18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Cagdas isg ilkesinin cevabi basarili olmus ab ulkelerinin politikasini uygulamakmi olcak bilgisi olan varmi

2. zahide bayraktar koç

zahide bayraktar koç TÜİSAG Üyesi

cevap nedir şimdi 2,80 mi 3 m mi

3. gokaysener

gokaysener TÜİSAG Üyesi

Arkadalşlar orta gerilim (OG) ile ilgili bir soru vardı B kitapçığı 11.soru o soruyu ne yaptınız hatırlayan var mı

4. elkmuh

elkmuh TÜİSAG Üyesi

Kardeş, sonuçta adamlar sınav yapıyor. Bilenle bilmeyeni ayırmaya çalışıyor. İstersen getirip magazin sorusu sorsunlar.
    Ayrıca yanlış olduğuna inandığın sorular varsa (anlatım bozukluklar da dahil) itiraz edersin, olur biter!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

O soruda senle ayni mantiktan gittim ama sonunda yine seytana uydum psikoloji yaptim endustiriyel hijyen buyuk ihtimal dogru cevap

6. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

O sorunun cevabi d secenegiydi koylu felan biseyler yaziyodu o olmasi lazim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. gbalkir

gbalkir TÜİSAG Üyesi

İşyerleri Tavanı
    (madde 7)

1. İşyerlerinde işçilerin daimi olarak çalıştırıldığı yerlerin tavan yüksekliği, en az 3 metre olacaktır.

zozgeshn bu yazıya teşekkür etti.
  8. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Cevap net 3.00 metre

9. gokaysener

gokaysener TÜİSAG Üyesi

acil durum işaretlerini ben önce beyaz sonra yeşil yaptım ama acil durum levhalarının çoğunluk kısmını yeşil renk kapsıyor

10. Sercan Öztürk

Sercan Öztürk TÜİSAG Üyesi

bende köylü yazan şıkkı işaretledim eleyerek gittim büyük ihtimal da o cevap doğru

11. gbalkir

gbalkir TÜİSAG Üyesi

Ben de böyle yaptım

12. manchestain

manchestain TÜİSAG Üyesi

35 saaat

13. gencay3959

gencay3959 TÜİSAG Üyesi

çelik halat katsayısını makine emniyeti yönetmeliğine göre mi sormuştu soru yoksa isig göre mi birinde 5 birinde 6 dır katsayı yoksa direk katsayı nedir diye mi sordu arkadaşlar?

14. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Orda bide ayrinti vardi isg yonunden sormustu isg yonunden koylunun elektrigi kesilse kac yazarki :)

15. manchestain

manchestain TÜİSAG Üyesi

3m

16. Sercan Öztürk

Sercan Öztürk TÜİSAG Üyesi

bide sağa doğru tekrar kapatmak mı öyle bişey diyordu yanlış hatırlamıyorsam

17. manchestain

manchestain TÜİSAG Üyesi

ben d şıkkı yaptım onu madem elektriği keseceksin neden aynı anda veriyorsun değil mi :D

18. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

İsg ile OSGB acil durum plani hazirlamayipta napcak onuda isveren yapacaksa OSGB ile isg ne is yapiyo o is yerinde

19. gokaysener

gokaysener TÜİSAG Üyesi

onun cevabı 40 saat olması lazım diye hatırlıyorum yönetmelikte şöyle bi ifade var ben mi yanlış hatırlıyorum acaba ?
    Çalışma Süreleri ve Ara Dinlenme Süreleri
    Madde 6 —Temel eğitimini tamamlamış ve okula gitmeyen çocukların çalışma saatleri günde yedi ve haftada otuzbeş saatten fazla olamaz. Ancak, 15 yaşını tamamlamış çocuklar için bu süre günde sekiz ve haftada kırk saate kadar arttırılabilir.

EEK bu yazıya teşekkür etti.
  20. manchestain

manchestain TÜİSAG Üyesi

tamam dostum işte cevabı yazmışsın gene :D soruda istenen buydu

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica