18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Filiz hanım yeni çıkan tüm yönetmeliklerin çıktılarını alacaksınız, aynı zamanda 4857 ve 6331 sayılı kanunları çıkartacaksınız, ve her gün okumaya gayret göstereceksiniz. Bu arada tüzüklerin yürürlülükten kaldırılma taslaklarını takip edeceksiniz, kaldırılırsa çalışmazsınız, kaldırılmazsa tüzüklere çalışmaya devam.

Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  2. i.can Gundogdu

i.can Gundogdu TÜİSAG Üyesi

Vekille filan uğraşmayın arkadaşlar yaşanan skandalları ki yıllardır devam etmekte, diliniz döndüğünce başbakana yollayın ne kadar çok kişi ulaşmaya çalışırsa ulaşma ihtimalimiz artar. Hak hukuk ne durumda görüyorsunuz, haşmetli başbakanımızın dikkatini çekmekten başka çözüm yolu göremiyorum. Ağzından çıkan bu ne biçim iş komisyon fesedilsin sınav iptal yeni komisyon soruları hazırlasın, eskisi hakkında soruşturma açılsın yeterli...

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Ayhan Acar

Ayhan Acar TÜİSAG Üyesi

4. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Arkadaslardbi birliktelik saglayRak en kisa surede tuxukbdisi iptallerin degerlendirilmesine gitmeliyiz en hakli oldugumuz sorularla bir surec baslatmaliyiz bize yapilan haksizlikta neyin nesi sormaliyiz
    69 da almis olabilirim 72 de almis olabilirim hic onemlidegill beni bida hic sinava slmasin ama bukadar hakmi yenir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Alihan DAĞHAN

Alihan DAĞHAN TÜİSAG Üyesi

Size hayırlı olsun demek lazım, benim çekincem de yanlış şıklama.

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  6. doganer

doganer TÜİSAG Üyesi

Bu birlikteligi nasil saglicaz ben maddi manevi destek vermeye hazirim cok hizli bi sekilde dayanaklari ile iptallerin hepsini istememiz lazim. Bence magdurlar olarak bir bolum acsin yetkililer orada toplanalim sinava itirazi olan herkes ve isagtanda yardim istiyoruz hukuksal platforma tasiyalim hukukcularda varsa yardimci olsun nerden nasil baslamali ve bititmeliyiz bu isi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Tolga Ömer TAKMAK ve VURAL AKCAN bu yazıya teşekkür etti.
  7. makineresim

makineresim TÜİSAG Üyesi

bir kac kere üst üste faruk çelik e mail attım.
    İlgi ve bilginize..

sayın bakanım;

18 Ağustos 2013 de bakanlığınızın yapmış olduğu sınav hakkında benim gibi düşünen binlerce uzman adayının isteklerini dikkate almanızı rica ediyorum.
    oluşan kamu oyunu görmenizi ve gerekli düzenlemeleri yapacağına olan inancım sonsuzdur.
    sınav ve sonrasında yaşanan iptal başvuruları ve iptal edilen sorular bakanlığınızın bu konuya verdiği önemi göstermesi bakımından hiç iç açıcı değildir.
    Çokta vaktinizi almadan iş güvenliği uzmanlığı sınavlarını tekrar masaya yatıracağınıza olan inancımı belirtmek istiyorum.
    Sağlıklı mutlu başarılı günlere.

8. Ayhan Acar

Ayhan Acar TÜİSAG Üyesi

Ayrıca twitler atın kim bunlar ne istiyorlar desinler. Belki mahkemeye gitmeden bile maduriyetimiz giderilir. En azından o soruyu hazırlayan komisyon üyeleri cezalandırılır belki.

isggm@csgb.gov.tr atacağınız maillerde İptal edilmiş tüzüklerle başlayan soruların iptal edilmesine rağmen bunlardan hazırlanan en az 10 sorunun iptal edilmediğini ayrıca iptal edilmesi gereken başka soruların olduğunu ve A sınıfı sorularda 22 sorunun iptal edildiğini yazın kesinlikle.

9. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

hepimiz için hayırlısı olsun ama hakkımızın yendiğini düşünüyorum.daha fazla iptal soru olmalıydı...

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  10. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

a sınavı iptal mi edilmiş?

11. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

tebrikler.

12. flzkdm

flzkdm TÜİSAG Üyesi

bizler üvey evlat muamelesi görüyoruz :)

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  13. tolga07

tolga07 TÜİSAG Üyesi

resmi sitelerde bilgi yok mu? ben mi göremiyorum?

14. siyamjam

siyamjam TÜİSAG Üyesi

şimdi hesaplamada soru sayısı 100 mu 93 mü sayılıyor

doğru sayısı / 100 mü
    doğru sayısı / 93 mü

15. buket_

buket_ TÜİSAG Üyesi

ne yapmak gerekiyosa hazırım.ben de 69 la kaldım.yapabilceğim çok basit soruları yapamadım.bizi saçma yanlış sorularıyla oyalayıp en basit sorularda hata yaptıran insanlara hakkımı helal etmiyorum.biri neler yapabileceğimizi basamak basamak anlatsın lütfen.ve başlayalım bi yerden..

emsalsiz_, tugba9035 ve joker1335 bu yazıya teşekkür etti.
  16. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

2.sınav hakkımdı ve maalesef 69 bekliyorum.bu belgeyi önceleri çok önemsiyordum artık hiç bir önemi olmadığına karar verdim.maddi manevi kaybettiklerime üzülüyor ve çevremdekilerin bana "ya yinemi kazanamadın" demelerini hazmedemiyorum.gelde anlat sınavın rezaletliklerini.bu sınavın benim başarımı ölçemediğini ancak bu forumdakiler ve bu sınava girenler anlar.bu saçma sapan stresi ve maddi manevi kayıpları tekrar yaşamak istemiyor buraya kadarmış diyorum.hakkımıda bunlara asla helal etmiyorum

pandakapanda, alifizik10, kalewra ve 10 kişi daha buna teşekkür etti.
  17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bu yönlendirmeye bir düzeltme yapmak isterim.. tüzükler kalksa bile soracaklar.. çünkü içinde tüzük kelimesi geçe nsorular iptal oldu.. ama dayanağı tüzük olan fakat içinde tüzük kelimesi geçmeyen sorular kaldı..
    demek ki tüzük içindensoracaklar ama dayanağını belirtmeyecekler.. dikkatli olmak ve tüzükleri bir kere bile olsa dikkatlice kumak lazım derim..

beran21db ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  18. VURAL AKCAN

VURAL AKCAN TÜİSAG Üyesi

hesaplama 100 uzerınden... ıptal edılen soruları yanlıs yapmanız sıze puan getırıyor, aksı taktırde 7 sorudan +1 almıs olabılırsınız benım gıbı(6 ıptal soru zaten dogru sıkta ıdı)

siyamjam bu yazıya teşekkür etti.
  19. selma75

selma75 TÜİSAG Üyesi

Ben kurslara para kazandırmaktan başka mantık göremedim bu işte.

mujganasya ve müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  20. VURAL AKCAN

VURAL AKCAN TÜİSAG Üyesi

buket hanım acıkcası hıc bır kuruma kalmamıs guvenı kurumlarımız pekıstırmeye devam edıyorlar... su saatten sonra pekte yapılacak bırsey yok dıye dusunuyorum sahsen! 18 mayıs sınavı mahkemelık olmasına ragmen belgesını alan aldı sınırda olan yada sınavın basarımızı olcmedıgını dusunen benım gıbı arkadaslar mahkemelerde hak aramaya calısıyor. Su ana kadar alınan sonuca daır hıc bır bılgı yok 4-5 ay sonrasında uzerınden gecen baska sınava ragmen...

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica