18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Soruları Ve Cevapları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hkose1487

hkose1487 TÜİSAG Üyesi

2. hkose1487

hkose1487 TÜİSAG Üyesi

bende iptal edilen hatalı soruların sınava giren herkes için doğru kabul edileceğini biliyorum.

bekir111 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Hayır. Yine de itiraza konu olacaktı

“Daire testere tezgahlarında, çalışma tablasının yerden yüksekliği 85-90 santimetre olacaktır."

Doğru yanıtı olmadığı için. iyi akşamlar

4. dostum bende onu diyorum sınav eski mevzuattandı ınutma,sınavda Ağır ve Tehlikeli işler yönetmeliği yürürlükten kaldırılmamıştı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kemal Erdal Çelen

Şık değişikliği hariç iptale konu sorular lehinize puan kazandıracaktır.

6. Bencede bi sıkıntı yok bu soruda cevapta sırıtıyor zaten.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  7. Sevindik

Sevindik TÜİSAG Üyesi

SO2 yanmaz. Baza gazi olarak kombilerden de komur yakan yerlerdende cikar. Yanici olsa bacadan SO2 olarak cikmaz. Su ile sulfirik asit olusur. Asit yagmurlarinin sebebi budur.

8. Kemal Erdal Çelen

Bu konudaki itirazımı yorumlar mısınız?

Ekli Dosyalar:

9. AHMET ASA

AHMET ASA TÜİSAG Üyesi

so2 katalizörlerle birlikte YANMA TEPKİMESİ VERİR. yani o2 ile tepkimeye girer ve so3 oluşturur. bunu defalarca söyledik burda. siz bunu yorumlarmısınız? lise 1 lerin meb kıtabında biel var bu tepkıme en basit halıyle so2 + o2 = so3. herkes dogru yaptıgını savunuyor arkadas bakıpda araştıran yok.

10. AHMET ASA

AHMET ASA TÜİSAG Üyesi

demek kükürtdioksit su ile birleşip sülfürik asit oluşturur öylemi? ne yaptınız merak ettim nasıl buldunuz tepkime yazıp atom sayılarını eşitleyince h2so4 ü mü buldunuz?

arkadaşlar siz o şıkkı işaretlediniz diye bilginiz olmayan konularda yazıp komik duruma düşmeyin.

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  11. AHMET ASA

AHMET ASA TÜİSAG Üyesi

tehlikeli durum değil. bakım onarım yaptığı için yani ÇALIŞTIĞI için tehlikeli HAREKET e giriyor. soru tertemiz.iptal olmaz.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica