18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

iptal olması gereken sorular iptal olursa geçersin üstelik harırlamadıklarındanda en az ikisi doğru çıksa büyük ihtimal geçersin geçemesen bile boş ver bırda yanlış soruları tartışalım derken ne var ne yok öğrendik gider kasımda 85 alırız ankarayıda gezeriz :) :)

2. Mehmet İrfan ATASER

Mehmet İrfan ATASER TÜİSAG Üyesi

Değerli arkadaşım iptal edilecek sorular ile ilgili araştırmalar yapılmış ve iptal edilmesi gerekliliği gerekli yönetmeliklerle, tuzukler ve tebliglerle net olarak saptanmıştır ve bu yönetmelik, tüzük ve kanunları sizinle uzaktan eğitim olsun örgün eğitimde almış olmalısınız diye düşünerek likör sorusunu örnek olarak vereyim size....

3. Mehmet İrfan ATASER

Puko sorusu idi yazım hatası var özür dilerim Mine Hanım....

4. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bunların üzerine buraya yazmadığın daha başka iptallerin de çıkacağını umuyorum. Bir de hatırlayamadığın 5 taneden de eklenecek çıkacaktır... Bu bakımdan sana da hayırlı olsun sayın uzmanım :alkış: :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

metin21 bu yazıya teşekkür etti.
  5. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

sonuçta tahminin yani, o ne özgüven o

erkan.758 ve fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  6. Mehmet İrfan ATASER

Sizlere başarılar diliyorum arkadaşlar......

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Olmadı Mehmet,
    Böyle tahminle hareket edip te sanki kesinmiş gibi açıklama yapman hoş olmadı. Yarın öbür gün İGU olarak ta böyle hareket edersen savcı sana bunun hesabını öyle bir sorar ki 4 duvar arasında düşünecek çok zamanın olur.byee

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  8. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Biz de sana bundan sonra daha dikkatli hareket etmeni diliyoruz.....

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  9. Kim yapmış araştırmaları ??

kim saptamış.. ne zaman olmuş, siz nasıl haber aldınız.??

Hafiften bir sallıyor olabilir miyiz Mehmet Bey..

ISGurusu, Emre YİĞİTARSLAN ve alara başar bu yazıya teşekkür etti.
  10. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

komisyonun o kadar kafa patlatmasına gerek yok burdaki 120 -250 arasındaki sayfaları okusunlar yeter tartışa tartışa delilleriyle bulduk iptal edilmesi gereken soruları en az 11+1 soru var 3-4 tanede iptal olabilirde olmayabilirde denilecek soru var. zaten bu saatte komisyon momisyon çalışmaz çoktan 2. rüyaya geçmişlerdir. böyle her tüyo komisyon yakinimdir açıklamarına inanmayın arkideşler açıklanmasına kaldı şurda 1,2 gün o kadarda stres yapmayın yahu bu sınavda olmazsa bir dahakine geçersiniz , döktüğünüz saçlara değmez sonra kel kaşırsanız hiç ağlamayın :)

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  11. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

acayip moral vermişsin :) :)

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  12. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Birincisi ben zaten kelim saçım döküleli çok oldu
    İkincisi ise ben zaten ilk sınavda kaldım bu son şansım
    Üçüncüsü ben ne yapayım şimdi :))

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  13. Evet Alara hanım'ın kel derken size doğru bakıp gülümsediğini bende farkettim..

Ben şahsen bizzat kendim "bir dahakine geçersiniz" derken de imalı imalı gülerken gördüm.

14. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

asetilen iptal olabilir,şık değişimi zor,yükün ağırlığı sorusu işveren mümkünse verebilir,Metin bey iyi tutturmuş ama 6+1 veya 7+1 demeliydi bence

15. Bianegro

Bianegro Guest

evet ben de 68 hesapladım

16. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Mehmet irfan bey iyi tutturmuş

17. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

sen dert edebilirsin zaten dökülen dökülmüş :) :)
    yahu burdaki herkes zaten mühendis, teknik öğretmen yada fen fakülteleri mezunu o kadar dert etmeye değmez 2. hakkın olsun umarım geçersin geçemesende kurs fiyatları çok düşmüş üstelik daha esnekler tekrar kursa katılmak sıkıntı olmaz kalanlar kasım sınavından 15 gün önce burda toplanır bir tartıştıkmı sınav bizden tırssın.

ya o değilde ben ağustosta gittiğimde bile ankara bana serin gelmişti uçaktan inince üşümüştüm kasımda çok soğuk olurmu acaba

Filizisg ve ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  18. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

İçimi okudun. :) Şimdi C sınıfı olsak bile İnşaatlar Çok tehlikeli olduğu için İnşaatlara bakamıyacağız. Şu 750 gün hikayesi olmasaydı bu işe hiç girmezdim. Girmişken alayım bari Tebliğ felan olur A yaparlar belki ( 20 yıllık mühendisim bu arada)

19. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

:) :) yok ya ben cwpten yazıyorum kim keş kim değil göremiyorum :)

20. Forumu izlediğim kadarıyla normal yollarla bilgi ölçen yada yorum yapmamız istenen bir sınavda burada 80 altı not alan çıkmaz gibi göründü bana.. haksız mıyım?

Müge35 ve ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica