18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

69 da kaldım ama attığım ve hatırladığım sorular var sonuç süpriz tıpkı sınav gibi

2. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Gizem güzel yazmışsın ama asıl konuya hiç değinmemişsin...
    Asıl konumuz iptalleri değerlendiren komisyonun yapmış olduğu haksızlık. Bu konu üzerine bakanın dikkatini çekmeliyiz. Zira bariz olarak yanlış yaptıkları değerlendirmeler var, bunlar zaten burada defalarca dile getirildi..
    Bu hususta sayın bakana bildirimde bulunmalıyız.

Uğur T bu yazıya teşekkür etti.
  3. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

67+1=68 alacaksın olay bu kadar basit. doğruların yine doğru. Yanlış yaptığın iptal olan sorundan +1 gelecek.

4. mestantas

mestantas TÜİSAG Üyesi

aynen bende 69'la kaldım.aynı soruda -+

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hakan35

hakan35 TÜİSAG Üyesi

herkese geçmiş olsun umarım bu sonuçlar herkes için hayırlı olur. yalnız bu komisyonun nasıl bir düşünce yapıcı var gerçkten çok merak ediyorum. hiç hesapta olmayan soruları iptal etmişler, etmeleri gerekenleri etmemişler ve benim tahminimden fazla iptal etmişler.

6. GizemSoykan

GizemSoykan TÜİSAG Üyesi

Benim de cevap geleceğine dair en ufak bir ümidim yok ama belkiiiiii okurlar:) Umut dünyası

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Şafak BALCI bu yazıya teşekkür etti.
  7. berfu kimya müh

yazık verilen emeklere yazık

alifizik10 ve glryvz bu yazıya teşekkür etti.
  8. berfu kimya müh

sonuçlar ne zaman duyurulacak arkadaşlar

9. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

12 eylül de haftaya bugün

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  10. Oney

Oney TÜİSAG Üyesi

16 sı die biliorum.

11. hakan35

hakan35 TÜİSAG Üyesi

12 Eylül

12. ERGONOMİK TEHLİKE DİYOR SORUDA

13. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

68 mi 69 mu 70 mi???????benim durumumda olan ne kadar çok kişi var....ALLAH hepimize yardım etsin. emeklerimizi boşa çıkarmasın... şık değişikliğiyle doğrularım gitti.doğrularımı iptal etmişler. o kadar heyecanla iptalleri bekledim. gene fos gene fossssss..

blntkpz, müslüm63, yiğitoğlu ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  14. Ali TUFAN

Ali TUFAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 66 doğrum vardı, 4 iptalden, 1 şık değişiminden geldi..
    Şimdi direk bu 5 doğru sayılıp, toplam 71 (baraj yine 70) mi oluyor?
    Yoksa iptallerden dolayı baraj ve puan hesaplaması değişiyor mu?

Tolga Ömer TAKMAK bu yazıya teşekkür etti.
  15. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

yani bu kadar heyecan, stres yaşattılar ne oldu !!! o kadar iptal olması gereken soru varken 7 iptalle kimi kandırıyorlar!!
    A sınıfı sınavında 22 soruyu iptal edebiliyorlarsa C sınıfında neden bariz iptal olması gereken sorular olmuyor? A sınavının C den ne farkı var?

glryvz ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  16. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

Baraj hep 70 tir.

17. Ayhan Acar

Ayhan Acar TÜİSAG Üyesi

Komisyona göre sadece A17. soru yanlış diğerleri aslında doğruda iptal edilen tüzüklerden çıktığı için yanlış sayılmış.Arkadaşlar bu işin ucunu bırakmayalım.Mahkemede bunları mahvederiz Şimdilik tesbit ettiğim kesinlikle iptal olması gereken sorular
    Akitapcığı : 1-50-79 bana göre yanlış. Tüzük adları sorularda verilmeksizin sorulan sorulardan : (Yapı işleri tüz.) 78-79-80, (İşci sağlığı ve güv. Tüz.) 55-56-57-58-60-61-62 BU SORULAR bire bir iptal edilen tüzüklerden çıkarılmış sorular olup ,KESİNLİKLE İPTAL OLMAK ZORUNDAKİ BU SORULAR İPTAL EDİLMEMESİ VİCDANSIZLIKTIR.
    Ayrıca 3-4 metre ve Nötron sorusunun dayanakları da yine bu tüzükler dedirki bu sorular en çok yanlış yapılan sorulardandı.
    BUNLARIN YAPTIĞI TAMAMEN ŞARK KURNAZLIĞIDIR , BU YANLIŞLIKLAR MAHKEMELERDE DÖNER.CESUR VE KARARLI OLUN GEÇEMEYEN TÜM ARKADAŞLAR BU SORULARI KULLANARAK RAHATLIKLA GEÇER .BU DURUMDAKİ ARKADAŞLAR sınav SONUCUNUN İLANI ARDINDAN BİR ARAYA GELEREK MAHKEMEYE VERMELİ. Oldukca kalabalık olacaktır bu durumda geçebilecekler ki masraflar kurslara yapılan harcamaların yanında hiç kalır ....Sınava girmeyin kursa gitmeyin boşa.

blntkpz, allerjik ve barisileri bu yazıya teşekkür etti.
  18. alara başar

alara başar TÜİSAG Üyesi

67 doğrun vardı iptal edilenlerden 1 taneside sende yanlıştıysa 67+1= 68 ile kalırsın ama şıkkı değişenlerin durumu ne şık değişikliği yapılanlar önceden doğruyduysa şimdi yanlış olmuş olur 68-2 = 66 olursun yok şık değişiklikleri eskiden yanlıştı şindi doğruysa 68+2=70 olur geçersin
    değerlendirme 100 soru üzerinden yapılır iptal edilen soruların şıkkını ne işaretlemiş olursan ol doğru kabul edilir.

19. GEÇMİŞ OLUYOSUN geçmiş olsun...

Ali TUFAN bu yazıya teşekkür etti.
  20. mehmet nuri alkan

mehmet nuri alkan TÜİSAG Üyesi

Bir kere sınav başından yanlış tüzük iptal edilmiş tüzükten soru soruluyor, sonra tüzük sorularını iptal etmek için başka hiç bir soru iptal edilemiyor şimdiye kadar olan bir çok sınavda iptal soru var bunda ise sadece tüzük soruları iptal oldu kısacası hiç bir soru iptal edilmemiş sayılıyor tüzük zaten sınavdan önce iptal edilmişti iki sorununda cevabı değiştirildi tamamıyla adaletsiz bir sınav. Daha iptal edilmesi gereken sorular var iken tüzük soruları yüzünden iptal edilemedi yazıklar olsun bu soruları hazırlayanlara

alifizik10 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica