18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasiner

yasiner TÜİSAG Üyesi

dayanağı kalmamış hükmün, yürürlükte kaldırılması karar verilen hükümlerin,hala kaldırdırılma sürecinde diyerekten , ve sorumlu olmadığımızı düşündüğümüz yerlerden soru aramanın 5 maden sorusunun, bu kaldırma aracı varken elektrikli mıknatıslı sormanın, bu kadar dilbilgisi hataları ile hangi çağda yaşıyoruz herşey eski eksik bunlarla neyi nekadar ölçtüler anlamış değilim
    aklıma ilk gelen sınav komisyonun da bu sorular gibi olduğu beceriksizliği, öyle yada böyle bukadar insan bukadar emek verdi bazı arkadaşlarımızda çok zor durumlarda girdi bu sınavlara belkide 2.ci sınavlarıydı belki 50 de kaldı. ben 50 alanın bile böle bi sınavda başarılı olduğunu düşünüyorum sorular hem nitelikli sorulardı hemde eksik hazırlanmıştı. bence 60 değil 50 yapsınlar geçer notu zaten sahada başarılı olan olur.

2. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

ben sahada çoğu kişinin başarılı olacağını düşünüyorum.. ama olamayacak arkadaşlarda vardır belki ama onları ayıklamak için bu sınav uygun deildi orası bir gerçek..
    arkadaşlar az kaldı.. umarım bugün açıklanır ve çoğu kişinin emeği boşa gitmez..

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  3. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Herkesin günü aydın olsun, Allah PUKO' yu , asetileni, CO, vinci, iskeleyi, kaynağı, korkuluğu iptaliyle mazhar olmamıza yardımcı olur inşallah.

emsalsiz_, Serdar Ö., beran21db ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

ben görüştüm ama tüyo falan vermediler:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

serkan tatvan, yiğitoğlu ve Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  5. Soner Çıtakoğlu

Soner Çıtakoğlu TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaşlar doğru bu sorular kimsenin moralini bozmasın inşallah hepimiz geçer ve sahalara dökülürüz. 13 yıldır iş güvenliği ile ilgileniyorum binlerce risk analizi yaptım OHSAS 18001 kurdum ve sınırdayım.

Filizisg ve lanope bu yazıya teşekkür etti.
  6. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 59 neti olan biri sizce bu sınavdan geçebilir mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Karadaş bu yazıya teşekkür etti.
  7. crano06

crano06 TÜİSAG Üyesi

Ümidini kırmak istemem ama çok zor.10 soru iptalinde sınav da iptal oluyor. Böyle bir duruma da düşmez bakanlık çalışanları. Şansına 4-5 sorunun şıkkı değişecek ve seninkilerle aynı olacak 6-7 soru da iptal olacak ozman geçersin

Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  8. teknik öğretmen

Abicim sen ne yaptın ya, Allahtan umut kesilmez, inşallah ama sanki biraz zor gibi.:(

9. allerjik

allerjik TÜİSAG Üyesi

11 tane iptal edilecek soru olursa ve bu 11'ini de yanlış yaparsa geçer ihtimal olarak çok düşük maalesef.

eğer tüzükler yürürlükte deniliyorsa o zaman bu işte bir bit yeniği aramamız lazım milletin geçmemesi için her türlü Bizans entrikasını oynamışlardır.

Filizisg ve Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  10. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Bellide olmaz 14 soru iptal olabilir dedi bizim kurstaki hoca
    Fakat ben geçen sınav 68 le kaldım iptaller doğruydu
    Bu sınavda da 68 alıyorum dua ediyorum iptaller bende yanlış olsun

11. murat72

murat72 TÜİSAG Üyesi

10 soru iptal olursa sınav da iptal olur diye bir resme yazı görmedim. varsa sizde öyle bir şey bizimle de paylaşabilir misinisiniz.

12. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şu sonuçların açıklanacağı bakanlık sayfasını tekrar yollayabilir misiniz?
    ben bulamadım gene :kararsız:

13. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Aleyna17 bu yazıya teşekkür etti.
  14. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

10 soru iptali ile sınav iptali olur diye kanunda bir açıklama nerede var. Bu konuyu daha önce de işlemiştik ve kimse bunun ispatını gtirmedi. 10 soru iptali ile sınavın iptal oluşunu bir şehir efsanesi olarak kabul ettik. Belki yanılıyoruzdur ama bunun kanunda olup olmadığını buraya birisi taşıyabilirse tatmin olabiliriz. Ben bir çok öğretmen arkadaşa/müdürlere sordum (eşim öğretmen) bana kesin bir şey söyleyemediler...

15. Hakan ÖZTÜRK

16. Aleyna17

Aleyna17 TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim Gamze Hanım
    Heyecanla bekliyoruz, umarım bu gün açıklarlar da ümitler yarına kalmaz.
    hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  17. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

Futbol Milli takımımızın gruplardan çıkma şansı kadar dersem herhalde anlatmış olurum...

teknik öğretmen bu yazıya teşekkür etti.
  18. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Çok sevdiğim bir söz vardır. "Geç olsun güç olmasın"
    Anlıyorum bu bekleyiş hiç kolay değil ama yeterki hepiniz için hayırlı sonuçlar gelsin.
    Tüm sınava giren arkadaşlarımın hakkında hayırlısı ne ise o olsun, emek verenlerin emekleri boşa gitmesin temennisiyle...

oguz ali ve fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  19. teknik öğretmen

Linkini verdiğiniz imza kampanyası dilekçesi çok amatörce yazılmış, sınavın imla hatalarıyla dolu olduğunu söylüyor, ancak yazılan dilekçe imla hatasıyla, üslup hatasıyla dolu, Bakanlığa gidecek ciddi bir dilekçe bu şekilde olmaz, 1300 den fazla kişi imza atmış. Ancak gayri ciddilikte hazırlanmış.

Emvac bu yazıya teşekkür etti.
  20. Hakan ÖZTÜRK

daha net anlatamazdınız:)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica