18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

tamam da inşaat işinde

ozaman soru yanlış bence. eğer ki soru hangi işlerde 7.5 saatten fazla çalışılamazsa çimentoda , kaynakta , kurşun arsenikte de 7.5 saatten fazla çalışma yapılamaz.

2. ahmt cntr

ahmt cntr TÜİSAG Üyesi

sınav da gecen senelere oranla cok sozel sorulmus celıskı herzaman vardı ama calısan arkadaslar bılır hep 2 şıktan oldu ne olduysa zaten calısan adam dırek dıer 2 sıkkı eleyecek kapasıtede kısmet..........

3. ahmt cntr

ahmt cntr TÜİSAG Üyesi

arkadas soruda hangısınde 7.5 saatten fazla calısmaya engel yoktur dıyor!!!!!!

gencay3959 bu yazıya teşekkür etti.
  4. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Risk degerlendirmesinde sicaklik ve o zel kosullar her zaman dikkate alinacak hususlardir. soruda risk degerlendirmesinden bahsediyor maddenin ayrit edici ozelliklerini degil

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

Bir çok arkadaş ve bende fazla çalışılamaz diye hatırlıyoruz. ünlem mi koyalım yani ?

GamCet bu yazıya teşekkür etti.
  6. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. onur334

onur334 TÜİSAG Üyesi

bnde o
    bnde ole hatrlıorm

8. ahmt cntr

ahmt cntr TÜİSAG Üyesi

orda 3 sık ta calısılmıor zaten 7.5 saat ıle sınırlı calısmaya engel yoktur dıyor 7.5 saat sınırlaması yoktur dıyordu, emınım.

9. zappie

zappie TÜİSAG Üyesi

Gürültüye maruziyet suresi sadece kisiyi daha kisa sure gurultulu ortamda calistirilarak mi azaltilir? Gurultulu ekipmani daha az gurultulu ureten ekipmanla ikame edersiniz, yani gurultuyu kaynaginda azaltirsiniz.

10. Onur BOSTANCI

Onur BOSTANCI TÜİSAG Üyesi

Db değil o Hertz (Hz) 20Hz - 20.000 Hz

11. ahmt cntr

ahmt cntr TÜİSAG Üyesi

şaka gibi...

12. dogan7

dogan7 TÜİSAG Üyesi

soruda risk değerlendirmesinde özel koşullardan bahsetmiyor titreşimle ilgili risk değerlendirmesinden bahsediyor titreşim ve sıcaklık arasında bi bağ varmıdır? yani işyerinde sıcaklık artarsa titreşime maruziyet artarmı? veya tam tersi bi durum söz konusumu ben hiç karşılaşmadım titreşim konusunda

13. serdar demirel

serdar demirel TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar google dan aratın bakın "silikozis tedavi" yazın. en üstte bilinen bir tedavisi yoktur yazıyor. ben de kristalli şıkkı yaptım ama yanlış.

irfan meriç bu yazıya teşekkür etti.
  14. GÖKMEN_0421

GÖKMEN_0421 TÜİSAG Üyesi

bencede SO2 yanmaz

15. onur334

onur334 TÜİSAG Üyesi

cwp ne
    o soruda tedavisi varmı silikozsn

16. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

titresim tek degil hangisi olursa olsun tum risk degerlebdirmelerinde sucaj ve ozel kosullar daima dikkate alinir

17. gencay3959

gencay3959 TÜİSAG Üyesi

çalışılabilir di soru öyle hatırlıyorum 3de çalışılmaz montajda çalışılır işte soru bu şekildeyse net ve doğru

18. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Soruda ozel kosul demiyor zaten soruda titresimle risk deg. yapilirken dikkate alinir diyor. a seceneginde sicaklik ve ozel kosullar diyor

19. Alper sarıkoç

Alper sarıkoç TÜİSAG Üyesi

Tam tersi 7.5 saatten az diye soruyordu ben de net hatirliyorum

20. GÖKMEN_0421

GÖKMEN_0421 TÜİSAG Üyesi

alt patlama s
    ınırı demek bende üst yapmısım :(

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica