18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ferhatalpar

ferhatalpar TÜİSAG Üyesi

tamam bunu dilekçeye döküp dekontla birlikte aps kargo ile yollayabilirsiniz...

2. Bianegro

Bianegro Guest

bu soru iptal olacak bu açıklamayla incelemeleri yeterli..benim limitim doldu..arkadaşlar görsünler ve de bu şekilde bu soruyu da eklesinler

3. fthylmz

fthylmz TÜİSAG Üyesi

hmm... soruyu hala anlamamışım :) nasıl sordularsa

4. Turgut kdz

Turgut kdz TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Burada herkes bir şeyler yazıyor ve itirazların çoğunda haklılar. Şimdi organize olma zamanı.
    1. Hangi sorulara itiraz edilecek( forumda aşağı yukarı gerekçeleri ile belirlenmiş durumda)
    2. Hangi soru için kim, kimler itiraz edecek? ( her soruya en az 3 farklı itiraz yapmamız lazım herhangi bir aksaklıkta diğer itiraz devrede olsun)
    3. organizatör kim olacak.?
    4. İtiraz dilekçesi verilen soruların dilekçerinin forumda yayımlanması

Planlı çalışmadığımız takdirde soru yanlış olup itiraz edilmeyen soru kalabileceği gibi aynı soruya yüzlerce itiraz dilekçesi verip her itiraz için 10 tl vererek birilerine para kazandırmayalım.
    Görevlendirilecek kişilerin masraflarını karşılayalım. En az ama en etkin itirazı yapalım.
    Bu konuda organizasyon için forum yöneticilerimizden destek bekliyorum.
    saygılarımla,

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ferhatalpar

ferhatalpar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar dün A kitapçığı 35, 47, 50, 51, 58 , 62, 85 itiraz edilmiş bugün deniz hanımda 7, 59, 85, 6, 17, 58 bu sorulara itiraz edecek.

6. Bianegro

Bianegro Guest

yanlış yapmış olduğumuz soruların iptali gerçekleşirse 68-69 larda kalan arkadaşlar geçecektir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ferhatalpar

ferhatalpar TÜİSAG Üyesi

Ayrıca Deniz Hanıma mail atıp bu söylediğim sorulardan bireysel itiraz edenler de olmuş. Ama bireysel ititrazlar yine de yapılmaya devam edilsin. Çok itiraz işin ciddiyetini gösterir.

8. msisdark

msisdark TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar. Bİ arkadaşımız ziraatten yatırmayı denemiş parayı. bi defaya mahsus 10 tl olmuş. başka da kabul etmemişler. veznedekiler de sadece bankamatikten yatırabilirsiniz demişler. bilgisi olan var mı ??

9. Erce baykal

Erce baykal TÜİSAG Üyesi

evet once halkbankasina gidip elden yatirmak istedim sistem sadece 10 tl izin veriyor deyip 10 tl aldilar
    daha sonra ziraatbank atmye gidip denedim tc kimlik no girdim sisteme para yatiramazsiniz hatasi geldi

10. yavuz erozmen

yavuz erozmen TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım bu 5 metre tavan yüksekliği hangi tüzükte hangi maddede var ?

11. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR KİMSEYE PARA KAZANDIRMIYALIM DERKEN BİR TEPKİNİN OLUŞTUGUNU GÖSTERELİM UNUTMAYALIM Kİ NEKADAR DİLEKÇE GİDERSE O KADAR DİKKATE ALINIRIZ!!!

12. fthylmz

fthylmz TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle katılıyorum...
    işler çok karıştı herkes bşeler yazdı. bunların toparlanıp organize edilmesi lazım.görevlendirilecek kişiler belirlenmeli ve gereken maddi destek sağlanmalı.

13. ferhatalpar

ferhatalpar TÜİSAG Üyesi

evet facebookta da bu tür ziraate ilişkin sıkıntılar yazılıyor.

14. ferhatalpar

ferhatalpar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar dün A kitapçığı 35, 47, 50, 51, 58 , 62, 85 itiraz edilmiş bugün deniz hanımda 7, 59, 85, 6, 17, 58 bu sorulara itiraz edecek.

İşGüvUzman bu yazıya teşekkür etti.
  15. ferhatalpar

ferhatalpar TÜİSAG Üyesi

16. mehmet celal

mehmet celal TÜİSAG Üyesi

arkadaş doğru söyle ya mebin tuttuğu adammısın sen forumda boş boş konuşuyorsun 9 10 hatalı soru var 68 69 alan geçecek diyorsun sinirimi bozmaa ağzımı bozma lütfen üstüne vazife olmayan şeyler hakkında konuşma forumda bir tane mesajın bile bencilce değil sırf moral bozmak tövbe tövbeeeeeee

17. mehmet celal

mehmet celal TÜİSAG Üyesi

18. cetinali

cetinali TÜİSAG Üyesi

Argonlu soruyakimse itiraz etmeyecek herhalde

19. Chemik

Chemik TÜİSAG Üyesi

Hangi sorulara itiraz edildiği önemli değil.Zaten aşağı yukarı itiraz edilen sorular belli.Önceki sayfalarda hepsi konuşuldu.Bir soruya 1 kişinin itiraz etmesiyle 1000 kişinin itiraz etmesi arasında bence çok büyük bir fark var.Baskı altına almalıyız.Herkes elinden geleni yapmalı...Diyelimki bizim için değişen bir şey olmadı.Bari bundan sonraki sınavlarda dikkat etmek zorunda kalsınlar.

Bülent Erdem ve mehmet celal bu yazıya teşekkür etti.
  20. ömer hakan köken

ömer hakan köken TÜİSAG Üyesi

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI'NDAN DUYURU;

Eğitim Programı Müfredat Değişikliği Hakkında

Bilindiği üzere son 1 yıl içerisinde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatında oldukça önemli değişiklikler meydana gelmiştir.

Bu değişikliklerin iş güvenliği uzmanlığı temel ve yenileme eğitim programlarına da yansıtılabilmesi amacıyla, her iki program için de güncelleme çalışması yapılmış ve 1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde İSG-KÂTİP’te gerekli altyapı hazırlıkları tamamlanmıştır. Bu itibarla, anılan tarihten itibaren girişi yapılacak iş güvenliği uzmanlığı temel ve yenileme eğitimlerinde güncellenmiş programların kullanılması uygun olacaktır.
    Ayrıca, 18 Ağustos 2013 tarihinde yapılacak sınava katılacak olanlar, mer’i mevzuatta yer alan konulardan sorumlu tutulacak olup; Kurumlarınızca katılımcılara bu yönde bilgi verilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması uygun olacaktır.

Herkese selamlar, iyi çalışmalar...
    4857 SAYILI KANUN SORULARI VE KALDIRILAN TÜZÜK VE YÖNETMELİKLER BU DURUMDA MUTLAKA İPTALİ GEREKİR…J)):Ddd
    B 17, 18 ,19 , 20 NO’LU SORULAR….. 4857 SAYILI KANUN SORULARI….İPTALİ GEREKİR…:Dd

eskmn ve mehmet celal bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica