18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Şafak BALCI

Şafak BALCI TÜİSAG Üyesi

yok be arkadaşlar.
    bu komisyon bizi ters köşe yapacak galiba.
    kimse de bizim çırpınmalarımıza aldırış etmeyecek, tekrar sınava girin diyecekler.

2. trgan

trgan TÜİSAG Üyesi

Bu nasıl adalet!!!! Ben 18 mayıs sınavının "sınav sonuç ve uygulamasına" itiraz etmek istedim o dönem ki klavuzda kaç günde itiraz edileceği yazmıyordu. Büyük ihtimal 5 gün ibaresini benim aramalarım üzerine koydular ama ben itiraz edemedim neymiş klavuzda belli olmayan gün dolmuş. Bu günü de siteden sonradan karar verip ilan etmişler. Ama hiç bir yerde siteyi takip edin ordan günler ilan edilir yazmıyor. Ama onlara sıra gelince belli olan süre dahi keyfi uzatılabiliyor....

3. Bianegro

Bianegro Guest

arkadaşlar..çözülemeyeni askıya deil çöpe deil çözücüye katacaksın..çözülemiyorsa ellerini çekeceksin..
    herkes fikirce anlaşabildikleriye iletişim kursun..haklı haksız olayına girmeyin..haklı da haksız da çözümsüzlük yaratıyor çünki

4. allerjik

allerjik TÜİSAG Üyesi

cevap d zaten cevap anahtarında sorun yok yani

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

erhan077 bu yazıya teşekkür etti.
  5. yasin atasoy

yasin atasoy TÜİSAG Üyesi

ne yapim hepsi tükendi. :)

6. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

yanlış bakmışsın dostum cevap D diyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

:) :) :)

8. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Mese komuru kuru kozalaklar ve birinci sinif dokme mangal beklerim mangala herkesi

Menude koy biberi acisiz , ayas domatesi , mantar , sogan ,patlatma patlican ve kofte kanat antrikot kaburga ve en vayi cesit daha yiyecek vardir beklerim :) icecek aslan sutu ve ayran ve kola isteyene salgamda verilir :)

Deniyorum mangalci isim olsa bakalim musterim olurmu :)

Alihan DAĞHAN bu yazıya teşekkür etti.
  9. yasin atasoy

cevap ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

10. Bianegro

Bianegro Guest

ben latifeye deil hafiyeye uyarım..adetimdir..

11. yasin atasoy

açıklandığı ...............açıklanmayacağı açıklandı :)

12. Hepimiz İstanbulda olsak forum müdavimleriyle buluşup havalar soğumadan bir yemek yerdik. Güzel de olurdu be :)

Alihan DAĞHAN, ISGurusu ve Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  13. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

heber geldi salıtesi açıklanacakmış saat 25:30 da kesin teıt edildi isggm çay ocağında çalışan çaycı dostumuz tüyoyu verdi

14. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Anlayamadım ????

15. Abdülkadir ACAR

Abdülkadir ACAR TÜİSAG Üyesi

CSGB DEN MAİL GELDİ Mİ ARKDAŞLAR KARMAŞIK BİR YAZI GÖNDERMİŞLER :))

16. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

A30 ve A56 zannetmiyorum. A40 benim de iptalini beklediklerimden ama 9+1 de yer bulamadı kendisine.
    A92 Tanım; Meslek hastalıkların detaylı tanımı, işle ilgili hastalıklar ne demek? DSÖ ne demek? Şıklarda meslek hastalıkları da var.
    A66 için bir ispatım yok, gerek de yok. 18 Mayıs da kimsenin itiraz etmediği A3 iptal olduğu için alakasız bir iptal olarak orada. ^_^

17. Orada kafa karıştıran sözcük etkin sözcüğü. Ellerin kimyasaldan tahriş olmasıda bir risk ama diğer risklerin yanında etkin bir risk olarak görünmüyor. Bu nedenle D seçeni doğrudur.

18. Bianegro

Bianegro Guest

aa..güzellik kaplamada deil manaadadır ..sözün orjinalliğini bozdurtacaksınız ille..bakın anlıyamadığınız terimlere hanfendi..

19. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

A-24 / Aşağıdakilerden hangisi torna tezgahında çalışan birisi için en etkin risklerden değildir?
    a) Elektrik çarpması
    b)Göze çapak kaçması
    c)Vücutta yaralanmalar
    d) Ellerin kimyasal kullanımından dolayı tahriş olması

C grubu uzmanları için sorulan A kitapçığı soru 24 bu şekilde. Ancak doğru cevap D şıkkı, belirttiğiniz şekilde A şıkkı değil ki.

20. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Peki öyle olsun......

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica