18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

iptaller öncesi 66 netim vardı..iptallerle vede şık değişimi ile 73 almışım..kendi adıma sevinirken..kaybedenlere üzülüyorum..ancak iptallerin eklendiğine %100 emin olabilirsniz...

2. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum o mesajın çok teşekkür aldı o sebeple olabilir...

3. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

Bu siteyi takip edenler için 18 Ağustos sınavından geçen ve kalanların yüzdesini gösteren bir anket yapılsa iyi olur.

4. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

kardeş senden farksız değilim.aynı durumdayım,kurs parasını bile arkadaşımdan almıştım.
    inanamıyorum.iptal öncesi 68 ,iptal sonrası 71 olması gerekir gene 68 :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Bilal Akgöl

Bilal Akgöl TÜİSAG Üyesi

Bu kadar şaşırtmalı, şaibeli, sıkıntılı ve ölçüsüz başka C sınıfı bir isg sınavı var mıdır bilmiyorum. ben de 67de kaldım. Eski A sınıfı sınav sorularıyla bu C sınıfı sınav sorularını kıyaslarsanız ortada nasıl büyük bir haksızlık olduğunu görürsünüz. Bu sınavın iptal olması ya da barajın 5-10 düşürülmesi için yapabileceğim birşey varsa bilmek isterim

çiğdem yılmaz bu yazıya teşekkür etti.
  6. Aktar

Aktar TÜİSAG Üyesi

ben de 65 doğru +4 iptal ve şık değişikliği ile 69 kesin alırım diyordum, 4 tane de hatırlamadığım soru vardı, onlardan biri doğru olsa geçecektim, ama 66 geldi... bazı arkadaşların hesabına göre iptaller onlara eklenmiş görünüyor, ama bazılarına göre de değil, iptal sorular herkese eklenmemiş olabilir mi acaba? bu kadar amatörce bir sınavdan bu da beklenir yani... ne yapabiliriz bu konuda?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Brc34 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Brc34

Brc34 TÜİSAG Üyesi

açıklandı

8. Brc34

Brc34 TÜİSAG Üyesi

69 :(

9. Brc34

Brc34 TÜİSAG Üyesi

69 :(

10. Brc34

Brc34 TÜİSAG Üyesi

69 aldım bende napıcaz

11. Brc34

Brc34 TÜİSAG Üyesi

aynen bende aynı durumdayım 69
    o 3 m iptal olmalıydı kesınlıkle

12. eer

eer TÜİSAG Üyesi

78 bekliyordum 77 geldi.Esasında iş için pek umudum yok .Baraja takılan arkadaşlara sabır diliyorum.

13. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

5 iş günü içerisinde itiraz edebilirsiniz.
    hangi soruları doğru yaptığınızı listeleyin. iptallerin size kazandırdıklarını belirtin. dilekçenizin ekine koyun. 5 inci iş gününde ilgili adreste olacak şekilde yollayın.
    18 ağustos sınav bildirisinde yazıyor ayrıntılar.
    bu arada 10 tl sınav itiraz bedelinide yatırmayı unutmayın lütfen..

14. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

çok üzgünüm.. gerçekten yıktın beni dostum.. :(
    sınava itiraz etmelisin.. doğru bildiğin soruların şıklaırnı yazıp iptalleride ekledikten sonra dilekçe yazıp yolla derim.
    dava da aç dicem ama para yoksa.... :ağlama:

15. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

çalışma bakanlığının sayfasından yönetmelikleri indirip mutklaka okuyun ayrıca 4857 ve 6331 sayılı kanunlarıda sonrada bol bol soru çözün başarılı olursunuz

16. efe64

efe64 TÜİSAG Üyesi

allah sabır versin zor bi durum

17. Aktar

Aktar TÜİSAG Üyesi

iptal sorularına itiraz edip para yatırmış mıydınız? acaba sadece itiraz edenlere mi eklendi iptal sorular diye aklıma gelmiyor değil, çünkü benim gibi iptallerin eklenmediğini düşünen çok insan var forumda.

18. Ali TUFAN

Ali TUFAN TÜİSAG Üyesi

iptallerle birlikte 72 bekliyordum...fakat 6 sorudan emin değildim.. oradan da 3 doğru gelmiş, 75 ile geçtim. Ama şu da bir gerçek ki, hatalarla dolu bir sınavdı. İnşallah kasımdaki sınavda bu hatalara yer vermezler...
    Herkese başarılar dilerim....

19. seatito2007

seatito2007 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben 69 da kaldım. Bu yüzden Pazartesi Bakanlığa Ekte olan itiraz dilekçesini vereceğim. Acilen teyit edilmesini
    rica ediyorum. Tesekkürler.

Ekli Dosyalar:

20. emrah özkul

emrah özkul TÜİSAG Üyesi

İptallerle sadece +1 puan eklendi ve 70 ile sınavı geçtim.. Geçen sınav 68 le kalmıştım.. sacma sapan ve hatalarla dolu bir sınav maratonundan böyle çıkmak sevindirici.. Geçenlere uzmanlık hayatında, kıl payı kalanlara ise hukuk sürecinde başarılar dilerim.. umarım adalet yerini bulur.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica