18 Ağustos Sınavına Nerede Giriyorsunuz ?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. handanzor

handanzor TÜİSAG Üyesi

ALTINDAĞ ATIFBEY İLKÖĞRETİM OKULU

2. kayalier

kayalier TÜİSAG Üyesi

Yerini biliyormusunuz?

3. oğuz serhat

oğuz serhat TÜİSAG Üyesi

bende orda giricem inş. hayırlısı olsun

4. emrozgr

emrozgr TÜİSAG Üyesi

Otobüs ile geliyorsanız AŞTİ den "Ankaray'a bineceksiniz kızılay durağında metroya geçiş yapacaksınız son durak Batıkent. Ordan sonra yürüyerek 3-4 dakika kime sorsanız tarif eder.
    Ya da bana göre daha mantıklı gelen eğer aynı gün otobüsle geliyorsanız AŞTİ'den taksi ile Akköprü Metro durağına gidin (Ankamoll AVM yanı) en fazla 10 dakika sürer trafik olsa bile akköprü metrosuna binin batıkent istikametine binin son durakta inin. Uçakla gelenler HAVAŞ ULUS Terminalinde inip gençlik parkından Metroya binebilir gene en son durak Batıkent.

Batıkent Lisesi Batıkent Metrosuna 3-4 dakika mesafededir o yüzden en sağlıklısı Metro ile gitmek. Taksi ile gitmek biraz pahalı ve zaman alabilir uzak biraz şehir merkezine ve trafik yoğun.

Bu arada Ankara'da iki tane metro hattı var birinin adı "METRO" ötekinin adı "ANKARAY" ankaray adı çok saçma bazı tariflerde bilmeyenlerin kafası karışabilir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Volkan Doğrular

Volkan Doğrular TÜİSAG Üyesi

Nasrettin Hoca Orta okulu sanırım burada benden başka giren yok sanırım

6. guven7557

guven7557 TÜİSAG Üyesi

ben de ankara atatürk lisesi çankaya (merkez)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Merve_89

Merve_89 TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar . Ben Tevfik ileri ortaokulunda sınava giricem .Ankara garajdan metro ile nasıl gidebilirim ? Bilen varsa sorumu cvplarsa sevinirim ..

8. Merve_89

Merve_89 TÜİSAG Üyesi

Çankaya merkez kurtuluş .Ziya gökalp cad.

9. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Salon No:6 Sıra No:9
    HERKESE BAŞARILAR

10. Rahime ilgin

Rahime ilgin TÜİSAG Üyesi

kızılay güven parktan rahatlıkla gidebilirsiniz okul dikmene girişte kolaylıkla bulabilisiniz

11. Volkan Doğrular

Volkan Doğrular TÜİSAG Üyesi

Nasrettin hoca orta okuluna nasıl gidilir ? kızılaydan ulaşım araçları ile gideceğim

12. ANSAN

ANSAN TÜİSAG Üyesi

Merhaba, geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Kesinlikle hiç bir şekilde çözemedik. sanırım Kasımda da sınav varmış ve beraber kurs aldığım kişilerden 2-3 kişinin başına da gelmiş bu olay. Hepimiz Kasım sınavını bekliyoruz. :(

m.i.nevruz bu yazıya teşekkür etti.
  13. m.i.nevruz

m.i.nevruz TÜİSAG Üyesi

Kurumlar arası anlaşmazlıklarda hala malesef, mağdur tek muhatap olarak kendini buluyor. Ne yazık o kurumlara!
    Zaten şöyle "Vay hangi soru hatalıydı acaba?" diye değil de "Yav ben bu soruyu neden kaçırdım?" diye konuşulan bir sınav yapmış olsaydık üzülün diyecektim. Fakat çok da üzülmeyin, sağlık olsun. Sonraki hakkınızda halledersiniz(herkes) umarım...
    Saygılarımla.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica