18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. adem bakan

adem bakan TÜİSAG Üyesi

gamze hanım belki sizin belki bilginiz vardır iptaller ve sınav sonucu nezaman belli olacak

İşGüvUzman bu yazıya teşekkür etti.
  2. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

1ceza puanı aldım....site kuralları nerede yazıyor....

Talat ARICI ve aim_mehmet bu yazıya teşekkür etti.
  3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Yasin Bey konu ile alakalı yazışmalara birşey dediğimiz yok (kişi ya da kurumlara hakaret, kötüleme olmadığı sürece). Fakat konu başlığı ile alakasız yazışmalar, konuyu ciddiyetle takip eden üyelerimiz tarafından raporlanıyor. Kişiler arasındaki özel konuşmalar özel mesaj yolu ile yapılmalıdır.

fatih33 ve İşGüvUzman bu yazıya teşekkür etti.
  4. yasin atasoy

yasin atasoy TÜİSAG Üyesi

eksik olan yazdığımızı silememek bence bu konuyu diikkate alınız.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Buyurun buradan okuyabilirsiniz. http://www.isgfrm.com/help/terms

6. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Ben de 18.06.2013 sınavı itibariyle buradayım, daha önce böyle bir şey görmedim. Şimdilerde ne değişti???

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Ben de bir süredir buradayım. Özellikle stresten dolayı son 2 gündür sitenin suyu çıkmıştı.

8. ugurbekar

ugurbekar TÜİSAG Üyesi

neyse asıl konuya dönelim itirazlı sorular ne zaman açıklanacak ayrıca yakın çevrem beni iyi tanır gördüğüm rüyalar her zaman değer kazanmıştır ,, dün 7 sorunun iptal edildiğini gördüm rüyamda üstelik o sırada 3. kez sınavdaydım ve 7 soruyu öğrenince sınavdan çıktım ,,,,,, ve o sınav oldukça kazıktı ,,,,, :)

9. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar gerek siteyle ilgili gerek sistemle ilgili eleştirilerinizi yapacağınız konu başlığı bu değil, sizden ricamız başlıkla alakasız konularla ilgili sohbetlerinizi özel mesajlar üzerinden yapmanız. Forum kuralları gereği bu ricada bulunuyoruz sizlerden. Bizler de sizlere yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve anlayışlı olmanızı rica ediyoruz.

Sorgulayan Adam, bimci ve aziz e. bu yazıya teşekkür etti.
  10. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

milli eğitim bakanı canlı yayında yeni sınav sistemi açıklıyor

11. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

sky360

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  12. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

evet ben de gordum teşekkurler

13. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

hakikaten ayıp yani:) bize bu yıl tatil haram zaten:ağlama:

14. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

isg sınavı mı

15. Talat ARICI

Talat ARICI TÜİSAG Üyesi

1 ceza puanı da ben aldım sebebini anlamasamda mesaj silinme işlemi adil olacaksa forumdaki 380 sayfanın yarısının silinmesi gerekiyor.

Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  16. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

arkadaşlar bizler mümkün olduğunca kontrol etmeye çalışıyoruz, sizler de rapor ederek bizlere yardımcı olursanız daha kolay olabilir

17. Gkmer34

Gkmer34 TÜİSAG Üyesi

Devamlı takip ediyorum ve ben herhangi bir yorum yazmadım. Yazan arkadaşlar sorularla ve yapılacak itirazlarla ilgili sayfalar dolusu yorum yazdılar. Herkes stress altında. Konu dışına çıkmış olsalar bile forum yöneticilerinin bu kadar müdahaleci olmaları yanlış. Bırakın insanlar itirazlar açıklanana kadar istediği gibi konuşsun devamlı yazanlar bundan şikayetçi değil.

18. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Hayır, SBS sınavı.. :(

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  19. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Yazılan cümlelere ve kurulan diyaloglara baktığımızda stresli bekleyişi biraz olsun soğutmak adına sosyal paylaşımlar oluyor. Bunu da siz forum yöneticilerinin hoş görmesi gerektiği kanaatindeyim.

20. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Şikayetçiyiz. Tartışmalar kırıcı ve ideolojik oluyordu. Geyik muhabbetine razı olabilirim ama tartışmanın kimseye yararı yok. Ben 18 Ağustostan bu yana sürekli takip ediyorum. İlk günlerdeki seviye iyice aşağı imdi. Teknik öğretmen tartışması bile ne kadar çirkindi.

oguz ali, Gamze ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica