18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. chemistanbul45

chemistanbul45 TÜİSAG Üyesi

şimdik şöyle oluyor ben de bunu derim o zaman :)

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Bir arkadaşımız bakanlık binasına bizzat gidip bir görevli arkadaşa sordu..

3. yarın açıklanmıyorsa haftaya kalacağını düşünürüm

4. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Duygu, arkadaşın görüştüğü kısım ile telefonla görüştüm. yarın öğlenden sonra açıklanacağını söylediler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Evet, seninle hem fikiriz. Ancak ilginçtir forumda asetilenin önce açıldığını gösteren eğitim yazılarından örnekler verildi. Buna karşılık bizlerde senin söylediğini teyid eden ve MEB'in eğitim yayınlarından örnekleri öne sürdük. Şimdi iki taraf da kendince haklı olarak ispatını yaptı. Son karar ne olacak biz de merak ediyoruz. İki ayrı yayın ve ikisi de birbirine tamamen zıt!!! Bu kadar saçmalığın bir arada olduğu başka bir sınav olmamıştır her halde cumhuriyet tarihinde.

Att41 bu yazıya teşekkür etti.
  6. serkan tatvan

serkan tatvan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bazı yorumlarda yorumu yapan arkadaşlar kendileri ile çelişmiş durumdadır. Asetilen sorusunda zaten yanlışı sormuş. yani önce oksijen açılır diyen arkadaşlarıma sesleniyorum. evet haklısınız ama önce asetilen açılmaz. yani şıklar arasında yer olan önce asetilen açılır yanlış bir şıktır. bu yüzden şık değişimine gidilmelidir diyoruz. :) birde şunu merak ediyorum arkadaşlar. bakanlık ile görüşen arkadaşlar bir tüyo alamamış mı? iptal sorularının kaç adet olduğunu sorsalardı iyiydiiii :) herkese iyi akşamlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum benim eğitim notlarımda önce oksijen açılır diyor :(
    ama ben okumuş olduğum halde unutmuşum. sınavda düşündüm düşündüm önce ne açılır die. oksijen açılması mantıksız geldi.. patlama olaiblir die önce asetileni tutuştururum, malum havadaki oksijen yakmaya yeter, sonra oksijeni açar şiddeti ayarlarım die düşündüm.. doğru şıkkı işaretledim.. ama meer önce oksijen açılırmış? eğitim notunda öyle yazıo valla?
    bende anlamadım ne iş?

8. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

hayır sormamışlar yarın büyük ihtimalle açıklanacak demişler

9. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

benim notlarımda da önce o2 açılır sonra asetilen deniyor

10. chemistanbul45

chemistanbul45 TÜİSAG Üyesi

aynen benim notlarda da öyle geçiyor hatta videosunu izlettirmişti hoca sınıfta ordan aklımda kaldı videoyu da paylaştım yukarıda bir göz at derim

11. srsr51

srsr51 TÜİSAG Üyesi

Yarın büyük gün, hadi hayırlısı herkes için...özellikle 65-70 arasında neti olan ve benim gibi kıvrananlar için ...

emsalsiz_, VURAL AKCAN ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  12. isgkemal2013

isgkemal2013 TÜİSAG Üyesi

ne hala düştük ya. Sorular hakkında her kafadan ses çıkıyor. Gittiğim eğitim kurumundaki hocalar!!! da işin içinden çıkamadı. Nasıl bir sınavdı? Kopya çekmek serbest, herkes dilediği kadar notla girebilir bile dense 70-80 'den daha yukarı alınamazdı bence. İnşallah yapılan itirazlarlarda hak yerini bulur...

13. VURAL AKCAN

VURAL AKCAN TÜİSAG Üyesi

Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. .. yetmezmiş gibi kac gundur kivrandiriyorlar bekleterek.

14. osman pilgir

osman pilgir TÜİSAG Üyesi

Bu durum dolayısıyla bu soru iptal olur.

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  15. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Öğleden sonra ak koyun kara koyun gri koyun belli olucak.Uzun zamandır dediğim gibi 9+2 şeklinde bi beklentim bulunuyor.Herkes için hayırlısı olsun diyorum.Bu saatten sonra az bi süre bekleyip yanıtlar açıklandıktan sonra yapılcakları ufaktan ufaktan tartışmaya başlarız.

Leyla Taner ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  16. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

bence 65 doğrusu olanlar kesin geçer

17. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

yarın açıklanıyormu emre bey

18. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

koray bey yarın açıklanıyormu sonuçlar

19. bulentim77

bulentim77 TÜİSAG Üyesi

olcak olcak böyle giderse 500 olcak

20. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

Bi terslik olmazsa yarın öğleden sonra bekliyoruz.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica