teşekkür etti.
  17. Bianegro

Bianegro Guest

insanoğlunun konuşarak batıramayacağı hiçbir şey olamaz benim felsefemde...
    yıkıma küdreti olanın yapıma güveni olurmuş.. made in hasanoğlu

18. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

kadın sana 9 pazartesi değilde 9 iptalin olabileceğini söylemiş olmasın..! yani yanlış anlamadığından eminiz değil micukkacukka

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  19. erman72

erman72 TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçlarına bakılır, kazanma oranı diğer sınavlara göre düşük ise ( düşük olsun) sınav iptal olabilir. Nedeni de kazanma oranın düşük olması, soruların tartışmalı olması ve bu kadar itiraz edilen soruların olması bu sınavın iptalini gerektiren bir neden değil midir?

20. Bianegro

Bianegro Guest

:D bugun 9 adama sardın beni de 10 nomera yaptın..helal olsun

21. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Valla bu soruları hazırlayanların,soranların,inceleyenlerin yatacak yeri yok

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica