18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fathieagle

fathieagle TÜİSAG Üyesi

Bu soruda bi fikrim yoktu, evdeki doğalgaz ocağının yanma renginden giderek mavi dedim :) inşallah doğrudur.

2. deming

deming TÜİSAG Üyesi

Bu soru bence iptal edilmeli..... iki tane doğru cevap var.. B ve D

3. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Hocam gurultude planlama sorusunu diyosaniz isguvenligi.net mevzuat adresinden gurultu yonetmeligine bakabilirsiniz gurultuyle mucadelede isyerinde yapilacak organizasyon ile alinacak onlemlerde ilk madde calisanlarin calisanlarin calisma suresinde yapilcak duzenleme ile degistirilebilir diyor cevap planlama

4. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

İkimiz içinde hayırlısı olsun İnşAllah

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. cİSG

cİSG TÜİSAG Üyesi

Bu sınav diğer sınavlara nazaran daha zordu( Zor göreceli ; saçma sapan sorular, yoruma dayalı sorular, Çelişkili sorular, kurnaz sorular..) Bakanlık bu uzman açığını nasıl kapatacaktır? Zaten ağustosta yapılan sınav için belgeler ekim- kasım gibi verilir. Ki 1 Temmuzda zorunluluk maddelerin geçerli olacağı işletme sayısı artacak .Pardon ama Bakanlık nereden bulacak bu uzmanları?? İptal edilen sorular olacak ve eğer açık çok olursa 2. alternatifler devreye girecek; belki baraj puan değişebilir ??

fizikci_3564 bu yazıya teşekkür etti.
  6. fathieagle

fathieagle TÜİSAG Üyesi

Ben yanlış yaptım fakat bu sorunun cevabı D olması lazım derste hocamız söylemişti sonradan hatırladım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

Kusura bakmayın ama iptal edilip isg uzmanı olan çok samimi arkadaşlarım var. hemde bir iki tane değil.
    Bu uslubunuz da hiç hoş değil. Ne yapmaya çalıştığınızı anlamıyorum ama ortada genel bir kanı var ve bunları göz ardı kimse edemez. Belki hiçbir soru iptal olmayacak ve çok da önemli değil ama insanlara kulak vermesini öğrenilmesi lazım.

8. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

9. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

pardon bilgi teknolojileri imiş.

10. eflatunmasal

eflatunmasal TÜİSAG Üyesi

Elbete düşüncelerinize saygı duymuyor değilim. Ancak bir konuya açıklık getirmeme izin vermenizi istirham ediyorum. Ben iptal edilen sorular sebebiyle birilerinin uzman olmasını destekler nitelikte bir metin yazdığımı düşünmüyorum,lütfen dikkatlice okuyup farklı anlamlar doğuracak suçlamalardan kaçınınız. İkincisi, böyle sınav soruları hazırlanıp,yönetmelikteki cümleleri bile doğru düzgün (gerek imla kuralları ile, gerekse HARF eksiklikleri ile) yazılmamış bir sınavda kimi muhattap almamızı bekliyorsunuz? Kitapçıklarda herşey dört dörtlük olduğu için mi her yıl, tekrar ediyorum HER YIL sorular iptal ediliyor,cevap anahtarları değiştiriliyor,davalar hala sürüyor? Böyle sorularla uzman olabileceğinizi kabul edebiliyorsanız, iptal edilen sorularla da pek ala uzman olunabilir.... SAYGILAR!

ekorucu bu yazıya teşekkür etti.
  11. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

12. vasif06

vasif06 TÜİSAG Üyesi

açıklandı mebin sayfasında

13. enes-12

enes-12 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar soru cevaplari indiremiyorum indiren burdan yayinlayabilirmi

14. deming

deming TÜİSAG Üyesi

OH BEE... 77 İLE YIRTTIM.. DARISI SİZLERİN BAŞINA...

15. aytaç günal

aytaç günal TÜİSAG Üyesi

yönetmeliklerde lüx olarak geçiyor fakat candela da lise ve üniversitede derslerde gösteriliyor .

16. zappie

zappie TÜİSAG Üyesi

Isyerinin duzensizligi tehlikeli ortam degil midir ??? Calisan makine uzerinde bakim onarim yapmak tehlikeli durumdur.

17. sgurel

sgurel TÜİSAG Üyesi

iptal edilen sorular varsa ne zaman açıklanır?

18. Burak Inal

Burak Inal TÜİSAG Üyesi

hızlı bir kontrol neticesinde ben de 74-76 gibi bir sonuçla yırttım sanıyorum... herkese geçmiş olsun...

19. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

75 Allah'a şükür

Fatih Sezer bu yazıya teşekkür etti.
  20. Muammer03

Muammer03 TÜİSAG Üyesi

65 doğrum var, geçenleri tebrik ediyorum, darısı bizlerin başına.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica