18 Ağustos Sınavına Nerede Giriyorsunuz ?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. deniz derin

deniz derin TÜİSAG Üyesi

valla bende Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde sınava gireceğim. ancak daha önce Ankara'ya hiç gitmedim.

2. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

emin sağlamer lisesi benimkide.google maptan bakmaya çalıştım ama ?siz otel filan ayarladınızmı o okula yakın biryerlerde?yada günü birlikmi gideceksiniz? yada oralarda otel yada konaklama yeri varmıdır?bilgisi olan varmı?

3. adnanyildizz

adnanyildizz TÜİSAG Üyesi

Benimde aynı okul Emin Sağlamer İlkokulu 18 mayıs sınavında 69 la kalmıştım..Hayırlısı olsun herkese başarılar

4. MetinAKDOĞAN

MetinAKDOĞAN TÜİSAG Üyesi

okul tren garından 45 dk falan sürüyor. Ulaşım zor değil zaten otobüs soförleri okulları biliyor. Sıkıntı çekmezsin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. juti_juti

juti_juti TÜİSAG Üyesi

18 mayıs sınavında bende 69 ile kaldım hsyırlısı bakalım hepimiz için...

6. crackerteam

crackerteam TÜİSAG Üyesi

bende oraya gideceğim,google mapsten baktım 8-10 dk gibi gözüküyor arabayla yol mesafesi

https://maps.google.com/maps?f=d&so...6&z=13&layer=c&ei=2QUCUq7FGsaciwa94oDIBA&pw=2

bu linke tıklayın,üzerindende büyük haritayı ekleye basın,oradan mesafeyi görebilirsiniz,ankara otogarından otel arasını

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mt_nihat bu yazıya teşekkür etti.
  7. türkan eren

türkan eren TÜİSAG Üyesi

Alparslan Anadolu Lisesi;)
    herkese başarılar.

halim1 ve Basri ACAR bu yazıya teşekkür etti.
  8. Özlemcik06

Özlemcik06 TÜİSAG Üyesi

cebeci ilköğretim okulu

9. mt_nihat

mt_nihat TÜİSAG Üyesi

Ben Eskişehir den Hızlı Trenle geleceğim, Google dan bende baktım ama Taksi, Dolmuş, Belediye otobüsü gibi Hangisine KAÇ numaraya binmem lazım acaba. Yinede teşekkürler...

10. mrt-men

mrt-men TÜİSAG Üyesi

Başarılar Alperen kardeşim Belki Görüşürüz salon no:14 sıra 17
    ( ismim murat buarada)

11. fbm333

fbm333 TÜİSAG Üyesi

aşti den geleceksen taksiye binebilirsin 15-16 tl gibi bişey yazar her taksici bilir ama yinede dikmen polis evi karşısı dersen yeri daha çabuk bulabilir taksi.

yok aşti - kızılay yapacaksan 3,50tl ye iki binişlik tam bilet al ve ankaraya bin aşti nin içinden geçiş var kolay bulursun sonra kızılaya geldiğinde güvenpark dolmuşları nerede diye birine sorarsan hemen gösterir 50 metre falan yürürsün ordan da keklikpınarı,ilker,sinan dolmuşlarından birine bin ve 5 dakika gibi yolculuk ettiğinde bir yokuş göreceksin o yokuşu çıkıp ışıkları hemen geçince in okulu bulmuş olursun.

12. fbm333

fbm333 TÜİSAG Üyesi

hızlı trenle geleceksen garın alt geçidi var burda bulunan çarşıda hep askeri kıyafet satılıyor burda çıkınca tandoğan-maltepe ankaray durağının arasından çıkıyorsunuz.ister sağa ister sola doğru dönüp ankaray durağından birine gelirsin ordan ikilik tam bilet al 3,50 tl kızılay tarafına bin sakın aşti tarafına gitme .kızılayda indikten sonra güvenpark dolmuş duraklarını birine sor 50 metre falan yürürsün ordan da öveçler 2. cadde ye bin belki 4. cadde de ordan geçebilir yoğunluk olursa .durakta değnekçiler var onlara okulu söylersen yada şoförlere seni geldiğinde indirir.

en rahat yol ise tren garının altından tandoğan alt geçit çarşısı var hep askeri kıyafetler satılıyor ordan çıktıktan sonra taksiye bin 15-20 tl arası bişey yazar ösym binasının yanı büyükçe bir okul.

Elifece ve mt_nihat bu yazıya teşekkür etti.
  13. asiye aydilek

asiye aydilek TÜİSAG Üyesi

Aktepe Anadolu lisesi /Keçiören burda giren yok mu?

14. mt_nihat

mt_nihat TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkürler... Taksi en mantıklısı gözüktü. sınav sabahı Adres bulmakla uğraşmayayım.

15. mhtoguz

mhtoguz TÜİSAG Üyesi

Aysel YÜCETÜRK Anadolu lisesi ise Yukarı ayrancı da bende orada gireceğim.

16. mujganasya

mujganasya TÜİSAG Üyesi

merhaba ben de kırkkonaklar Anadolu lisesi hepimize başarılar.

17. ashill_307

ashill_307 TÜİSAG Üyesi

Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi....herkese başarılar..

18. mustafa bayman

mustafa bayman TÜİSAG Üyesi

Barış Manço ortaokulu-Keçiören herkese başarılar

19. Burak Çağatay

Burak Çağatay TÜİSAG Üyesi

merhabalar

Barbaros İlkokulu
    MİRALAY NAZIM BEY SOK. NO:133/A YENİMAHALLE/ANKARA

herkese başarılar

20. Elifece

Elifece TÜİSAG Üyesi

Yenimahalle, Atatürk Anadolu lisesi