18 Ağustos Sınavı Hatalı Olduğunu Düşündüğünüz, Itiraz Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Emre YİĞİTARSLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

seher hanım,
    "sınava az kala yeni mevzuattan sorumlu olunacağı" cümlesi bana göre tamamen eğitim kurumunun acizliği ya da iş bilmezliği hatta işin kolayına kaçmasıdır bana göre.
    biz, daha kursumuzun 2.3. gününde 6331 le yatıp kalkmaya başladık neredeyse:)

2. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

yok daha neler...

3. erolozalp

erolozalp TÜİSAG Üyesi

ACABA İMTİHAN SONUCLARI NE ZAMAN ACIKLANACAK

4. 3406

3406 TÜİSAG Üyesi

12 eylül

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Özer AKMAN

Özer AKMAN TÜİSAG Üyesi

Ekli Dosyalar:

6. fthylmz

fthylmz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar B kitapçığı
    11. hangisi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında değildir?
    16. hangisi hukuk kurallarının sahip olduğu ortak özelliklerden biri değildir?
    36. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında hangi işyerlerinde risk değerlendirmesi yapma yükümlülüğü vardır?
    44. Aşağıdaki maddelerden hangisinin elektriksel direnci en büyüktür?

bu sorulara dilekçe yollayan oldu mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. bimci

bimci TÜİSAG Üyesi

B kitapcığı 44. soruya itirazdan birşey çıkmaz D şıkkı " kauçuk" doğru cevap.

8. Bianegro

Bianegro Guest

30. biyolojik etmenler sorusunda..işveren biyolojik etmenlerle çalışmalarda; çalışmaya başlamadan önce ve çalışmalarda sürekli olarak periyodik kontroller....d şıkkında çalışmaya başladıktan sonra diyor..yanıltmaca yapıyorlar..hata yok
    89.uncu soruda..işveren için bir yeterlilik vermedi..eğitim konusunda şöyle deseydi; yeterliliği naiz olan işveren şeklinde olsa idi işveren eğitimleri üstlenebilecek yetkiye sahip olabilirdi.
    94.üncü soruda bir hata yok arkadaş

diğer sorular iptal olması, vinç sorusununda şık değişikliğine gitmesi gerekir

9. Ertand

Ertand TÜİSAG Üyesi

Aynen katılıyorum.Bu kadar sık değişen tüzükler,yönetmelikler ezberlenemez.Uzman hafız değil,genel isg kültürüne sahip,ihtiyacı olan bilgileri nerede nasıl bulacağını bilendir bence .Bu soruları evde yattığı yerde yönetmelikten iki kelime çıkararak hazırladığını sandığım kişiler uzmansa,vay halimize :(

10. Özer AKMAN

Özer AKMAN TÜİSAG Üyesi

11. fthylmz

fthylmz TÜİSAG Üyesi

aleni cevap ama çok teknik detaya girildiğinde elektrik iletiminin sıcaklık,uzunluk ve kesit ile orantılı olduğu belirtirim. ama anlatamayız işte yapcak bşe yok hangisi daha iletkendir diye anlamasaydım :D

12. serkan tatvan

serkan tatvan TÜİSAG Üyesi

bu soruyu bende yanlış yaptım ama orda hukuk kuralları sadece kanunlar değil ki. hukuk kuralları için yasama organı yazmıyor kitapta maalesef :(

13. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

5.itiraza pars yatirma .isveren kuruluslari anlamında o soz.sen isguzmsni olarsk veri yorsun dersi. ..ote="glsngl, post: 83930, member: 48034"]Son soruda ergonomik tehlikeler diye yazdığı içinve elle taşıma işleri yönetmeliğinde mümkünse yazdığı için kelime oyunları yapıp itiraz kabul edilmeyebilir. onun dışındakilere ben de itiraz ediyorum tabi bu benim kişisel fikrim[/quote]
    5.i

14. serkan tatvan

serkan tatvan TÜİSAG Üyesi

HERKESE HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR. KENDİ YAPTIĞIM BİR (1) DOĞRU SORUYA DA İTİRAZ EDECEK KADAR TARAFSIZ OLUP 5-6 SORUYA İTİRAZ EDECEĞİM. BÜYÜK YAZMAMIN SEBEBİ MERAK ETTİĞİM BİR KONUYA DİKKAT ÇEKMEK. BEN BİTLİS TATVAN'DAN BAŞVURACAĞIM. LAKİN ANLAMADIĞIM BİŞEY VAR. BEN YARIN PARAYI YATIRIP KARGOYA VERSEM BENİM İTİRAZ HAKKIM DEĞERLENDİRİLMEYECEK Mİ? YORUMLAR ARASINDA GÖRDÜM. SAYGILARIMLA. CVP BEKLİYORUM :)

15. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Arkafaslar malzeme guvenlik bilgi formu az tehlikeli isyeri icin kullaniliyor mu?

16. fahriyamac

fahriyamac TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim ikinci hakkımdı maalesef 66 ;sınav sonucu 12 de açıklanacak diyorlar kasım sınavına girebilmek için kurslar 5 eylül de eğitim başlıyor.kayıt olsam kurs parası gidecek,kayıt olmasam itirazlardan 5 soru gelmezse kasım sınav hakkım taaa mayıs 2014 kalacak ne yapmalıyım

17. ilterkilerci

ilterkilerci TÜİSAG Üyesi

İtirazımı iadeli taahhütlüolarak bugün Pitt'te verdim. Cumaya kadar teslim edilmemesi durumunda dilekçem geçersiz mi sayılacak? Böyle bir durumda benim evrakı gönderdiğim tarih geçerli değil midir? PTT yavaş çalışıyorsa suç bizim mi oluyor? Ne saçmabişey bu... O zaman bakanlık gönderilen evrakları cuma teslim almasın Pazartesi teslim alsın herkesin dilekçesi geçersiz sayılsın ne ala iş....

18. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

Oyle degil persembe 17 ye kadar gelenler alinacak.

ilterkilerci bu yazıya teşekkür etti.
  19. emin2020

emin2020 TÜİSAG Üyesi

osgbtv yayın yapıor herkes bı umut bılgılı egıtmenlerden ıtıraz edılecek sorular ve gerekcelerını beklıor adamlar resmen cevap anahtarını canlı yayında ısaretlıyor. yanlıs anlasılmasın kesınlıkle onlara saygısızlık etmıyorum ama dıkkat cekılmek hak aranmak ıstenıyorsa en cok onların bıze yardımcı olması gerekıyor... yazık ... yazıkk...

20. bimci

bimci TÜİSAG Üyesi

tasalanma ptt ye teslim tarihi resmi başvuru için yeterli ve gerekli

ilterkilerci bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica