18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yasin atasoy

yasin atasoy TÜİSAG Üyesi

itirazlara devam edin bence ....itiraf ediyorum ben sadece 3 m ve 4 m sorusuna üzülmüştüm.. çünkü sadece emin olduğum nadir sorulardandı ona da itiraz etmedim. bence bir süpriz olabilir bu duruma kayıtsız kalmıycaklardır. gün doğmadan neler doğar.

alifizik10, mujganasya, Att41 ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. selma75

selma75 TÜİSAG Üyesi

Hangi forum?
    Bu arada 7 soru iptal olduğu için 93 sorudan değerlendirilmesi gerekmiyor mu?daha önceden bu şekilde açıklansa bile bu yanlış uygulama değil midir?

Zeyynep bu yazıya teşekkür etti.
  3. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

inşallah sesimizi duyarlar. çoğu insan umudunu bu sınava bağladı :(

mujganasya bu yazıya teşekkür etti.
  4. ibrahimakin1979

ibrahimakin1979 TÜİSAG Üyesi

Ben 68 aldım, itiraz ettim ve değişen olmadı, itirazı yaptığım kurumdan aldığım bilgiye göre de itirazlarda hiç bir değişiklik olmadığıydı...

Saygılarımla

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Zeyynep bu yazıya teşekkür etti.
  5. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

illaki degismesi için biseylerin o bakanın Başbakandan milletin önünde önce azar isitmesi ve daha sonra talimat alması lazım. Yoksa hak hukuk emek onlar için bişey ifade etmiyor.

Dr.Bozkurt, denizceren ve yagmurceylin001 bu yazıya teşekkür etti.
  6. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

93 üzerinden hesap edilirse 65,1 ve üzeri alanlar 70 ve üzeri not alırlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yeldak bu yazıya teşekkür etti.
  7. Mine 06

Mine 06 TÜİSAG Üyesi

24 ARALIK 2011 C SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İPTAL OLAN SORULAR
    "A kitaçığında 4, 32, 34, 40, 58, 72 ve 97 nolu soruların iptali.
    B kitapçığında 5, 7, 13, 31, 45, 70 ve 77 nolu soruların iptali.
    A kitapçığında 29 nolu sorunun cevap şıkkının (a) yerine (c) olarak düzeltilmesi.
    A kitapçığında 94 nolu sorunun cevap şıkkının (a) yerine (b) olarak düzeltilmesi."

TOPLAM 7 SORU İPTAL 2 SORU ŞIK DEĞİŞİKLİĞİ

VE YIL 2013

18 AĞUSTOS 2013 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İPTAL OLAN SORULAR
    "A kitapçığındaki 17 ,30,59, 82, 83, 84, 85, nolu soruların iptali.
    B kitapçığında 7, 40,50,92, 93, 94, 95 nolu soruların iptali.
    A kitapçığındaki 51 nolu soru cevap şıkkının (A) yerine (B) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 58 nolu soru cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi"

TOPLAM 7 SORU İPTAL 2 SORU ŞIK DEĞİŞİKLİĞİ

VE YIL 2014 ,

beran21db bu yazıya teşekkür etti.
  8. kemalx

kemalx TÜİSAG Üyesi

Sadece soruların yeri değişiyor ancak kafa değişmiyor.

9. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Ali,
    Bilirkişi heyetlerini az çok bilirim prosedür genel olarak bahsettiğin şekilde.
    Çalıştığım işyerlerinde gerek bireysel gerekse topluca mahkemelik olduğumuz durumlar oldu. Ancak, iyi ve akıllıca yapılan savunmalarda hakimi etkileyebilirsen bilirkişi engelini aşarsın. Hakimi etkileyip de hakim kararsız kaldığında yine bilirkişiye gidildiğinde bilirkişiden gelen cevap ile etkileyebildiğin gerekçeleri hakim harmanladığında durum lehine dönme durumu işten bile değil. Ben 5 kere böylesi davalar ile karşı karşıya kaldım ve 5ini de çok şükür kazandım. Evet süreç uzundu ama sonuç itibariyle maddi ve manevi zarardan kurtuldum...
    Gelelim bizim sınava, eğer gerekçelerimizi hakime etkileyici bir şekilde sunabilirsek hakim bilirkişinin de fikrini alır ama hakime mantıklı gerekçeler sunduğumuzda hakim bize hak verir.
    Örnek: A-35 nötron'lu soru, örnek A-62 3m-4m sorusu, A-81 Hazırlık-uygulama koordinatörü sorusu, A-47 Güven bey ağırlık sorusu, A-50. soru 5m ve 284 m3, A-6 hukuk sorusu... Bunlara itiraz ediş sebebimizi hakimi etkileyebilecek ve anlayabilecek şekilde gerekçesini sunar da hakimi buna ikna edebilirsek işte o zaman bilirkişinin cevaplarını hakim kabul etmez..
    Yapmamız gereken budur, hakimi ikna edebilecek güçlü bir ifade tarzı...

kimyacaa ve ISGurusu bu yazıya teşekkür etti.
  10. uyanıkuzman

uyanıkuzman TÜİSAG Üyesi

sivri zekanın birisi gazetede işe başlayan uzmanın 50000 tl aldığını yazmış diğer sivri zeka gazetelerde kes kopyala yapıştır yapmış biz ne derdındeyız mıllet ne yazıyor kım kıme 50000 tl maaş verıyor yaw sen muhtar kent mısın cocacolada ceo musun hiç aklı yokmu bu adamların böyle şey yazılırmı hiç sonra kasım sınavına 100000 kişi girer seneye buzamanlar 500000 kadar nur topu gibi isgu muz olur herkes 500 tl ye talım eder kım bu safsatayı yayıp mıllete davetıye çıkartıyor aklım almıyor doğrusu

fatih33, isgisgisgizmir, kimyacaa ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. serhatb

serhatb TÜİSAG Üyesi

bu nasıl bir mantıktır böyle.doğru ya zaten iptal edilen tüm soruları herkes yanlış yapmış ve cevap şıkkı değişenleride öyle.ucu ucuna geçenler şansa bala geçecek olay bu.

12. Kaan KOSTAK

Kaan KOSTAK TÜİSAG Üyesi

Ben 69 aldim. Sonuca itiraz ettim. Gelen cevap" Cevap kagidiniz tekrar kontrol edildi sonucta degisiklik olmadi" seklinde. ve bu sekilde itiraz edenlerin hicbirisinde degisikli olmamis.

13. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

C SINIFI 30 SORU İÇİN İNCELEME BAŞLATILDI HABERLERİ GEÇİYOR DOĞRUMU YOKSA YARIN sınav SONUÇLARI AÇIKLANIRMI?

14. husamabi

husamabi TÜİSAG Üyesi

yarın sınav sonuçları açıklanır. kalan kalır geçen geçer hiçbir şey değişmez. belki bundan sonraki sınavlarda biraz daha itinalı davranırlar.

15. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Yarın açıklanmaz arkadaşlar iptl sorular ne kadar geç açıklandıysa okadar daha geç olacak

16. diyap

diyap TÜİSAG Üyesi

sınav yarın açıklanmaz ise ya soru iptalleri çoğalır yada geçme notu aşağı çekilir.ki bu şimdiye kadar hiç olmadı.yada tarın sonuçlar açıklanır inceleme sonucunda sınav iptalmolur.2001dede sonuçlar açıklandıktan sora sınav iptal edilmişti

17. diyap

diyap TÜİSAG Üyesi

2011 yılı düzeltiyorum

18. Aysgonul

Aysgonul Guest

2011 sınavı ile ilgili bir iptal yok.3 soru ya açılan dava ve dava sonucu var.Sanırım karıştırdınız.

19. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

93 üzerinden hesap edilirse dedik. ancak bakanlığın açıklaması bu şekilde değil. yani 93 üzerinden hesap edilmeyecek.

20. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

Yarin aciklanir mi yoksa bu şaibeli durumdan ertelenir mi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica