18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. brk34

brk34 TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavı itiraz sonuçlarını 4 haziranda açıklamışlar. sınav sonuçlarını da 12 haziranda. bu demektir ki adamların bi tarzı var. 18 inde sınav, 20 sinde sorular açıklanır, 3 gün itiraz süresi olur. takip eden ayın 4 ünde itiraz sonuçları duyurulur, 12 sinde de sonuçlar... gayet sistematik(!)

Aysgonul, emsalsiz_ ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Mesut Bey aranızda bulunan üyelerimizden bazılarıda bu yazışmalarınızdan şikayetçi. Ve mesajlarınızı raporluyorlar. kimi memnun edeceğimizi şaşırdık. Ayrıca forum kurallarını okursanız şayet; konu ile ilgisiz yazışmalar yapmanın forum kurallarına aykırı olduğunu göreceksiniz.
    İyi çalışmalar...

3. emsalsiz_

emsalsiz_ TÜİSAG Üyesi

ben de bu gece 23 tane iptal gordum ama hangileriydi onu goremedim=))

Emre YİĞİTARSLAN ve ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  4. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

bugün o gün !!!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kayhankubat

kayhankubat TÜİSAG Üyesi

ne yani birde SBS sınavınamı giricez şimdi

6. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Bakın unuttuğunuz ya da gözardı ettiğiniz bir husus var. Burası bir forum ve her forumun kendine has kuralları vardır. Özgür ifade demek kural tanımamazlık değildir.
    Evet herkes fikrini özgürce ifade etmeli ama ifade ettiği husus konu ile alakalı olmalı konuyu başka yönlere kaydırmamalı.
    Burada konumuz İSG ve bununla ilgili sorunlar.
    Şimdi burada dünkü gibi Teknik Öğretmenlerin ==> Mühendisliğe geçişi ile ilgili bir açıklama üzerine tartışmaya girilmesi konunun dışına çıkılmasına sonrasında da siyasete kadar gitti. Hani nerede İSG üzerine yapılan konuşmalar demeye başladık. Bu bakımdan konuyu değiştirmeden o konu üzerine yorum yazılmalı. Başka bir husus üzerine konuşulmasını isteyenler yeni bir sayfa açar ve orada bu hususu tartışır. Zaten buna forum yöneticileri bu durumda müdahale etmeyeceği gibi bilakis destek te verirler.
    Bakın konunun dışına çıkılınca bu sefer de bilgi / mesaj kirliliği de yaşandı. Haliyle asıl konuyu izleyenler açısından sıkıntı da oldu. Takip ettiği yazılar sayfalar arasında kayboldu... vs..vs..
    Gamze hanım ve Ayşe Bekoğlu hanım burada haklılar, lütfen eleştirirken bunu da göz önünde bulundurunuz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

aziz e., ALİRIZA ARSEVEN, Gamze ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Belki akşama doğru açıklanır,umarım herkes için iyi olur en azından stressiz bir hafta geçiririz

Müge35 ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  8. Aysgonul

Aysgonul Guest

Bunu dünden beri anlatıyoruz ama herkes kötülemek veya söylenmek daha kolay olduğu için sanırım sistemin normal seyrine inanmak istemeyip bu yazıları görmezden geliyor. Geç kaldı diye polimik yaratıp tartışmaya devam ediliyor ne yazık ki..Birazdan kimse bu yazınızı okumamış gibi devam edecektir:)Doğru bilgiyi sunduğunuz için ayrıca teşekkürler..

aim_mehmet, selim yılmaz, mujganasya ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. Gkmer34

Gkmer34 TÜİSAG Üyesi

Haklısınız ama seviye kontrolünü yine siz yaparsınız. İtiraz sürecinde olması zaten yanlıştı. Rencide edici konuların savunması olmaz. Ama bu durumda biraz daha hoşgörülü olmak lazım. Bunu belirttim.

Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  10. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

11. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

biraz özele kacmis olabilir konuşmalar....ancak hepimiz stresli bir bekleyiş icerisindeyiz ....kimimiz 1 sorunun kimimiz 6 sorunun peşindeyiz.....gunlerdir gayet ciddi yazismalar ve tartışmalar oldu.....bekleme süresince biraz muhabbetin kimseye bir zararı yok bence....sadece ortamı yumuşatmak....gerçekten bu tepki beni soke etti......bundan sonra sadece ciddi konulara mudahil olacagim.....

12. osman pilgir

osman pilgir TÜİSAG Üyesi

samsun da fırtınadan nasibini aldı. Şu anda fırtınayla birlikte yağmur yağıyor.Yağmur berekettir denir,dilerim ,bu bereket soru iptallerine de yansır.

fatih33, yiğitoğlu, glryvz ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  13. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

isggm den...

eskmn bu yazıya teşekkür etti.
  14. Talat ARICI

Talat ARICI TÜİSAG Üyesi

sonuna kadar katılıyorum size...

Şafak BALCI ve Müge35 bu yazıya teşekkür etti.
  15. Müge35

Müge35 TÜİSAG Üyesi

biraz tatil muhabbeti yaptık diye bilgi kirliliği oluyorsa çok özür :(

Alihan DAĞHAN, aim_mehmet, ISGurusu ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. prof34

prof34 TÜİSAG Üyesi

17. prof34

prof34 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 18 ağustos sınavı her açıdan hiç unutulmayacak ,uzun yıllar konuşulacak ,belkide tez konusu olacak bir sınav

ALİRIZA ARSEVEN bu yazıya teşekkür etti.
  18. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Böyle bir isg sınavı yok daha öncede hatalı soru çoktu ama bu kadar enteresan konstre bozucu sinir edici sorular sorulmamıştı

19. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar çözümü buldum, bu sitenin facebook adresi var. orada özgürce konuşabiliriz...

20. prof34

prof34 TÜİSAG Üyesi

ya bu sınavdan kalanlar veya geçenler hiç bir zaman neye dayalı kaldığını veya geçtiğini anlamayacağını düşünüyorum , son derece şaibeli bir sınav olduğu kesin bu arada geçmiş yılların A ve B sınıfı isg sınavları çok daha kolay ve herkes tarafından anlaşılabilir yanlış yapan niye yanlış yaptığını ,doğru yapan niye doğru yaptığını anlayabileceği bir sınav ,oysa 18 ağustos bilindik tüm sistemleri alt-üst eden bir sınav niteliğinde olduğunu düşünüyorum. Allah c.c kazanmamızı nasip eylesin İnşaallah.

Müge35, oguz ali, ISGurusu ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica