18 Ağustos Sınavı Iptal Olan Ve Cevabı Değişen Sınav Soruları Açıklandı

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alilevent tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

A GRUBU TÜZÜK SORULARI İPTAL b İLE c YE İPTAL YOK

2. Şafak BALCI

Şafak BALCI TÜİSAG Üyesi

68 ile kaldım...

3. halit kaya

halit kaya TÜİSAG Üyesi

35. soruyu kabul eden çokbilmişlere istediği kadar kalınlıkta plastik sarıp nötron yollasak üstüne....kabul eder miydi

fatih33, kose_basak, Mine 06 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. sisko

sisko TÜİSAG Üyesi

nötron +yükseklik 3-4 mahkemeye verecek olan var sa ben de varım lütfen haberleşelim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mujganasya, emsalsiz_, tugba9035 ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. Atarlı gülestan

Atarlı gülestan TÜİSAG Üyesi

benim 67 idi..
    b kitapçığı 92,93,95 ve şık değişimi olarak da 42 ve 49 denk geldi :D şükürler olsun 72 oldu :D geçtim sanırım :D

6. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

eğer bu sorular için itiraz dilekçesi vermediyseniz mahkemeye taşıyamıyorsunuz. bu bilgiyi paylaşmak istedim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

alifizik10 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Yojimbo

Yojimbo TÜİSAG Üyesi

Benim iptaller ve şık değişimleri açısından beklentilerimi karşıladılar açıkçası. Neredeyse itiraz ettiğim tüm soruların iptal olduğunu, şık değişimi istediğim 2 sorunun da şıklarının değiştiğini söyleyebilirim.

8. sisko

sisko TÜİSAG Üyesi

9. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Sen yine 69 ile kalırsan bi umreye türbeye falan git.

10. mavi24

mavi24 TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşlar rüzgar sorusu ve işçilerin kolayca ulaşabileceği yerde olmalıdır çok tartışıldı.
    Çok şükür doğruyu buldular...

11. barisileri

barisileri TÜİSAG Üyesi

bu kesin bilgimidir

12. gizem_

gizem_ TÜİSAG Üyesi

çok saçma yükseklik ve nötron sorusu nasıl iptal olmaz?

kose_basak ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  13. selma75

selma75 TÜİSAG Üyesi

tüzükten sorular iptal edildiyse gürültü yönetmeliğinden soru niye iptal edimedi.allah rızası için mantıklı bir cevap

yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  14. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Yazdıklarınızda sadece Güven beyin ağırlık sorusu hariç diğerlerine katılıyorum.

Atarlı gülestan, serkan bilgin ve yiğitoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  15. oğuz58

oğuz58 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar;
    Hepimize geçmiş olsun tekrardan 6 iptal benimde işime yaradı ama 67-68 le kaldım yine. Anladığım kadarıyla tüm tüzük soruları iptal edilmiş. Fakat sorunun içinde tüzük kelimesi geçenler iptal edilmiş. Herkesin tartıştığı emniyet kemeri 3m-4m sorusunda tüzük yazmıyor fakat işçi sağlığı ve güvenliği tüzüğünün içinde geçen bir maddedir bu. kontrol ederken bile üstünkörü yapmışlar bu işi. sınav hakkım bittiği için hemen gidip tekrar kursa yazıldım, bakanlığa ve kurslara para vermeye devam...

16. tinkir

tinkir TÜİSAG Üyesi

destekliorum arkadaşım seni

17. onurbekir

onurbekir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum foruma Ankaradan Makina mühendisiyim. Bende girdim sınava bende sınırdayım 67 68 doğrum var tam emin değilim. Bu sınavdan kalan arkadaşlar kasımda bir daha girecekler mi sınava acaba? ben şahsen düşünmüyorum girmeyi çünkü 2 defa sınava girme hakkımız var ve hala yürürlükte 2 sınavdan da kalan adaylar tekrar kursa gider hükmü var. Açıkcası o kadar param yok, bekleyip en azından doğru düzgün sınav hazırlayanlar gelene kadar 2. hakkımı kullanmak istemiyorum. Sizler ne dersiniz buna acaba. herkese geçmiş olsun.

18. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 7 iptal olduğuna göre formüldeki soru sayısınında 93 e inmesi gerekmez mi

19. srsr51

srsr51 TÜİSAG Üyesi

Ya anlayamıyorum, göz göre göre insanların hakkını yiyorlar, buna birisi dur desin yeter...

20. eskmn

eskmn TÜİSAG Üyesi

kesindir. mahkeme sınav için sana itiraz hakkı vermişler neden itiraz etmedin de sonradan mahkeme kanalını kullanıyorsun deyince verecek cevap tatmin edici olmayacaktır. dava açmak elbette serbest ama karar, itiraz hakkını kullanmadığın için senin lehine olmayacaktır.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica