18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. beran21db

beran21db TÜİSAG Üyesi

özür dilerim ben A şıkkını işaretlemiştim b c ve d yi etkin düşünerek. A şıkkının dayanağını bulamıyorum

2. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

bu iş uzar arkadaşlar sınav sonuçlrını bu gidişle 12 eylül de açıklayamazlar itirazların bile hakkından gelemediler kaç gündür

3. Bianegro

Bianegro Guest

evet..torna tezgahlarında nasıl atmacaların yapıldığını iyi bilenlerdenim..ve elektrik çarması olayına şahit olmadığım için ben de a seçtim

4. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

Ben derdimi anlatamadım, ben o hükümet bu hükümetten bahsetmiyorum, ben gelmiş geçmiş tüm hükümetlerin eğitim politikasını eleştiriyorum ve senin alalım başarılı bir ülkenin eğitim sistemini aynen uygulayalım , onlarda iyi işliyorsa bizdede işler tezinin zaten defalarca yapılmaya çalışıldığını ama alt yapı oluşturulmadan bunu kendine uyarlamadan başarısızlığa nasıl mahkum olduğunu, bu aradada olanın deneme tahtasına dönmüş çocuklara olduğunu anlatmaya çalışıyorum.
    ha konuyla bağlatılı bir sınav sorusuda vardı sanırım mayıs sınavındaydı, yada b grubunda aşağıdakilerden hangisi yanlıştır diyordu yanlış olan şıkta tüm ülkeler iş sağlığı ve güvenliği politikalarını bu konuda başarılı olmuş ülkelerden alırlar tarzı bir soruydu , tam cümleyi hatırlamıyorum. hayır yanlış demiştik her ülkenin kendi şartları vardır ona uygun belirlenir.

şimdi şu kadar eğitime yatırım yapılmış yapılmamışı tartışmıyorum zaten ama önce yatırımı yaparsın alt yapıyı oluşturursun sistem gereksinimlerini kazanımlarını hesaplarsın, yani planlama aşaması sonra uygularsın sonra izler ölçersin.
    ama bizde bak şimdisi için demiyorum her zaman ve her konuda önce bir yerlerden bir şey duyarlar beğenirler , sonra uygularlar sonra incelerler sonra kaldırırlar planlama , hazırlık inceleme yok. yapılaşmamız bile böyledir önce evler kondurulur, sonra altyapı getirilir sonra hatalı olmuş yıkılır.
    başka ülkenin sistemi alıp altyapısız kondurursan yıkılır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. 70-69 sanıyorum. İyi tarafı hatalı soruların hiç birine doğru yanıt vermedim :)

6. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Sen böyle bir tabela as bak millet nasıl da önünde kuyruk oluyor...:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. [quote="alara başar, post: 90870, member: 57890"
    şimdi şu kadar eğitime yatırım yapılmış yapılmamışı tartışmıyorum zaten ama önce yatırımı yaparsın alt yapıyı oluşturursun sistem gereksinimlerini kazanımlarını hesaplarsın, yani planlama aşaması [/quote]

Ee verdiğim bütün rakamlar alt yapı yatırımları zaten. :) Tümünde de cumhuriyet tarihi rekorları kırılmış.

Kaliteye ilişkin rakamlar da ayrıca var elimde ..

8. Ee verdiğim bütün rakamlar alt yapı yatırımları zaten. :) Tümünde de cumhuriyet tarihi rekorları kırılmış.

Kaliteye ilişkin rakamlar da ayrıca var elimde ..

9. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

C sinifi uzmansiniz o zaman insaallah.:)

10. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Kasım sınavı kacinda biliyormusunuz...

11. Bende öyle olur umuyorum. İnanın hiç belli olmaz. Kaydırmışızdır adımızı yanlış kodlamışızdır. Görmeden inanmam.

12. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

23 kasım

13. 23 kasım sanırım

14. Bianegro

Bianegro Guest

pardon..gul hanım..siz geçen sınava girdiniz?

15. Alihan DAĞHAN

Alihan DAĞHAN TÜİSAG Üyesi

Cana gelmesinde mala gelsin, ben imalatta çalışırken kazan patlamadı ama kazanda renk, viskozite vb. sorunlar çıkardı.Her sorun insanı daha da ustalaştırıyor, uzmanlaştırıyor.İstanbulun nersindesin.?

16. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

Cumartesiye geliyor .....24 kasım öğretmenler günü olduğu için sanırım....

17. Bianegro

Bianegro Guest

kavacik...metal susuz kaldığı için dibinde çatlaklar oluştu..patlama tabiri şeklinde

18. Bianegro

Bianegro Guest

hup..öğretmen deme mühendisler hücum eder valla:D

19. Dünya öğretmenler Günü 5 Ekimde kutlanır. Tüm dünyada da kutlama tarihi bu gündür.

Milli öğretmenler günü icaat etmiş tek ülkeyiz.

20. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

evet 18 ağustosta ilk defa girdim bekliyorum.sınırdayım doğan bey.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica