18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Benim mesleğimde 4900 gün oldu ama ayda 150 gün. Yatarak inşallah bende bunu geçerimde üst sertifika alanilirim bu işlere sırf c den a olacam diye girdim yoksa c nin hiç bir vasfı yok bu sistemde

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  2. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Daha belli degil. Bulundugumuz formun B sinifina gecis isimli konusunda tartisiliyor. beyan eden saglam kaynak diyordu

3. Sayın forum yönetimi.. gerçekten bir edit butonu koyalım. Bende bu yanlış hatta kimi zaman mükerrer yazdıklarımı düzeltememekten şikayetçiyim.

İstemedende olsa bazen üzücü, bazende komik durumlar olabiliyor. Bir edit butonu olsa bu tür hatalarımızı düzeltebilirdik.

İmkan varsa lütfen bunu yapalım.

uzmannn, Alihan DAĞHAN ve teknik öğretmen bu yazıya teşekkür etti.
  4. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Evet cuma açıklarlar, cumartesi - pazar borsa etkilenmesin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sadece borsa değil dış piyasaları da düşünmek lazım. Hele bu aralar Down Jones ve Nikkei endesksleri kırılgan bir dünya krizini de tetiklememek lazım diye planlamış olabilir.

Filizisg ve teknik öğretmen bu yazıya teşekkür etti.
  6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bu yoruma katılamıyorum.. mevzuatı yorumlarken dikkatli olmak gerek.. ben kafa patlatıyorum ama 4 iptalden, hatta 3 iptalden öteye gidemedim..
    benimde gönlümden geçen 5 ve üzeri ama mantıklı gibi durmuyor.. iptal ederlerse de, tepkiler dolayısı ile edeceklerdir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

kasım sınavı için ön hazırlık amacıyla isg tüzüğünü okumaya başlayabilirsin.. ben öyle yaptım :evet:

8. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

darısı başınıza olsun....ancak sınav iptal sonuç stresi tatilin pek tadını çıkaramıyorum.....

9. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Allah gönlüne göre versin. inşallah hiçbirimizin emeği boşa gitmez diyarbekirli

10. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  11. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bakıyorum herkes yavaş yavaş damlamaya başladı.
    İnşaallah bugün herkes için sonuçlar açısından hayırlı bir gün olur dileklerimle günaydın diyorum...:)

12. alara başar ve ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  13. Talat ARICI

Talat ARICI TÜİSAG Üyesi

"Stresli tatil" = İSG sınav iptal sonuçlarını beklerken yapılan tatil :) TDK ya duyurulur :)

14. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

İptal soruları bugün açıklanır mı? Bilgisi olan?

15. Her an herşey olabilir en geç Cuma'ya kadar açıklanacağını umuyoruz.

16. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

İnşaallah Ebru, bizler de beklemedeyiz... Beklemekten strese girdik...

17. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Çok haklısınız.Mayıs sınavında 64 aldığımda birdahaki sınavdan 85 in altına inmem diyordum.o kadar çok çalıştımki kesin bu iş tamam diyordum.halen kendime gelebilmiş değilim.formun başındada söyledim tekrar söylüyorum ;bilgi ölçmeye dayalı bir sınav yapmayarak bize bu stresi yaşatanlara hakkımı helal etmiyorum.

glryvz, Filizisg ve Koray Pehlivanoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  18. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

emreozcan bu yazıya teşekkür etti.
  19. İmza metni ciddi sorunlar içeren bir metin.. kim kaleme almış meraktayım.

20. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Müdavim sayılmam ama birisi olarak tanımlama da rahatsız edici. Ben gördüğümü yazdım. İnanmadığımı belirterek. L.A. denen zat, başka platformlarda da aynı iddiasına devam etmiş bu arada. Her yerden afaroz edilmiş. ^_^

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica