18 Ağustos Sınavı Için Dava Açılırsa Neler Yapabiliriz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında erkam4109 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. DBTIRAK

DBTIRAK TÜİSAG Üyesi

merhabalar bende dün ptt kurye ile gönderdim,bugün de ellerine geçmiş.ben de 69 ile kaldım,hem de son sınav hakkımdı.aynı zamanda bugün de Alo 170 arayarak 3.sınava giriş hakkı talep ettiğimi dile getirdim.Moralim yerlerde çok kaptırmıştım kendimi ve bu kadar ucu ucuna kalmak da çok dokundu.Hayırlısı artık,dava sürecine girmek istemiyorum,çünkü umudum kalmadı.3.sınava gireyim yeter,başkada bir şey istemiyorum açıkçası.

2. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

Ben de Levent Bey'den gelen dilekçe örneği ile cuma günü kargo yoluyla itirazımı ilettim. 69la kalmıştım ne yazık ki :( O değil de, böylesi saçma bir sınavı gördükten sonra vaz geçmek değil ama tek satır bile görmek çalışmak kasım sınavına girmek istemiyorum :(

3. elift

elift TÜİSAG Üyesi

benim dilekçemde bugün ellerine geçmiştir. Sonucu merakla bekliyorum.

4. suleaslan

suleaslan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim itiraz dilekçem pazartesi ulaşmış ancak evrak kayıttan bana dosya takip numarası vermiyorlar gerekçe çok yoğunlarmış tlf memure hnm ismini vermedi sizce ne yapmalıyım aynı durumda olan var mı acaba

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

6. Dr_IGU

Dr_IGU TÜİSAG Üyesi

7. Şafak BALCI

Şafak BALCI TÜİSAG Üyesi

8. uzunnuray

uzunnuray TÜİSAG Üyesi

9. Murat Başkır

Murat Başkır TÜİSAG Üyesi

69 la kaldım ve dava açılacak

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

10. rekrut

rekrut TÜİSAG Üyesi

Bakanlığa İtiraz ettiniz, itirazına cevap olarak mı 69 geldi.

11. Murat Başkır

Murat Başkır TÜİSAG Üyesi

hayır..internette çıklabn sonuç ile 69 aldım..daha önce 7 soru iptali ve 2 soru şık değişimi yapmışlardı biliyosunuz

tapatalk–android ile gönderildi

rekrut bu yazıya teşekkür etti.
  12. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

Bakanlığa verdiği sınav sonucu itiraz dilekçesinin cevabı gelen var mı? Yasal cevap verme süresi dolmuş olması gerek miyormu?

13. devrim yüksel

devrim yüksel TÜİSAG Üyesi

14. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, mahkeme yolu ile hakkımızı arayacağız. Facebook'ta bir grup kurduk. yaklaşık 180 kişi varız.
    Bir kişi üzerinden gideceğiz, masrafları da paylaşacağız. Avukatımız Ali bey olacak. Link vermiştim ama site kabul etmiyor facebook tan olduğu için, hatta uyarı maili aldım. İsteyenler konu hakkında bilgilendirme için mail atabilirsiniz

Mystery4560 bu yazıya teşekkür etti.
  15. elift

elift TÜİSAG Üyesi

16. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itiraza gelen cevaplar varsa paylaşalım cevap kâğıdının örneği gelen oldumu

17. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

levent bey sizlerde itirazlarla ilgili sonuçlarla ilgili yazarsanız seviniriz

18. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

madur adayyy

19. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

benim de itirazıma henüz cevap gelmedi. Hangi kanalla gelecek bilgisi olan var mı? Normalde yasal cevap süreleri 10 gün, şimdiye kadar bilgi vermiş olmaları gerekmiyor mu? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

20. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

benim itirazıma da henüz cevap gelmedi.:(

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica