18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

2. cihankocyigit

cihankocyigit TÜİSAG Üyesi

Madde 128 - Seyyar yangın söndürme cihazları, en az 6 ayda bir defa kontrol edilecek ve kontrol tarihleri, cihazlar üzerine yazılacaktır.
    Köpüklü tip (Sodyum bikarbonat - asitli) yangın söndürme cihazları, en az senede bir defa tamamen boşaltılıp yeniden doldurulacaktır.
    buna ne diyorsunuz peki?

alice bu yazıya teşekkür etti.
  3. oylmz

oylmz TÜİSAG Üyesi

Ayrıca kişisel koruyucu tanımına krem kesinlikle uymamaktadır. Ancak ilgili kanun tam okunduğunda cilt koruyucuları başlığında geçmektedir. (ben bu soruyu yanlış işaretledim)

4. oylmz

oylmz TÜİSAG Üyesi

5. alice

alice TÜİSAG Üyesi

yarın açıklanacak diye biliyorum.

6. Ebru Sular

Ebru Sular TÜİSAG Üyesi

İş yeri hemşiresi diğer sağlık personeli oluyor. Sivil savunma olmalı...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ccevher

ccevher TÜİSAG Üyesi

1 işa
    1 işaretçi olmalı

8. onur334

onur334 TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum sana bole soru hazırlanmaz.ayrıca risk ten felan bi suru soru cıkacak deniliodu 1 2 tane sormuslar

ömer faruk durdu bu yazıya teşekkür etti.
  9. Murat Karlık

Murat Karlık TÜİSAG Üyesi

dozimetre ile kişisel ölçüm sonuçlarını Türkiye Atom Enerjisi Kurumu analiz edip kurumlara gönderiyor. aylık kişisel radyasyon ölçülür.

10. mtnrzrj

mtnrzrj TÜİSAG Üyesi

her zaman tek işaretçi komut verir...

11. oylmz

oylmz TÜİSAG Üyesi

sivil savunma ibarede geçiyor..yalnız ben sivil savunma mı vardı şıklarda milli savunma mı emin değilim

12. oylmz

oylmz TÜİSAG Üyesi

yanlış ifade etmişim. doğumdan sonra süt veren annenin gece çalışmama süresi 6 aydır.

13. funnyman043

funnyman043 TÜİSAG Üyesi

bs8800 ohsas 18001 li soru vardı onun cevabı sadece ohsas 18001 olan yalnız 4 seçeneğimiydi

14. mervexz ve Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  15. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

16. h.karadag

h.karadag TÜİSAG Üyesi

krem

17. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

Bakın ne saçma şeyler oluyor bu hayatta bakanlığa bildirim muhabbeti kalktı hepsi birleşti ağır ve tehlikeli işler yön. kalktı ama adamlar soruyor bu mu şimdi geri kalan sorular devrik cümle ne bilim para için yapılan oyunlar bunlar ağustostaki kolay olur emin olun paramızı aldılar cebe indi şimdi gecersiniz

18. mertkgul

mertkgul TÜİSAG Üyesi

Kaynak işlerinde kullanılan gaz tüplerinin renk kodlaması hangisinde yanlış verilmiştir?
    A) Asetilen-sarı
    B) Diğer Gazlara ait tüpler-yeşil------( Oksijen yok şıklarda Oksijene ait tüp rengi mavidir...)
    C) Helyum-kahverengi
    D) Yanıcı gazlar-kırmızı

19. can buyukelyas

can buyukelyas TÜİSAG Üyesi

3 gün

20. oylmz

oylmz TÜİSAG Üyesi

Hidrojen 1500'lü yıllarda keşfedilmiş, 1700'lü yıllarda yanabilme özelliğinin farkına varılmış, evrenin en basit ve en çok bulunan elementi olup, renksiz, kokusuz, havadan 14.4 kez daha hafif ve tamamen zehirsiz bir gazdır. Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Hidrojen

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica