18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Ne çektin be Ferideee!! :)

2. Bu konuda devletin çok ciddi yatırımları var.

2002'de eğitime ayrılan bütçe 11,3 milyar liradan 2013 te 68,1 milyar liraya çıktı. 6 kattan fazla bir artış olmuş.

2003-2012 yılları arasında 170.000 yeni derslik inşa edilmiş ki bu rakam cumhuriyet tarihi boyunca inşaa edilen derslik sayının 3'te 1'ine eşit.
    Yine aynı dönemde okullara 750.000 bilgisayar alınmış.
    İlk ve ortaöğretim için 802 yeni pansiyon binası ve 974 adet spor salonu inşa edilip. Ayrıca 6.177 adet okul kütüphanesi ve 13.937 yeni laboratuvar kurulmuş.
    Tam bir eğitim seferberliği yaşanıyor.

Alihan DAĞHAN ve oguz ali bu yazıya teşekkür etti.
  3. Bianegro

Bianegro Guest

benim yanlışı anlama ihtimalim olamaz..sorgulayan ben baskı altındaki onlardı:D

4. Bianegro

Bianegro Guest

Feride..hayatımda kulağıma en çok hoş gelen isimlerden

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Tabi ki, bunları görmezden gelmek gerçekten haksızlık olur.

6. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

:alkış: :alkış: :alkış:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

Koray bey hükümetin sözcüsümüsünüz :) Biz öyle düşünmüyoruz. Salt verilerle ispat olamaz ki, ne açıdan yararlı, tamam masa sandalye alınmış ama dünyada gelişmeye devam ediyor. 2002 - 2003 verileri nedir? Geriye mi gitseydi anlamadım? Zaten marsa gidilmeye başlandı, 3 - 4 derslikte açılsın fazladan. Dünyaları yaratmışlar gibi konuşuyorsunuz da şaşırdım.

Bianegro bu yazıya teşekkür etti.
  8. harun1

harun1 TÜİSAG Üyesi

Feride hanımla bende konuştum şimdi . sınav sonuçları 12 sinde açıklanacak dedi , iptaller ise onun birkaç gün öncesi !
    ? ?

9. Aysgonul

Aysgonul Guest

:)))Buna kim inanır diye de sorsaydınız keşke :))

10. Bianegro

Bianegro Guest

özellikle bu laboratuvar oranı beni şaşırttı doğrusu..feci önem verilmiş..

11. Bianegro

Bianegro Guest

o üç defa basa basa sorunca kafası dank ediyo..

murat72 bu yazıya teşekkür etti.
  12. harun1

harun1 TÜİSAG Üyesi

Zaten bezgin bi sesi vardı :) Sanırım oda kendince tarihler tahmin ediyo orada :)

13. Talat ARICI

Talat ARICI TÜİSAG Üyesi

bu şekilde düşünmeniz gerçekten haksızlık olur. eğitime ayrılan miktardan bahsediliyor. düşünceniz ne olursa olsun, önyargılı olmadan değerlendirmekte fayda var.

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  14. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

labatatuvar oranı hakkaten enteresan, bu bu verileri genelde eskilerini yıkıp yeniden yapıp sanki ekmiş gibi veriyorlar.. :))

15. Bianegro

Bianegro Guest

birkaç öncesii.12 çarşamba birkaçı geriye saysan mantıken cumartesiyi aşamaz..üsteleyen pazartesi yanıtını alır:D

16. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

feride hanım güven beyi tanıyormu acaba :)

17. Bianegro

Bianegro Guest

hıı bazı köylerin parkelerine öyle yaparlardı..benim köyüm olmadı fakat köylüler için çok güzel bir olaydır ve de anlamlıdır..

18. Aysgonul

Aysgonul Guest

Eski sınavlara göre de tarihler belli ..Bu sınav içinde 04-05/09 iptaller açıklanır :)
    Doğrusunu yazıp eğlenceyi bölmesem daha iyi sanırım :)

19. turan çolak

turan çolak TÜİSAG Üyesi

ANLAŞILAN İPTAL SAYISI ÇOK ARKADAŞLAR. YETİŞTİREMEDİKLERİNE GÖRE SAYI FAZLA. :)

20. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

Önyargılı değilim ki, bende görüyorum tabletler bilgisayarlar bu konuda evet ilerleme var ama.. Bakın ilerlemeye de mecburduk.. Yani bunu abartmayı ben anlamıyorum. Herhalde yani 2013 yılındayız bırakında sobadan kalorifere geçen okullar olsun. Çok doğal ve bu bir görev gidip yalakalık yapmak zorunda olduğumuz yada beğenmek zorunda olduğumuz bir durum değil ki.. Dünyaya ayak uyduralım biraz. kimse kötü demedi ki. Sistemle ilgil yorum yapılıyor. Derslikle ilgili değil.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica