18 Ağustos Sınavı Için Dava Açılırsa Neler Yapabiliriz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında erkam4109 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ozan civan

ozan civan TÜİSAG Üyesi

69alıp itiraz edenlerden olumlu sonuç alındı mı acaba?herhanig bir soru sınav açıklandıktan sonra iptal edildi mi Ağustos sınavında??

2. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Ağustos ayı sınav sonuçlarında değişiklik olmadı ve olmayacaktır. İtirazlar edildi, sınavdaki hatalı sorular iptal edildi / şıklar değişti, meb de sınavı yaptı ve sonuçları duyurdu. Yalnız ben dahil bazı kişiler hakkımızı arayabilmek için mahkemeye verdik ve sonuçlanıncaya kadar sanırım bir sene bekleyeceğiz

3. aziz e.

aziz e. TÜİSAG Üyesi

selam guru,
    bir gelişme oldu mu itirazlarla ilgili?

4. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Hiçbir gelişme yok. Bir arkadaşımız adına mahkemeye verdik. Facebook sayfasında gelişmeleri takip ediyoruz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fgunescebi

fgunescebi TÜİSAG Üyesi

Serdar bey,mahkeme sonucunda 18 ağus

6. fgunescebi

fgunescebi TÜİSAG Üyesi

Merhaba Serdar bey,sizlerin önderliğinde 18 ağustos 2013 de yapılan sınavla ilgili mahkeme sonuçlanmış.emeğinize sağlık, kendi adıma teşekkür ederim.ben de mahkeme sonucuna göre sınavı kazanmışım ama bu arada ben ertesi yıl sınava girip c sınıfı uzman olma hakkını kazanmıştır.iki kez c sınavını kazandım ama ağustostaki sınavı zamanında kazanmış olsaydım yükseltme sınavına girip şuan Aktif sınıfı uzman olma ihtimalim çok yüksekti.kaybettiğimiz haklarımız için siz herhangi bir girişimde bulundunuz mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fgunescebi

fgunescebi TÜİSAG Üyesi

AKTİF'i (A SINIFI) UZMAN OLARAK DÜZELTELİM.

8. Serdar Ö.

Serdar Ö. TÜİSAG Üyesi

Günaydın, su anda A sınıfı uzman olarak çalışmaktayım. Saygilarimla

9. fgunescebi

fgunescebi TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler,sanırım daha sonra yapılan aralık sınavına girerek c oldunuz.sonra da yükseltme sınavına girebildiniz.hayırlı olsun diyelim :))

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica