18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Soner Çıtakoğlu

Soner Çıtakoğlu TÜİSAG Üyesi

Güven Bey size MOBBİNG uyguluyor :)

2. sedat üzümcü

sedat üzümcü TÜİSAG Üyesi

1 yıldır devam eden davalar var ve 9000 tl toplayamadıkları için vazgeçilme noktasına gelen davacı arkadaşlar var. yani herkes dava diyor fakat iş o noktaya geldiği zaman ne yazık ki kimse elini cebine atamıyor.

Aysgonul bu yazıya teşekkür etti.
  3. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

:D..gün gelir kanunsuzlar uygulamaya geçer

uyanıkuzman bu yazıya teşekkür etti.
  4. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

ilk yanlışlarımı bulurken şok geçirdim sonra iptal olabilecek soruları duyunca biraz rahatladım ama artık yeter açıklansın :) Sivilceler çıbana çevirdi :):) belgeyi bi alalım da sonra tehlikeli işlere bi bakarız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Leyla Taner bu yazıya teşekkür etti.
  5. srsr51

srsr51 TÜİSAG Üyesi

Açıklansın artık....

6. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

:D..hıhı evet ya son bir senedir bu olaya konsantre oldum evlilik fikirlerimi dahi 2016 lara bıraktım, gözüm bu sınavdan başkasını görmedi:D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

uyanıkuzman ve ErselA bu yazıya teşekkür etti.
  7. ErselA

ErselA TÜİSAG Üyesi

evlilik C Sınıfının zorunlu olma tarihi ile aynı :)

8. uzmanaday

uzmanaday TÜİSAG Üyesi

YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILACAK TÜZÜK TASLAKLARI

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=IS_TUZ_KAL_TAS

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğünün Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Tüzük Taslağı Tıklayınız

Maden ve Taş Ocakları İşletmelerinde ve Tünel Yapımında Alınacak İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Önlemlerine İlişkin Tüzüğün Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Tüzük Taslağı Tıklayınız

Parlayıcı Patlayıcı Tehlikeli ve Zararlı Maddelerle Çalışılan İşyerlerinde ve İşlerde Alınacak Tedbirler Hakkında Tüzüğünün Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Tüzük Taslağı Tıklayınız

Yapı İşlerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğünün Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Tüzük Taslağı Tıklayınız

Sınavın içerdiği sorular ne kadar "etik değerleri" içeriyorsa soruların soruluş şekli, seçimi ve yukarıdaki duyuruda o kadar etiktir. Dolayısıyla çıkacak olan karar ve sonrasında ki süreç yetkililerin "etik değerlere" bakış açısının göstergesi olacaktır.

Karar ne olursa olsun umarım bu sınavdan ders çıkarılır, koordinasyon ve etik değerlerden yoksun olmayan sınavlar sorunsuz ve amacına hizmet edecek şekilde gerçekleştirilir.

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  9. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

hıhı evet ya ben hayatıma dair planlarımı bu mesleğe göre tasarlamışım demekki:D
    koray bey olacaktı nerede kendileri?

10. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

benim tahminim tutarsa ve iptal edilecek sorular senin yanlış sorulara denk gelirse geçersin. toto oynamaz gerçekten iptal edilmesi gerekenleri iptal ederlerse 10+1 olması gerekir

Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  11. metin21

metin21 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar kasım sınawına son başwuru ne zaman??

12. umutaltanm

umutaltanm TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu iptal sorularının verilen linkte açıklanacağına eminmisiniz?
    Zira klavuzda: ''sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip
    sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.'' bu şekilde yazıyor.
    Yani benim anladığım itiraz başvurusu yapanlara posta ile bildirilecek. Zaten verilen linke dikkat ederseniz
    Mayıs sınavı iptal soruları ile ilgili bir duyuru yok.

yiğitoğlu ve Baran Avşar bu yazıya teşekkür etti.
  13. prof34

prof34 TÜİSAG Üyesi

sanırım iptallerin en az 9 olması ve mümkün mü bilmiyorum ama herkese +5 puan verilmesi , yani iptal sonucu 65 alan birisi 70 almış kabul edilmesi gibi bir işlem yapılırsa ancak haksızlıklar giderilmiş olacağı inancındayım aksi halde vicdanların rahat olmayacağı hep bir skandal olarak kalacağı düşüncesindeyim.

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  14. Demet GÜRPINAR

Demet GÜRPINAR TÜİSAG Üyesi

Ben itiraz dilekçesi gönderen biriyim. daha elime herhangi bir posta ulaşmadı? salı günü gönderseler dün elimde olması gerekmez miydi? bu insanları anlayamıyorum???

15. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Acaba posta ile bildirecekler mi ?

16. allerjik

allerjik TÜİSAG Üyesi

KPSS sınavı iptal edildi de ne oldu iptal edilen sınav notu ile atandı adamlar kimse bir şey yapmadı hala savcılıkta

17. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

Ağzınızdan bal damlıyor:) Umarım sizin dediğiniz gibi olur.

18. selim yılmaz

selim yılmaz TÜİSAG Üyesi

Bence sadece senin vicdanin rahatlar 5 puana ihtiyaci olan biri olarak

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  19. Hakinen03

Hakinen03 TÜİSAG Üyesi

Kimileri diyor iptal sayısı bihayli fazla,
    Kimileri diyor iptal sayısı bihayli az,
    Fazla mı, az mı her ne haltsa
    Artık sonuçlar açıklansa

20. Demet GÜRPINAR

Demet GÜRPINAR TÜİSAG Üyesi

Duyurular kısmında Mayıs ayı iptal soruları hakkında hiçbir duyuru yok! biz bu soruları nerden öğreneceğiz?

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica