18 Ağustos Sınavına Nerede Giriyorsunuz ?

deniz derin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi uzak mıdır acaba ? :)

valla bende Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde sınava gireceğim. ancak daha önce Ankara'ya hiç gitmedim.

juti_juti

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teşekkür ederiz, dilerim hepimiz başarılı oluruz.

Yenimahalle / Emin Sağlamer İlkokulu
emin sağlamer lisesi benimkide.google maptan bakmaya çalıştım ama ?siz otel filan ayarladınızmı o okula yakın biryerlerde?yada günü birlikmi gideceksiniz? yada oralarda otel yada konaklama yeri varmıdır?bilgisi olan varmı?

adnanyildizz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederiz, dilerim hepimiz başarılı oluruz.

Yenimahalle / Emin Sağlamer İlkokulu
Benimde aynı okul Emin Sağlamer İlkokulu 18 mayıs sınavında 69 la kalmıştım..Hayırlısı olsun herkese başarılar

MetinAKDOĞAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
KARAPÜRÇEK MAHALLESİ 439.SOKAK NO:8 ALTINDAĞ/ANKAR

Hayme Hatun Ortaokulu

Bu okulda sınava girecek kimse var mı?
okul tren garından 45 dk falan sürüyor. Ulaşım zor değil zaten otobüs soförleri okulları biliyor. Sıkıntı çekmezsin.

juti_juti

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benimde aynı okul Emin Sağlamer İlkokulu 18 mayıs sınavında 69 la kalmıştım..Hayırlısı olsun herkese başarılar
18 mayıs sınavında bende 69 ile kaldım hsyırlısı bakalım hepimiz için...

crackerteam

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

Özlemcik06

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
cebeci ilköğretim okulu

mt_nihat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)

Ben Eskişehir den Hızlı Trenle geleceğim, Google dan bende baktım ama Taksi, Dolmuş, Belediye otobüsü gibi Hangisine KAÇ numaraya binmem lazım acaba. Yinede teşekkürler...

fbm333

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
valla bende Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde sınava gireceğim. ancak daha önce Ankara'ya hiç gitmedim.

aşti den geleceksen taksiye binebilirsin 15-16 tl gibi bişey yazar her taksici bilir ama yinede dikmen polis evi karşısı dersen yeri daha çabuk bulabilir taksi.

yok aşti - kızılay yapacaksan 3,50tl ye iki binişlik tam bilet al ve ankaraya bin aşti nin içinden geçiş var kolay bulursun sonra kızılaya geldiğinde güvenpark dolmuşları nerede diye birine sorarsan hemen gösterir 50 metre falan yürürsün ordan da keklikpınarı,ilker,sinan dolmuşlarından birine bin ve 5 dakika gibi yolculuk ettiğinde bir yokuş göreceksin o yokuşu çıkıp ışıkları hemen geçince in okulu bulmuş olursun.

fbm333

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben Eskişehir den Hızlı Trenle geleceğim, Google dan bende baktım ama Taksi, Dolmuş, Belediye otobüsü gibi Hangisine KAÇ numaraya binmem lazım acaba. Yinede teşekkürler...

hızlı trenle geleceksen garın alt geçidi var burda bulunan çarşıda hep askeri kıyafet satılıyor burda çıkınca tandoğan-maltepe ankaray durağının arasından çıkıyorsunuz.ister sağa ister sola doğru dönüp ankaray durağından birine gelirsin ordan ikilik tam bilet al 3,50 tl kızılay tarafına bin sakın aşti tarafına gitme .kızılayda indikten sonra güvenpark dolmuş duraklarını birine sor 50 metre falan yürürsün ordan da öveçler 2. cadde ye bin belki 4. cadde de ordan geçebilir yoğunluk olursa .durakta değnekçiler var onlara okulu söylersen yada şoförlere seni geldiğinde indirir.

en rahat yol ise tren garının altından tandoğan alt geçit çarşısı var hep askeri kıyafetler satılıyor ordan çıktıktan sonra taksiye bin 15-20 tl arası bişey yazar ösym binasının yanı büyükçe bir okul.

asiye aydilek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Aktepe Anadolu lisesi /Keçiören burda giren yok mu?

mt_nihat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
hızlı trenle geleceksen garın alt geçidi var burda bulunan çarşıda hep askeri kıyafet satılıyor burda çıkınca tandoğan-maltepe ankaray durağının arasından çıkıyorsunuz.ister sağa ister sola doğru dönüp ankaray durağından birine gelirsin ordan ikilik tam bilet al 3,50 tl kızılay tarafına bin sakın aşti tarafına gitme .kızılayda indikten sonra güvenpark dolmuş duraklarını birine sor 50 metre falan yürürsün ordan da öveçler 2. cadde ye bin belki 4. cadde de ordan geçebilir yoğunluk olursa .durakta değnekçiler var onlara okulu söylersen yada şoförlere seni geldiğinde indirir.

en rahat yol ise tren garının altından tandoğan alt geçit çarşısı var hep askeri kıyafetler satılıyor ordan çıktıktan sonra taksiye bin 15-20 tl arası bişey yazar ösym binasının yanı büyükçe bir okul.

Çok teşekkürler... Taksi en mantıklısı gözüktü. Sınav sabahı Adres bulmakla uğraşmayayım.

mujganasya

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
merhaba ben de kırkkonaklar Anadolu lisesi hepimize başarılar.

ashill_307

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi....herkese başarılar..

mustafa bayman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Barış Manço ortaokulu-Keçiören herkese başarılar

Burak Çağatay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar

Barbaros İlkokulu
MİRALAY NAZIM BEY SOK. NO:133/A YENİMAHALLE/ANKARA

herkese başarılar

Elifece

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Yenimahalle, Atatürk Anadolu lisesi

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.