18 Ağustos Sınavı Için Dava Açılırsa Neler Yapabiliriz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında erkam4109 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

bakanlığa itiraz etmiş miydiniz? Etmişseniz cevap geldi mi? Bana gelen bir cevap henüz yok.

2. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekçenize cevap alabildiniz mi? yasal cevap verme sürelerinin dolmuş olması gerekmiyor mu?

3. ecefe

ecefe TÜİSAG Üyesi

henüz benim dilekçemin de cevabı gelmedi halbuki 16 eylülde dilekçemi vermiştim.

4. onder41

onder41 TÜİSAG Üyesi

bende 15 eylülde dilekçeme cevap alamadım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. onder41

onder41 TÜİSAG Üyesi

bende 15 eylülde dilekçeme cevap alamadım

6. onder41

onder41 TÜİSAG Üyesi

levent bey iptal edilen sorulardan sonra iptal edilmesi gereken ve iptali olmayan soruları konuşsak çok iyi olacak ..çünkü bende mahkemeye veriyorum ..67 soru doğrum gözüküyor...kocaelinde bir arkadaş mahkeme ile sınavı kazanmış ve bu arkadaşın avukatı ile irtibata geçip mahkemeye vermeyi düşünüyorum ....sizde bizlere sorular konusunda yardım ederseniz çok sevinirim..bende iptal edilmesi gereken diğer soruları araştırıyorum ve gerekçeleriyle burada duyuracağım..siz ve diğer arkadaşalarda bu konuda hızlı bir çalışma yaparsak çok iyi olur ...iyi çalışmalar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Mystery4560 ve aziz e. bu yazıya teşekkür etti.
  7. tolgatanyel

tolgatanyel TÜİSAG Üyesi

ben itiraz dilekçeme cevap aldım.

Bu başvuru bakanlığımıza yapılmış olup, Bakanlığımızın Konusuna giren bir başvuru olmadığı düşünüldüğünden ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI a sevkedilmiştir.
    Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi
    --------------------------------------------------
    Ad, Soyad: TOLGA TANYEL
    Tc Kimlik No: 50137626550
    Email Adresi: tolga-tanyel@hotmail.com
    Telefon: 05448790053

İstenen Bilgi ve Belgeler:
    --------------------------------------------------
    18 ağustos 2013 tarihinde yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavı cevap kağıdımı görmek istiyorum.

bu nedemek oluyor ? sınavı meb yapmadımı . kime soracaz.

ISGurusu ve umutisg bu yazıya teşekkür etti.
  8. selin-su

selin-su TÜİSAG Üyesi

meb'in sınav duyurularında 18 ağustos sınav sonucu duyurusu kaldırılmış durumda... yani sistemde sonuçlar yok... Tahminen değişimler oluyor.... Hepimiz hakkında hayırlısı....

Mystery4560 bu yazıya teşekkür etti.
  9. numan53

numan53 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende itiraz ettim 69 ile kaldım hala cevap gelmedi... mahkemeye versek olumlu sonuç çıkar mı ne yapmalıyız

10. ulya

ulya TÜİSAG Üyesi

bakanlığın sitesine tekrar koydular neden çektiler anlamadım

selin-su bu yazıya teşekkür etti.
  11. ulya

ulya TÜİSAG Üyesi

bakanlığın sitesine tekrar koydular neden çektiler anlamadım

Mystery4560 bu yazıya teşekkür etti.
  12. selin-su

selin-su TÜİSAG Üyesi

Belki de sınav sonuçlarına itirazlarda düzeltilenler olmuştur... Onları yüklüyorlardır... İnşallahhh.....

13. tolgatanyel

tolgatanyel TÜİSAG Üyesi

şuan da sonuclara ulasılamıyor galıba. ben ulasamadım.

14. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

bende ulaşamadım... hadi hayırlısı...

15. gaedem

gaedem TÜİSAG Üyesi

sınav sonuç seçip arşive bakarsanız ulaşabilirsiniz. ama bir yandan da ana sayfada sınav soruları cevapları vs. görünüyor ancak sonuçlar görünmüyor.
    umut fakirin ekmeği nihayetinde, heyecanla bekliyorum.

16. umutisg

umutisg TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları arsiv sayfasına çekilmiştir sadece, degisen bir sey yok ben baktım puanima

17. umutisg

umutisg TÜİSAG Üyesi

18. Tersiyer

Tersiyer TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavı da mahkemeye verilmişti.mahkeme sürecinin ne durumda olduğundan haberi olan var mı?

19. elift

elift TÜİSAG Üyesi

ben itirazımı çalışma bakanlığına yaptım fakat cevap gelmedi.

20. volkan82

volkan82 TÜİSAG Üyesi

birkaç gündür yazılanları okuyorum.sayfada bölünmeler oluyor arkadaşlar.sadece bu gruptakilerle bir olup dava açalım derim.ben mayıs sınavıyla geçtim ama arkadaşım için bu davanın arkasındayım.birçok avukata danıştık. Ali Atıcıyla da konuştuk.tek kişi dava açmak pahalı olurmuş.buyüzden toplu dava açmayı öneriyor.hatta avukat olmasa da yargı yolu her zaman açıkmış.2. sınav hakkınız olsa da dava açmaktan çekinmeyin derim ben.çünkü doğru dürüst iş yapılmıyor ve buna engel olabiliriz.hepimize bol şans.iyi akşamlar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica