18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. betülkap

betülkap TÜİSAG Üyesi

2. bbaşar

bbaşar TÜİSAG Üyesi

A sınavında 22 iptal var. madem % 10 barajının geçebiliyordunuz neden bu insiyatifinizi C sınavında da kullanmadınız?.
    ayrıcaa hiç bir şey bilmeden çalışmadan A sınavına giren bir kişi daha baştan 22 puan avantajı var....
    ey adalet neredesin?....

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  3. mechanist_isg

mechanist_isg TÜİSAG Üyesi

A kitapçığındaki 17 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 30 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 40 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 50 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 82 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 93 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 84 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 94 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 95 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 51 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 42 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (B) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 58 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 49 nolu sorunun cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi

Bilginize…

4. betülkap

betülkap TÜİSAG Üyesi

Adayların sınav sonuçları
    12 Eylül 2013
    tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

Allah kurtarsın hepimizi bu zalimlerin elinden

mujganasya ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  6. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Tüm kalbimle size katılıyorum...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mesut karakuş

mesut karakuş TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,

ben durumu bir çok kişiye mail aracılığı ile ilettim ( başbakan, umut oran, kılıçdaroğlu, ali tezel vb ) sizler de konuya duyarsız kalmayacağını düşündüğünüz insanlara mail gönderebilirsiniz. Yazılı bildirilerle kamuoyu yaratmamız gerekmektedir.

fatih33, kimyacaa ve tugba9035 bu yazıya teşekkür etti.
  8. betülkap

betülkap TÜİSAG Üyesi

Adayların sınav sonuçları
    12 Eylül 2013
    tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır

9. barisileri

barisileri TÜİSAG Üyesi

neden meb in sitesinde yayılanmadı

10. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Sınavı YÖK değil ÖSYM yapar. Ancak önemli olan sınavı yapan kurum değil, sınavı hazırlayan akademik kadro. Kurum ÖSYM olsa, MEB olsa, YÖK olsa da hazırlayan akademisyenler aynı olduktan sonra ne fark eder.

Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  11. berfu kimya müh

berfu kimya müh TÜİSAG Üyesi

bu işe keşke hiç kalkışmasaydım param zamanım gitti daha da gidecek

müslüm63 ve yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  12. sedat üzümcü

sedat üzümcü TÜİSAG Üyesi

iptal olan sorular, siz doğruda yapsanız yanlışta yapsanız doğru olarak kabul edilecek.
    başka ifade ile, iptaller dışındaki doğrular+7 iptal= doğru sayısı

13. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

hımm..anlıyorum, mesaj kutunuza bakarmısınız orada bir soruyla alakalı yorumum olacak

berfu kimya müh bu yazıya teşekkür etti.
  14. Savaş YAVUZYUĞRUK

Savaş YAVUZYUĞRUK TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar Gonlum hepinizin ıyı puanlar alması ben 80 puan geliyor. ALLAH hepinize yardımcı olsun. Size diyecegim itiraz için para yaptırmayın.

Tolga Ömer TAKMAK bu yazıya teşekkür etti.
  15. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Kasim sinavi icin nasil calisacagiz??? A uzmanlik sorularinda tuzuklerden sormuslardi.o yuzden 22 iptal geldi.bizde tuzuk calismiyacakmiyiz o zaman???

16. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Tebrik ederim.

17. varandamir

varandamir TÜİSAG Üyesi

A sınıfı +22 puan eklendi sorun burdada degil a sınıfı a grubunda ilginç olan 73ten 88 e kadar sıralı soru iptali arada dogru yok ve b grubu 63-70 ile 91-98 çok ilginç düşündürücü yani sınava girip ilk 60 sorudan 48 yapan geciyor A sınıfında başarı oranı %80 olacaktır ve büyük ihtimalle bu sınavda iptal edilmeyecektir gelelim niye yazdım C B ve A sınıfı seviye farklarına göre soru sorulmuyor ülkede ki sayı azlıgı ile soruluyor tamam buda bir egerkce ama A sınıfına +22 puan ve birbirini takip edilen soruların iptal olması DÜŞÜNDÜRÜCÜ

18. Ayhan Acar

Ayhan Acar TÜİSAG Üyesi

Bizdede 55 dahil 62 ye kadar ve 80 dahil 85 'e kadar 14 soru iptal edilen tüzüklerden ama kurnazlıkla Tüzükle başlamayan soruları iptal etmediler. Yarına kalır ama yanlarına kalmaz.Daha en az yanlış olan 3 soruyuda katmıyorum. Bu sınavda en az 20 soru iptal olmalı idi.

fatih33, müslüm63, emsalsiz_ ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  19. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

O zaman baya bir yarımlık varmış sizde, mahkeme içinde bir kaç tane daha gider, bence şimdiden yeni yönetmelikleri, ve kanunları çıktı alıp okumaya başlayın.

20. sedat üzümcü

sedat üzümcü TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ,
    ben bu konularda çalışan millet vekillerini araştırdım ve aşağıdaki ist. millet vekiline mail ve ek gönderdim. şuan için dönüş yapma gereği duydular inşallah bir girişimde bulunurlar.
    konu hakkında iletişim geçebileceğiniz millet vekili varsa bence kaçırmayın. en azından bakanlığa soru önerisi verirler...
    Abdullah Levent TÜZEL
    17:47 (7 dakika önce)
    Kime: bana
    Sayın Sedat Üzümcü,
    Göndermiş olduğunuz mail tarafımdan alınmıştır.
    İlgileneceğimi bilmenizi isterim...
    Selamlarımla,
    A. Levent TÜZEL

Kimden: Sedat üzümcü [sedatuzumcu@gmail.com]
    Gönderildi: 05 Eylül 2013 Perşembe 17:10
    Kime: Abdullah Levent TÜZEL
    Konu: isg uzmanlık sınavı hk.

sayın milletvekilim,
    isg uzmanlığı için yapılan sınavlardaki vurdum duymazlık, tutarsızlık, rantçılık hakkında ekteki yazımı incelemenizi rica ederim.
    sedat üzümcü
    tekstil müh. isg uzman adayı

Ekli Dosyalar:

fatih33, Deniz Devrim, müslüm63 ve 11 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica