18 Mayıs 2013 Tarihli Sınava Girecekler Listesi, Kayıt Bulunamadı Problemi

Onur Gül

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Onur Bey selamlar.bende ar-ge den eğitim aldım aralık-oacak ayında.mayısda sınava girebiliyorum.ancak sizin adınıza çok üzüldüm.argeye karşı dava açacak mısınız?umarım kısa vadede de sonucu alırsınız.

Teşekkürler Kadir Bey.Yasal çerçevede atılacak adımlarla alakalı hazırlık çalışmalarımız sürüyor.

volkankim

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Bildiğim kadarıyla böyle bir durum söz konusu değil.Kaldı ki çok saçma bir uygulama ve durum.Böyle bir şey söz konusu ise gerekli kurum ve kuruluşları dava etmekten hiç çekinmem.Ben kendi adıma yapmam gereken herşeyi tam yaptım.Tüm eğitimlere bizzat katıldım.

Gelinen noktada eğitim aldığımız kurumdan bir yetkili yarın Ankara'ya gidecek ve bakanlıkta konuyu takip edecek.Bizimde grup olarak girişimlerimiz sürmekte.Eğitim kurumlarıyla alakalı bölümden yetkililere ulaştık.Kendilerinden yanıt bekliyoruz.

Şuan herşey belirsiz.Mayıs 2013 sınavına girememe tehlikesi ile karşı karşıyayız.
bi şey olmaz girersin telaş yapma

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.