18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isgisgisgizmir

isgisgisgizmir TÜİSAG Üyesi

sınav SONUCLARI BUGUN ACIKLANACAKTIR. ENAZINDAN BILDIRI OYLE DIYORDU..

2. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

belli değil arkadaşlar günün her saati olabilir

3. emreozcan

emreozcan TÜİSAG Üyesi

bugün 12 eylül sınav sonuçları inşallah darbe etkisi oluşturmaz.

erdgndly bu yazıya teşekkür etti.
  4. yagmurceylin001

yagmurceylin001 TÜİSAG Üyesi

11.30 gibi aciklanir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yacem

yacem TÜİSAG Üyesi

lütfen açıklanmadan yanlışlar çıkarılsın

6. yacem

yacem TÜİSAG Üyesi

bugün açıklanmazsa inceleme sürüyor demektir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. imran nabi

imran nabi TÜİSAG Üyesi

arkadaşım sanırım yazılanı anlamıyorsun.bir daha oku.sınavı düşürelim demiyorum.sınavın kazanma barajı olan 70 puanın düşürülmesi gerektiğini söylüyorum.yani kazananların hakkı baki kalacak ama seninde umarım hemfikir olduğun sebeplerle mağdur olan arkadaşlarımızında hak ettiğini alması gerektiğini söylüyorum.elinde avcunda olmadan bu kadar kurs ücreti ve para harcayan insanların hali sanırım senin için hiç önemli değil.böyle bireysel gidersek bir gün senin başına gelen haksızlıkta yanında kimseyi bulamazsın.

8. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Eeee nerde sonuçlar

9. erdinho

erdinho TÜİSAG Üyesi

14.00-14.30 gibi sanırsam açıklanır.

10. Zeyynep

Zeyynep TÜİSAG Üyesi

Artık açıklansın yeter bu stres :S açıklansın biraz üzülür biraz sevinir işimize bakarız böyle bekle bekle stres oluyoruz.
    inşallah düzeltmelerde yapılır öyle açıklanır.

zeyno06, t.tuğrul ve emsalsiz_ bu yazıya teşekkür etti.
  11. husamabi

husamabi TÜİSAG Üyesi

niye her yazının sonunda bu çıkıyor?

12. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Tuğ Tuna,
    Daha fazla sorunun iptal edilmesi gün gibi aşikar... Bu hususta hepimiz hem fikiriz.
    O zaman hakkımızı arayacağız. Şimdi bu kadar ayan beyan ortada olan haksızlığa karşı hukuki olarak karşı çıkıp sessiz kalırsan aynısının kasım ya da sonraki sınavlarda olmamasına engel olabilir miyiz?
    Adamlar diyecek ki; bunlar koyun gibi ne yaparsak yapalım biz bildiğimizi okuruz/yaparız bunlarda nasılsa sesini çıkartmıyor bu yöntem gittiği yere kadar gider mantığını devam ettirirler.
    Bizim dediğimiz ise hakkımız olan o soruların doğrusu ne ise o yapılsın. Yapılması gereken soruların iptalidir (Sınavın değil). Onların hatasının ceremesini sessiz kalırsak biz çekeceğiz ama sesimizi çıkarırsak bu saltanatları sona erer.
    Evet, savunduğumuz fikir belki uzun bir süreç ama hukuki olarak kendimizi savunursak bundan sonraki sınavlara örnek teşkil edeceğinden sınavı düzenleyen kurumlar da kendine çeki düzen verir.
    Ama senin söylediğin mantıkla sadece günü ve kendini kurtarırsın. Sonrasında bu kendi yöntemlerini ve haksızlıkları devam ettirirler ta ki gittiği yere kadar.
    Bak son cümlende diyorsun ki "...Bu sınav iptal olursa 2 sınav hakkımız daha olur ne yapalım sorular düzgün sorulsun !" İyi de soruların düzgün sorulmasını zaten başından beri hepimiz söylüyoruz. Adamlar düzgün sınav düzenlemiyorlar ki sen düzgün soru sorulsun diyorsun!!! Biz de düzgünlüğün olabilmesi için bu işi hukuki yönden kendilerine bildirilmesinin en etkili yol olduğunu söylüyoruz. Eğer varsa bildiğin daha etkili bir yöntem söyle bizler de öğrenelim... Hep beraber karar verebilim...

13. yasin atasoy

yasin atasoy TÜİSAG Üyesi

öğleden sonraya sarktı anlaşılan

14. medet yılmaz

medet yılmaz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sonuçlar açıklandı. şükürler olsun 71 geçtim inş. hepiniz mutlu sonuçlar alırsınız

15. fahrettin2005

fahrettin2005 TÜİSAG Üyesi

açıklandı 72 geçmişim...

16. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

69 mu 70 mi kafayı yiyicem stresden sınav sonucu açıklandığında bakmaya korkuyorum

17. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

Açıklandı

18. Riza Güven Alptekin

Riza Güven Alptekin TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar açıklandı
    herkese hayırlısı

19. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınav öncesi çalışmada burdaki dökümanlardan çok yararlanmıştım.
    çok teşekkür ederim,hakkınızı helal edin :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica