18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burcu84

Burcu84 TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle doğru ... en az %50 beyaz olursa en az % 50 yeşil ifadesi çöpe gitmiş olur.

2. h&s

h&s TÜİSAG Üyesi

bana kalirsa bakanlik burayi takip ediyor cevap anahtarini sekillendiriyor simdi, ondan siteye koyamiyor sanirsam :)

eflatunmasal bu yazıya teşekkür etti.
  3. fathieagle

fathieagle TÜİSAG Üyesi

Bende :(

4. Tahsin Aykan

Tahsin Aykan TÜİSAG Üyesi

5. Engin.arslan

Engin.arslan TÜİSAG Üyesi

Çalışma sürelerinin planlamasıyla maruz kalma süresi de planlanmış olabilir.
    Gürültü belirli sürelerde engellenebilir. Diye düşündüm.

6. özge_ergöz

özge_ergöz TÜİSAG Üyesi

ısaretcı her zaman bır tane olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

eflatunmasal ve fathieagle bu yazıya teşekkür etti.
  7. özge_ergöz

özge_ergöz TÜİSAG Üyesi

ewet dogru

8. nilay4848

nilay4848 TÜİSAG Üyesi

ben de böyle düşündüm ama soruların çoğu net değil tartışmaya açık malesef.

9. vasif06

vasif06 TÜİSAG Üyesi

CE işareti neydi ya onun cevabı

10. özge_ergöz

özge_ergöz TÜİSAG Üyesi

tavan yukseklıgı 3 metre normal sartlarda.ama krıs varsa 2,4o.280 koguslarda

11. ilhansepin

ilhansepin TÜİSAG Üyesi

Her soru için herkesin itiraz etmesine gerek var mı? Sadece bir kişinin itirazı yeterli midir? Bilen var mı? Mantık olarak düzeltilen her cevap (itiraz eden veya etmeyen) herkese yansımalıdır.

12. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

attım linkteki adrese mail hocam inşallah dikkate alırlar

13. fathieagle

fathieagle TÜİSAG Üyesi

Avrupa kalite standardı olan bi şık vardı o olması lazım.

14. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

15. emregirayhan

emregirayhan TÜİSAG Üyesi

Bu sınav tam bir saçmalık :)

16. vasif06

vasif06 TÜİSAG Üyesi

ben de öyle işaretledim ama bakalım

17. zehratrm

zehratrm TÜİSAG Üyesi

D sınıfı metal yangınları yüksek ısıya karşı dayanıklıdırlar bu yüzden boğma işlemi ile söndürme yapılır suyun boğma özelliği yoktur bundan dolayı su kullanılmaz
    Kaynak makinaları elektrik akımı üreticisi oldukları için elektrik yangınları da söz konusudur ve su kesinlikle kullanılmaz

Aysel. bu yazıya teşekkür etti.
  18. zehratrm

zehratrm TÜİSAG Üyesi

Alıcıda maruziyeti azaltmak
    Çalışan Daha az gürültüye maruz kalacaktır

eflatunmasal ve nilay4848 bu yazıya teşekkür etti.
  19. eflatunmasal

eflatunmasal TÜİSAG Üyesi

1) Cevap anahtarları ve soru kitapçıkları her iki tür için de (A ve B kitapçıkları) ayrı ayrı mı açıklanıyor?
    2) İptal edilen sorular, aday tarafından yanlış olarak işaretlenmiş olsa bile, tüm adayların doğru işaretlediği şeklinde mi kabul ediliyor?
    3) Cevap anahtarında yanlış olan bir seçenek değiştirildiğinde, soru tüm adaylar için yine doğru olarak mı kabul ediliyor; yoksa değiştirilmiş seçeneğin sadece son halini işaretlemiş olanlar mı doğru olarak kabul ediliyor?

*O kadar kanıksanmış bir durum ki; kesinlikle iptal edilecek ve değişecek sorular olduğunu düşünüyoruz. Böylesi dikkatsiz ve özensiz hazırlanmış bir sınav ile uzman! yetiştirdiğini iddia edeceksin; sonra kalkıp benim yaptığım işlerde bende eksik arayıp, tüm bedeli bana mal edeceksin! Düzen nasıl işliyor bilmiyorum ama, üzen işini çok iyi yapıyor arkadaşlar. Bir soru bir sorudur. Hatta sınırda kalacak olan arkadaşlarımız için çok şey ifade etmektedir. Ortak tartışmaya neden olmuş sorular ortadadır. Lütfen gerekli mercilere itiraz dilekçelerimizi gönderelim.Bunun için mail yoluyla yapılan itirazlar geçerli değildir bilginize.Kılavuzda belirtilen usul ile itiraz dilekçeniz dikkate alınır. Yüzbinlerce mail atmış olsanız bile, usulüne uygun sadece bir dilekçe, yüzbinlerce mailin önündedir. Bu ayrıntıyı lütfen göz ardı etmeyelim.TEŞEKKÜR EDERİM.

Aysel. bu yazıya teşekkür etti.
  20. aayhan80

aayhan80 TÜİSAG Üyesi

CE nin kalite ile ilgisi yok, güvenlik ile ilgili, yanlış cevap kalite

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica