18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bu yaruma teşekkür yolladım ama destek olduğumu ayrıca yazmadan edemeyeceğim.. doğru söze ne denir..
    ayrıca eklemek gerekirse, daha böyle pek çok günümüz var.. çocuk bayramı, gençlik bayramı.. kimseyi rencide etmeyen bayramlar...
    ama yabancılar ne yapmış? anneler günü, babalar günü vs... babamı kaybettikten sonra he babalar gününde hüzünlenip içeten içten ağlardım.. peki ya annesi olmayanlar?
    ama çocuk bayramı ve gençlik bayramı hep ve herkes için neşeli ve keyifli geçmiştir..
    neyse konu sapmış, daha fazla saptırmayayım bende.. cukkacukka

gilgin bu yazıya teşekkür etti.
  2. metin21

metin21 TÜİSAG Üyesi

Biri banada moral wersin yaw umudum yok gibi bişiy 62 doğrum war 5 hatırlamıyorum, fındık hukuk nötron biyolojik etken kaynak(5mt 283m3) winç(1,3) asetilen ve işweren sorularım yanlış. GEÇERMİYİM?

3. metin21

metin21 TÜİSAG Üyesi

Ha bide 3mt-4mt sorum yanlış

4. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

68

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

erkencisiniz .......

6. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

69 oldu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. metin21

metin21 TÜİSAG Üyesi

Sağol urfalı yaw iyi moral werdin

8. 5 hatırlamıdığınızdan 3 doğru çıkar.. iptallerden de 5 tane çıkar.. olur 70.. Sayın uzmanım diyebiliriz size.

9. Mehmet İrfan ATASER

Mehmet İrfan ATASER TÜİSAG Üyesi

Komisyon dünden bugüne hala çalışiyor arkadaşlar, yoğun bir çalışma halindeler....

10. Mehmet İrfan ATASER

Bu arada kesin gerekçeleri ile 6 iptal, 2 şık değişimi var. Bunun yanında başka iptal çıkarmı bilmiyorum, inceledikce çıkabilir diye düşünüyorum...

11. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

bilgiler net mi hocam dediğiniz gibiyse 69 la kalcaz heralde birinciden de 68 le kalmıştık ;)

12. Tolga_YILMAZ

Tolga_YILMAZ TÜİSAG Üyesi

bu soruların hangi sorular olduğunu bilmek istesek abartmış mı oluruz? =)

13. Mehmet İrfan ATASER

A Kitapçığı:IPTAL EDILECEKLER 17-35-47-50-62-85,
    SIK DEĞIŞIKLIGI YAPILACAK OLANLAR 51-58 Arkadaşlar....

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  14. Mehmet İrfan ATASER

Vakit oldukça incelenebilir ise başka iptal soru çıkabilir, buna örnek var arkadaşlar...

15. Mehmet İrfan ATASER

Sizi fazla ümitlendirmek istemem ancak iptal olma ihtimali çok yüksek olan bir soru daha var ve soruda boşluk doldurma ve net imla hatası var. Eğer imla hataları iptal nedeni olurmu çok net bilmiyorum.......

16. Mehmet İrfan ATASER

Ayrıca sınav iptali diye bir şey yok arkadaşlar, komisyon toplandığında bir kriter kitapçıkları var, eğer kriterleri sağlarsa sınav iptal oluyor. Yani komisyon karar veriyor. 10 soruda iptal olabilir, 15 de....

17. ergeco

ergeco TÜİSAG Üyesi

Özür dilerim yeni işten geldim bu bilgiler doğrumu dogruysa +5 olur güzel olur.

18. Mehmet İrfan ATASER

Arkadaşlar, eğer bu bahsi geçen soruları iptal yada sık değişikliğini gerceklestirmezler ise hukuku yolu çok net olarak açıktır ve bu durumu eminim ki komisyonda görmektedir...

19. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

işin aslı şantiye şefliği yapmış mühendislere sınavla direk A sınıfı olma hakkı verilmeliydi yıllardır bu işi şantiye şefleri yürütüyordu zaten üstelik şimdiki gibi yasalarla işverenler sıkıştırılmadığı için bazı şeyleri yaptırmak daha zorken yaptılar, işin tüm risklerini ve önlemlerini biliyorlar, bir sürü şantiye şefi proje sırumlusu hapse girdi şimdi adamlara c sınıfı igı sertifikası için takla attırıyorlar

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  20. Mine 06

Mine 06 TÜİSAG Üyesi

neye göre şu anda böyle net bi şekilde soru numaralarını neye göre veriyorsunuz bu kadar insan merakla sonucu beklemekteyken nasıl bu kadar net bilgiler eğer içerden tanıdıklarınız varsa açıkca söyleyin yok uydurma ise tahmin ediyorum diyerek neticelendirin ancak İPTAL EDİLECEKLER şeklinde kesin bir ifaade hiç hoş değil

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica