18 Ağustos Sınavı Için Dava Açılırsa Neler Yapabiliriz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında erkam4109 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar,
    sınav sorularına yapılan itirazların hiçbirinde değişme olmamış... yani ne not aldıysak o.
    milli eğitimin sitesinden sınav notlarının linkinin kaldırılma sebebi ise, süresi dolduğu içinmiş.
    bilgilerinize...

2. sevginaz

sevginaz TÜİSAG Üyesi

meb sınav arşivde sonuçlar

3. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

inşallahhh.. lütfen artık adalet yerini bulsun lütfen.. şu sürekte de çektiklerimiz bize kalsın ama burda bitsin artıkk :(

4. Mystery4560

Mystery4560 TÜİSAG Üyesi

sınav sonucuna itiraz ile ilgili bize dönmeleri olumlu olumsuz bilgi vermeleri gerekmiyor mu? Henüz bir dönüş alan olmadı mı? Nerede hakkımızı aramalıyız? Ben bugün bimer e bu durumu yazdım, cevap bekliyorum dedim. Hala beklemedeyim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli arkadaşlarım,
    yakın zamanda mahkeme boyutu başlayacak ve size duyuru yapılacak.
    Levent KAVLAK
    TÜİSAG-BAŞKAN
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

6. Necattin

Necattin TÜİSAG Üyesi

18 ağsts 2013 c sınıfı sınavına dava açıldı mı? Müdahil olmak istoyprum..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Levent Bey, mahkeme konusunda bir gelişme varmı,bilgilendirirseniz eminim çok arkadaş sevinecektir.Teşekkürler.

8. mehmetozen25

mehmetozen25 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben kamu denetçiliği kurumunun internet sayfasında 18 ağustos sınavı için şikayette bulundum. Dün beni aradılar, çok daha fazla itiraz edileceğini düşünüyordum fakat malesef sadece 60 kişi başvurmuş. Yani hiçbir dilekçe ödeme felan gerektirmeyen sadece netten başvurulabilecek bir işlem iken neden insanlar başvurmaz anlamış değilim. böyle duyarsız oldukça sanırım bu tür uygulamaları hak ediyoruz :((
    neyse sonuç itibariyle telefonda benle görüşen beyfendi gerçekten konuyla ilgili bir kişiydi, 2 ay içerisinde benim itirazıma kurumdan cevap verileceğinden ve tatmin edici bir cevap alamazsam tekrar itiraz edebileceğimden ve bunun neticesinde bilirkişi atanacağından bahsetti. ayrıca bu sınav için bir kaç kişinin mahkemye başvurduğundan ve mahkeme olumlu sonuçlanırsa ben de itiraz ettiğimö için benim de bu doğacak haklardan faydalanabileceğimden bahsetti. şikayetimde soruları hazırlayan komisyonun değiştirilmesinden de bahsetmiştim bu noktada da çalışmalar olduğundan ve komisyonun değiştirilmesinden önce bir takım düzenlemeler yapılacağından bahsetti.
    sonuç itibariyle beyfendinin verdiği bilgiye göre bu sınav içi (18 ağustos) mahkemeye başvurulmuş ve ayrıca kamu denetleme kurumu şu an konuyla ilgileniyor.
    ben ayrıca şikayetimde iptal edilen tüzük ve yönetmeliklerden soru sorulmayacağının belirtilmesine rağmen soru sorulduğunu da belirtmiştim. bu konuyla da ilgileneceklerini söyledi. yani eğer olumlu olursa iptal olan yönetmelik ve tüzüklerden gelen sorular iptal olabilir ama galiba bu durumdan sadece sınava itiraz edenler faydalanacak gibi...

elift, mestantas, Halide Ünlü Karaca ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. mustafapelit

mustafapelit TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 18 ağustos sınavına itiraz edenlere dönüş ne zaman yapılacak bilgisi olan var mı? 21 aralık sınavı geldi neredeyse.

10. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

Bende itirazda bulundum:)

11. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Bu gün benide aradılar. Ama 40 kişi başvurdu dedi. Diğer bilgilerin aynısını banada söyledi.

12. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

Kamu denetçiliği kurumuna itiraz edilen sorular ile mi yapılıyor.Bizde itiraz edelim.

13. elift

elift TÜİSAG Üyesi

14. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Evet 16 soru ile itiraz etmiştim. yaklaşık 1 ay önce. 2 ay içinde dönüş yapacaklarını söylediler

onder41 bu yazıya teşekkür etti.
  15. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Kamu denetçiliği kurumuna internet üzerinden, iptal edilen soruların yanında daha fazla soruların da iptal edilmesi gerektiğini belirten şikayetlerde bulunun lütfen. Mutlaka ilgileneceklerdir.

onder41 bu yazıya teşekkür etti.
  16. onder41

onder41 TÜİSAG Üyesi

Kamu denetçiliği kurumuna internet üzerinden iptal edilmesi gereken sorularla ilgili bende şikayette bulundum hayırlısı bakalım ..

17. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

bende sürecin hızlandırılması ile ilgili talepte bulundum.

18. SemihaY.

SemihaY. TÜİSAG Üyesi

Ne yazdınız? nasıl yaptınız? biraz daha detaya girer misiniz bende katılmak istiyorum.Teşekkürler

19. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

https://ebasvuru.ombudsman.gov.tr/giris.aspx
    Bu adresten gerekli bilgileri doldur.

SemihaY. bu yazıya teşekkür etti.
  20. SemihaY.

SemihaY. TÜİSAG Üyesi

Bende şikayetimi bildirdim,teşekkürler

ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica