18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

7+2 durum

2. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

A kitapçığındaki 17 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 30 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 40 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 50 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 82 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 93 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 84 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 94 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 95 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 51 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 42 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (B) olarak düzeltilmesi

A kitapçığındaki 58 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 49 nolu sorunun cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi

3. isgsa

isgsa TÜİSAG Üyesi

Bilindiği üzere, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan 2013/PrNu:11 kodlu protokol kapsamında 18 Ağustos 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Adı geçen protokol kapsamında sınavda yer alan sorulara ve cevaplarına gelen itirazlar, soruları hazırlayan akademisyenlerce değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. Sınavla ilgili değerlendirme Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu kararlar doğrultusunda yapılacak ve sonuçlar adaylara ilgili protokol kapsamında ilan edilecektir.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ:

İptal veya cevap şıkkı değişikliği gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.

A kitapçığındaki 17 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 30 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 40 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 50 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 82 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 93 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 84 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 94 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 95 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 51 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 42 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (B) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 58 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 49 nolu sorunun cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

A kitapçığındaki 24 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 25 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 29 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 36 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 32 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 54 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 64 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 81 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 96 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 98 nolu sorunun iptali

A kitapçığındaki 45 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi

4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Ben de 66 net vardı.. değiştirdikleri yanlışlarıma tekabül etmedi.. 68 oldum kaldım arkadaşlar :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Yojimbo

Yojimbo TÜİSAG Üyesi

İptal edilen 7 sorunun 6'sı yanlıştı benim :D Şık değişimindeki 2 soruda + puan olarak gelecek :) Tamamen istediğim iptaller ve şık değişimleri oldu yani :)

66 bekliyordum.

Bir aksilik olmazsa geçtim :D

6. Kamil46

Kamil46 TÜİSAG Üyesi

iptaller hangi sitede arkadaşlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

8. kemal korkmaz

kemal korkmaz TÜİSAG Üyesi

7 iptal 2 cevap değişimi

9. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

sık degisimleri olmasa yandıydık :D

10. fahrettin2005

fahrettin2005 TÜİSAG Üyesi

Bu arada 10 soru iptal edilirse sınav iptal olur şehir efsanesi de çökmüş oldu A sınıfında 22 soru iptal edilmiş. Amöa sınaın iptal edildiği ile ilgili bir açıklama yok.

11. inş-müh

inş-müh TÜİSAG Üyesi

iptal olan sorular açıklanmış. ben açabildim. 7 soru iptal, 2 sorunun cevabı değişmiş.

12. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

çok saçma iptaller var düzgünler de var yine milletin itiraz ettiklerine değil kendi işlerine gelenleri iptal etmişler

Att41, fatih33 ve müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  13. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar inanamıyorum yaaa..
    tamamen doğru yaptığım soruları iptal etmiler :(
    mahkemeye gidecez mecburen :(
    pukö yu felann iptal bile etmemişler.. insafsızlar :(

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  14. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

B
    b:7-40-50-92-93-94-95 iptal 42 ve 49 şık değişimi b

15. inş-müh

inş-müh TÜİSAG Üyesi

16. ÖMER ÖLMEZ

ÖMER ÖLMEZ TÜİSAG Üyesi

Bu ne yaa, o kadar iptalden 2 tane tuttu kaldım 68 de :(

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  17. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

69 la kaldım :D

18. fahrettin2005

fahrettin2005 TÜİSAG Üyesi

Puko soru iptal arkadaişım yanlış yere bakıyor olmayasın.

19. legoolasss123

legoolasss123 TÜİSAG Üyesi

iptaller için ek puanmı verecekler

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica