18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasin atasoy

yasin atasoy TÜİSAG Üyesi

bana da +3 getirdi hayırlısı bakalım 70 i geçtim inşallah

2. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

sohbet nerede

3. Ztatik

Ztatik TÜİSAG Üyesi

İptal 7 sorunun 5 ini zaten doğru yapmışım , şık değişenlerde + - =0 bi faydası yok. Toplamda +2 faydası oldu , 66 ile kaldık emin olamadığım 14 soruya... :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

4. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

İpt
    İptal olanları yanlış işaretlemişsen ek puan alırsın

5. guven7557

guven7557 TÜİSAG Üyesi

Soruları hazırlayanlar ve iptal edilen soruları belirleyenler bu işin içinden çıkamazlar arkadaş. Sırf sınavı tekrar etmemek için 10 soru yerine 9 soru iptal etmişler kafalarına göre. Eğer daha çok itiraz gelirse barajı 65'e de düşürebilirler. Açıkçası kurum tarafından utanç verici bir sınav oldu. Yazık gerçekten bunca insanın emeğine yazık ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  6. titanyum1979

titanyum1979 TÜİSAG Üyesi

+4 geldi şık değişiminden -1 gitti emin olmadığım 4 soru var , 69-73 arası birşey olacak İnşallah tüm arkadaşlar için de en iyisi olmuştur .

7. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Bu arada iptallerin çoğu tüzükler, vinç hariç yürürlükte olmadığı için mi yoksa soru mu yanlış?

8. cihat eken

cihat eken TÜİSAG Üyesi

sonuçlar ne zaman ilan edilir.?

9. srsr51

srsr51 TÜİSAG Üyesi

Oksijen asetilen galibi asetilen oldu bu arada.. :)
    Ben sanırım 70-72 arası alıp geçiyorum ama iptaller bende hayal kırıklığı yarattı , özellikle 3m 4m sorusu mahkemeye taşınabilir 69 da kalıp o soru iptal edilirse geçeceklere duyurulur...

10. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

İlk sonavım 68 di şimdi 69 daha nedenir ki paramda yok bitti bu sevda burada hala kurs paramın taksitini ödüyorum lanet olsun bunlara 3-4 metre nasıl iptal olmaz ya

11. c-huseyin

c-huseyin TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR bu konuyu sohbet bölümünde tartışmanız bence daha güzel olacak şu andan itibaren sizleri sohbet yerine bekliyoruz.Denetim bekleyen mesajlarınıza yetişemiyoruz sohbet akışının hızlı olması için yardımcı olursanız seviniriz.
    sohbet yeri aşağıdaki resimde gösterdim ana sayfada orta kısımlarda lütfen gelin burda yazsın herkes mesajlarınız ve iletişiminiz daha hızlı olacak
    saygılarımla

Ekli Dosyalar:

12. legoolasss123

legoolasss123 TÜİSAG Üyesi

şimdi tam anlamadım iptal edilenlerden yanlış yaptıklarımızı doğru kabul edip doğru yaptıklarımızıda yanlışmı sayacağız

13. gözde t.

gözde t. TÜİSAG Üyesi

onca tüzük sorusunu iptal etmişler.. 3metre mi 4 metre mi sorusunu nasıl iptal etmemişler hayret açıkcası.. O sorunun hakkı yenmiş kesinlikle...

14. barisileri

barisileri TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptal için başvuruda bulunmadığım sorular için mahkemeye başvurabilirmiyim

15. JEODENİZ

JEODENİZ TÜİSAG Üyesi

sonuçlar açıklandı

16. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

ne gerekçesi A sınıfına kaç kişi girdi ki ? A sınıfı ihtiyacı çok onun için kolaylık sağlıyorlar bakmışlar geçecek kişi sayısı az herkes geçsin diye bol bol iptal etmişler B sınıfı da keza öyle sorular zaten kolaydı en kolay C sınıfı sınavı olması gerekirken en zor sınav oluyor bu nasıl iş anlamıyorum

uzmanaday ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  17. barisileri

barisileri TÜİSAG Üyesi

mahkemeye başvurcak arkadaşlar irtibata geçebiliriz ben aydındayım burdan açmayı düşünüyorum buralarda olan arkadaşlar la irtibata geçebiliriz

18. Azder Yusuf DÜLGER

Azder Yusuf DÜLGER TÜİSAG Üyesi

A Grubu sınavındaki 20 iptale dikkatiniz çekmek isterim.....

19. c-huseyin

c-huseyin TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR bu konuyu sohbet bölümünde tartışmanız bence daha güzel olacak şu andan itibaren sizleri sohbet yerine bekliyoruz.Denetim bekleyen mesajlarınıza yetişemiyoruz sohbet akışının hızlı olması için yardımcı olursanız seviniriz.
    sohbet yeri aşağıdaki resimde gösterdim ana sayfada orta kısımlarda lütfen gelin burda yazsın herkes mesajlarınız ve iletişiminiz daha hızlı olacak
    saygılarımla

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica