18 Ağustos Sınavı Itiraz Edilen Sorular

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında alikaya56 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alikaya56

alikaya56 TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    Arkadaşlar bizzat hatalı bulup İTİRAZ DİLEKÇESİ ile bakanlığa gönderdiğiniz soruları burada paylaşır mısınız?

2. özdnkrt

özdnkrt TÜİSAG Üyesi

18 ağustos işyerihekimliği ile ilgili sınav sorularında hatalı olan ve tespit ettikleriniz var mı?
    paylaşabilir misiniz?...

3. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yapmış olduğunuz itiraz dilekçelerini de paylaşırsanız hepimiz için daha iyi olabilir paylaşım yapalım...

4. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

merhaba.

arkadaslar bugun 12-13 kurs ile gorustum ortak kanıyı soluyorum. bır cok soru var ama itiraz yapılcak soruların kesişim kumesi.

1 puko ile ilgili soru
    2.guven bey yukun agırlıgı sorusu
    3.korkuluk 3 metre 4 metre sorusu
    4. Vinc kapıları kapalı acık olan soru.
    5.Metan oksijen co2 sorusu. ve kuvvetle muhtemel 4 veya 5 soru ıptal olcakmış.

65 66 bareminde takılanlar asılmalı bence

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ufuk_topal

ufuk_topal TÜİSAG Üyesi

itiraz edecek arkadaşlar için akıllarında bulunsun bir çok kursun üzerinde durduğu sorular şunlardır:
    1)Elle taşımada yükün ağırlığı
    2)Kaynak atelyesinde 284 m^3 lü soru
    3)Vinçlerle ilgili soru
    4)iş sağlığı tüzüğüne göre kırmızı açma yeşil kapama cevabı olan soru
    5)korkuluklu soru 3m-4m
    6)Puko Yöntemli soru
    7)Vinçlerle ilgli soru
    8)Hukuk kurallarının ortak özellikleri olan sorular
    9)karbonmonoksit metan olan soru
    Arkadaşlar bunlar hakkında dilekçe yolladığınız takdirde iptal edileceğini düşünüyorum umarım herkesin işine yaramıştır bu bilgiler...İtiraz edeceklerin bilgisine...

caniko ve isgisgisgizmir bu yazıya teşekkür etti.
  6. yusuf kalın

yusuf kalın TÜİSAG Üyesi

1)Elle taşımada yükün ağırlığı
    2)Kaynak atelyesinde 284 m^3 lü soru
    3)Vinçlerle ilgili soru
    4)iş sağlığı tüzüğüne göre kırmızı açma yeşil kapama cevabı olan soru
    5)korkuluklu soru 3m-4m
    6)Puko Yöntemli soru
    7)Vinçlerle ilgli soru
    8)Hukuk kurallarının ortak özellikleri olan sorular
    9)karbonmonoksit metan olan soru

evet arkadaşlar bu soruların hepsine bende katılıyorum bencede iptal edilmesi gerekir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

caniko bu yazıya teşekkür etti.
  7. isgisgisgizmir

isgisgisgizmir TÜİSAG Üyesi

itiraz eden yok sanırım

8. alikaya56

alikaya56 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar rica ediyorum sadece itiraz eden kişiler yazsın . kimler hangi sorulara itiraz etmiş onu bilelim. artık soruların hatalı olup olmadığını tartışma zamanı değil.

isgisgisgizmir bu yazıya teşekkür etti.
  9. CemalDemir

CemalDemir TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekcem.

arkadaslar ben 30 dakkaya cıkıp para yatırcam postaneye gıtcem iadeli tahhutlumu bi yanlıs olmasın. birde bi incelerseniz sebvinirm . bazı arklar elden teslim filan diyor ama bilemedim. 69 nette kaldım:( +/- 1 sapma olabilir.

Ekli Dosyalar:

Talat ARICI, eer, fthylmz ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. eebrueer

eebrueer TÜİSAG Üyesi

A kitapçığındaki 17 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 7 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 30 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 40 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 50 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 82 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 92 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 83 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 93 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 84 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 94 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 95 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 51 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 42 nolu sorunun cevap şıkkının (A) yerine (B) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 58 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 49 nolu sorunun cevap şıkkının (C) yerine (B) olarak düzeltilmesi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica