18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. salihkartal

salihkartal TÜİSAG Üyesi

soruların iptali için isggm@csgb.gov.tr adresine mail atın arkadaşlar, dairesel testere sorusunda birim verilmemiş metre mi cm mi, geçen yıllarda higometre yazılan ve doğrusu higrometre olan soru bile iptal edilmişti, bu soruda iptal edilmelidir, doğru yapan da yanlış yapanda her şekilde iptal edilen sorular zaten DOĞRU olarak kabul ediliyor. Buna göstereceğiniz özveriler sınırda olan arkadaşlarımıza yardımcı olabilir teşekkürler

Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
  2. ilhan44

ilhan44 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yukarda yazan 97 sorunun cevapları arasında yanlıştır dediğiniz var mı?

3. akın özkan

akın özkan TÜİSAG Üyesi

patlama

4. BARIŞ_44X

BARIŞ_44X TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum sınavın en şaşırtızı kurnazca sorulmuş sorusu. ve bu soruyu konuşan yok. çünkü ezberleyen çok....

işaret rengini sormuş. kitapta verilenler zemin rengi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gülşahç

gülşahç TÜİSAG Üyesi

a

arkadaşlar bu cevaplar doğru mudur??

Murat KOÇAK bu yazıya teşekkür etti.
  6. erdemezin

erdemezin TÜİSAG Üyesi

dozimetreyi göremedim sanki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

semialp arkadaşım sana katılıyorum,,,bende bunu anlatmaya çalışıyorum.sorularda seviye yooookkkkkk tartışsakta aynı ,,,net cevap yazan yok,,,o mu bu mu,,,,acaba,,,,,,,hayırlısı

8. isghalil

isghalil TÜİSAG Üyesi

Alt patlama siniri]

9. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

bu soruların cevapları doğrumu

10. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

11. kizilsu

kizilsu TÜİSAG Üyesi

montaj işleri cvp

12. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Hocam titresimdede gurultude yuksekliktede kimyasaldada fizikselddde hepsinde sicaklik faktoru herzaman risktir

13. akın özkan

akın özkan TÜİSAG Üyesi

dozimetre

14. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Hocam birde alinacak onlemler risk deg. sonra yapilir titresimle ilgili risk deg. yaparken sicsklik tehlike olusturuyor ve risk deg. yer vermissek sicaklikla ilgilide onlemler alinir

15. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

emziren kadın gece 6 ay çalıştırılamazmış şimdi okudum

16. kizilsu

kizilsu TÜİSAG Üyesi

bende 1-2-4 yaptım ama sadece ohsas 18001 olacakmış

17. dogan7

dogan7 TÜİSAG Üyesi

hocam allah aşkına hangi sıcaklıkda titreşimin az oldugunu hangi sıcaklıkda yükseldiğini gösteren bana bi tane veri gösterin ? titreşim konusunda bütün koruma önlemlerini okuyun hangisinde sıcaklıkdan bahsediyor ? sıcaklık zaten başlı başına bi risk etmeni tabiki sıcaklık risk değerlendirmesinde kriter olucak ama siz bana işyerinde titreşim sorununu önlemek için sıcaklık x santigrat derecede olucak diye bi önlem gösteremezsiniz

18. F.AKIN

F.AKIN TÜİSAG Üyesi

24. hangisi tehlikeli duruma örnektir/ kayan ve pürüzlü zemin
    olmayacmıydı

19. onur334

onur334 TÜİSAG Üyesi

1 2 4 cwp

20. salihkartal

salihkartal TÜİSAG Üyesi

soruların iptali için isggm@csgb.gov.tr adresine mail atın arkadaşlar, dairesel testere sorusunda birim verilmemiş metre mi cm mi, geçen yıllarda higometre yazılan ve doğrusu higrometre olan soru bile iptal edilmişti, bu soruda iptal edilmelidir, doğru yapan da yanlış yapanda her şekilde iptal edilen sorular zaten DOĞRU olarak kabul ediliyor. Buna göstereceğiniz özveriler sınırda olan arkadaşlarımıza yardımcı olabilir teşekkürler

21. şevkiirge

şevkiirge TÜİSAG Üyesi

yönetmelikleri kimse okumamış anlaşılan.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica