18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

S
    Sag gosterip sol vurabilirler yani...

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  2. serkan bilgin

serkan bilgin TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar lütfen sağlıklı bilgi verelim!
    İptal olan sorular doğru mu sayılır herkes için, yoksa, iptal olan sorular arasında yanlış yapılanlar mı doğru sayılır?

LÜTFEN KESİN BİLGİNİZ VARSA CEVAP VERİNİZ.

3. alperaksoy

alperaksoy TÜİSAG Üyesi

yapılan bu hukuksuzluklar nedeniyle bir daha bu sistemin(!) hazırladığı hiçbir sınava girmek istemiyorum.sadece bu sınav için değil son yıllarda yapılan sınavlar hepsi şaibeli.harcanan onca zaman,para,sıkıntıyı iptal olmayan 1-2 soru yüzünden mi çektim! -yine- bu kadar insanın hakkını yediler,vicdanları rahat mı gerçekten!

yagmurceylin001, emsalsiz_, tugba9035 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. Tolga Ömer TAKMAK

Tolga Ömer TAKMAK TÜİSAG Üyesi

iste bu cok sacma degil mi? yanlis yapsaydim kazanacaktim. Ama dogru yaptim kaybecegim...

iptal olmasi gereken sorular iptal olmsi icin ne yapmamiz gerekiyor... lutfen site yonetiminden bir aciklama gelsin artik...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  5. erkan güzel

erkan güzel TÜİSAG Üyesi

inşaat mühendisiyim, hayatımda ilk defa bir sınavda 4 soruya hangi cevabı verdiğimi hatırlamıyorum, öyle bir ambole olmuşum ki saçma sorulardan, geçtim mi kaldım mı belli değil, iptaller rezalet zaten, 2 şık değişimim doğru, 1 iptal + geldi, 1 hafta daha stres yaşıcam, bunlara ne söylenir, bu nasıl pişkinliktir, hak yenince gece nasıl uyunur, bariz hatalı sorular iptal edilmedi, ne desek boş, mahkemeye gidelim, maddi manevi tazminatlarımızı da açalım, bizi bunlar gariban sandı, kimsesiz sandı, dibine kadar gidelim bu haksızlığın ...

6. gizem_

gizem_ TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum!!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  7. yiğitoğlu

yiğitoğlu TÜİSAG Üyesi

Eğer iptal olan sorulardan yanlış yaptığınız varsa bu sorular bunlar + olarak hanenize yazılır.. Eğer doğru yaptığınız sorular iptal olursa değişen birşey olmuyor :)

8. VURAL AKCAN

VURAL AKCAN TÜİSAG Üyesi

Serkan Bey sınav duyurusunda da dedıgı gıbı sınav 100 soru uzerınden degerlendırılıyor. Şuan sık degısıklığı 2 soruyu es gecersek 93 soru uzerınden sız (ıptal olan soruları cızın) sayımınızı yapın egerkı 63 ve uzerı ıse +7 sayesınde gectınız demektır... Diğer versiyon olarak 100den 68 almış bırı olarak (butun hepsı ıcınde) sınavda ıptal edılen 7 soru da dahıl olarak baktıgımda cevaplarıma, 6 soruyu dogru yapmısım ve sadece 1 yanlıs cevabım var bu ıptallerden. dolayısıyla +1 gelıyor ve 69 oluyor. sık degısımınden de bırısı dogrudan yanlısa dıgerıde yanlıstan dogruya dondu ordan var elde 0 ... sonuc 69 oluyor ve ben sınır krızlerı gecırmekten ote gıdemıyorum... ne ıste ne evde huzurum kaldı!!!

9. marc123

marc123 TÜİSAG Üyesi

sınav sonuclari aciklanana kadar (12eylul) bir islem yapilamiyor sanirim?

10. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

iptal olan soru herkes için doğru sayılır.

11. Tolga_YILMAZ

Tolga_YILMAZ TÜİSAG Üyesi

vinç sorusu ve 3 metre sorusu çok bariz hatalı sorulardı. iptal ya da şık değişimine gidilmesi gereken ve en çok itiraz edilen sorulardandı ve bunlara hiç dokunulmamış. hayret!!

fatih33 ve yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  12. Deniz Devrim

Deniz Devrim TÜİSAG Üyesi

Şimdi A sınavı KESİN iptal mi?

13. eer

eer TÜİSAG Üyesi

İptallerden +3 geldi 78 oldu benim ama bu kadar saçma sınav olmaz.Bence iptal olması gereken daha fazla soru vardı.Sınırda kalan arkadaşlara Allah yardım etsin...

fatih33, emsalsiz_ ve mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

kesinlikle..

15. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

davayı nerde ve nasıl açıtnız? dosya numarasını alabilirmiyim? örnek dava dilekçesi varsa da olabilir? takip edelim derim.. malum bizlerde açacağız şanzımızı kaybetmemek için..
    gerçekten bu sorular iptal olduysa daha çok ipta lolacak soru var demektir..

fatih33 bu yazıya teşekkür etti.
  16. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

nereeyse benimki ile aynı.. çok ilginç.. iptallerden sadece 2 si işime yaradı.. diğer 5 i doğruydu.. şıklar birbirini sadeleştirdi..
    kaldımı geriye 68.. olacak iş mi bu...

kimyacaa bu yazıya teşekkür etti.
  17. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

sınav sonuçları açıklandıktan sonra 60 gün içerisinde idari mahkemeden dava açmak gerekiyor sanırıım.. umarım birileri bize destek olur..

18. Ömer Pervin

Ömer Pervin TÜİSAG Üyesi

19. Muhdgn

Muhdgn TÜİSAG Üyesi

O dediğiniz ADALET isimli şeyi bulursanız bizede haber verin lütfen.

20. Leyla Taner

Leyla Taner TÜİSAG Üyesi

sizin sınavınız nasıldı filizcim?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica