18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar oluşturduğum 8. itirazı incelemelerinize sunuyorum. İlerde itirazlardan sonra 70'in altında kalanların yargı yolu ile haklarını aramalarında bazı arkadaşlara yararı olur düşüncesindeyim. Tabii ki B kitapçığı Soru: 62) Güvenlik ve sağlık işaretleri ile ilgili olarak aşağıda yer alan tanımlardan hangisi yanlış eşleştirilmiştir? için itiraz yapılmadı ise. Bu soru hakkında itiraz yapanlar gerekçelerini yazarak paylaşırlarsa sevinirim. Kalın sağlıcakla.

Ekli Dosyalar:

k.sm ve muraterd bu yazıya teşekkür etti.
  2. funnyman043

funnyman043 TÜİSAG Üyesi

kemal abi itirazlarınızı toplu halde nasıl görebiliriz

3. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Gönderiyorum. İyi akşamlar funnyman

Ekli Dosyalar:

4. BARIŞ_44X

BARIŞ_44X TÜİSAG Üyesi

[hocam bu tehlike risk konusunu gönderdim itiraz ettim. gerekçemi sundum. titreşimde de işitme kaybı azda olsa olur. örnek seyyar kompresörler. ayrıca iş kazası risk değildir daha öncede uzmanlarca tartışılmış bir konudur. çünkü risk çarpma, kayma düşme ölme vb fiillerden oluşur. ayrıca CE İşareti sorulan soru 2 cevabıda doğru onuda gönderdik.hem yönetmenliğe aykırı hemde imla kurallarına. bu sorunun dönüşü yok gibi iptale gider büyük ihtimal. görüşmek üzere hoşçakalın.....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  5. funnyman043

funnyman043 TÜİSAG Üyesi

teşekkürler abi itiraz ettiğiniz 8 sorunun 5i ni yanlış yapmıştım inş. hepsi iptal olurda maruziyetmiz giderilir benimde cevabı degişmesi veya iptal olmasını beklediğim sorular var abi bakmak istermisin

6. isgsa

isgsa TÜİSAG Üyesi

Hocam ben itirazlarımı yaptım ama bu kadar ayrıntılı yazmadım. itiraz süresi doldu mu?
    tekrar itiraz etmem gerekir mi?
    cevabınız için şimdiden teşekkür ederiz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Kasil

Kasil TÜİSAG Üyesi

merak ettiğim bir durum var. Daha önceki sınavlarda iptal olan sorular var mı ? Yani soruların iptal olması olağan bir durum mu ?

8. FuEGo

FuEGo TÜİSAG Üyesi

evet itiraz süresi doldu. sonucta neden itiraz ettiğinizi gerekçeleriyle birlikte yazmışsanız sorun olmayacağını düşünüyorum.

isgsa bu yazıya teşekkür etti.
  9. Remzi ELİKILIÇ

Remzi ELİKILIÇ TÜİSAG Üyesi

ben size birşey emiyoruma rtık.
    size verilenle tatmin olmaya devam edin.

10. Remzi ELİKILIÇ

çok açık söylüyorum beni yanlış anlama, ama bu mantıkla sen yarın A sınıfı uzman olsan da para kazanamazsın.
    daha sınav sonucu acıklanmadan 2 imalathaneden teklif geldi. ayrıca bir iş merkezinde devamlı çalışacak iş güvenlikçi aldılar 2500 tl ye.

bıraz geniş bakın fotoğrafa.

Bayman bu yazıya teşekkür etti.
  11. Remzi ELİKILIÇ

ne demek istediğini anlamadım. sorunun yanlış olduğunu söyleyemeye çalıştım bende zaten.

12. seart

seart TÜİSAG Üyesi

size degil sitemim bu soru birim verilmese ne olur diyen arkadasa

kami ferk bu yazıya teşekkür etti.
  13. isgsa

isgsa TÜİSAG Üyesi

Anlaşılan birçok soruya itiraz edilmiş. Yapılan değerlendirmelere göre aşağıdaki soruların kesin iptal edilmesi gerekiyor. Çünkü çok açık ve net gerekçeler var.
    1. dairesel testere sorusu
    2. Gürültü sorusu
    3. emniyet kemeri sorusu
    4. işyeri hekimliği sorusu
    5. 7,5 saat çalışma sorusu
    6. ISG yönetim sistemleri sorusu
    7. fiziksel etmenler sorusu
    8. yanıcı olmayan gaz sorusu
    9. CE sorusu

14. tolga32

tolga32 TÜİSAG Üyesi

mrb arkadaşlar ben itiraz etmedim eğer itiraz edilen sorular iptal olursa ben 66 da kaldım itiraz etmediğim için ben bu haktan yararlanamıyormuyum yani sadece itiraz edenleremi bu hak

15. Fatma Zişan

Fatma Zişan TÜİSAG Üyesi

.bence arkadaşlar 65 tane neti olanda geçecek hep bunlar oyun sorularda tabiki kim ne derse desin bu planlı bir hareket

16. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar doğru cevap şıkkı değiştirilirse herkese doğru mu kabul ediliyor? yoksa değiştirilen şık ile mi işlem yapılıyor?

17. tolga32

tolga32 TÜİSAG Üyesi

itiraz etmediğim için ben 66 da kaldım itiraz edilen soruların hepsi yanlış benimde doğal olarak ben itiraz dilekcesi felan göndermedim şimdi itiraz edilen sorular iptal olursa bana artı puan eklenicekmi yoksa itiraz edenleremi eklenicek bu puanlar

18. Jeologman

Jeologman Banned

Bana kalırsa söylediklerinizden iptal olMAyacak sorular. 2,4,6. Bu soruların iptal edilmeyeceğini düşünüyorum. Doğru yaptığım için değil. 2,6 yı yanlış yaptım. Ancak bu kadar soruyu iptal ederek olmayan karizmalarını çizdirmek istemezler. Ancak umarım yanılırım ve söylediklerinizin hepsi iptal olur.

19. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

herkese eklenir de şık değişirse bilmiyorum

20. tolga32

tolga32 TÜİSAG Üyesi

mrb arkadaşlar ben itiraz etmedim eğer itiraz edilen sorular iptal olursa ben 66 da kaldım itiraz etmediğim için ben bu haktan yararlanamıyormuyum yani sadece itiraz edenleremi bu hak

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica