18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hnf Akkaya

Hnf Akkaya TÜİSAG Üyesi

2. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

bende bi tık aşağıda 68...

3. halil erciyas

halil erciyas TÜİSAG Üyesi

benim arkadaşım yaklaşık 2 ay bekledi

4. halil erciyas

halil erciyas TÜİSAG Üyesi

aynen

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

rahat uyuyabilir miyiz? :)

6. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

bence
    kalite sorusu
    tüp sorusu
    ce belge sorusu
    doktorun yaptığı iş sorusu
    emniyet kemeri sorusu
    7,5 saat çalışma sorusu
    gürültü sorusu

bu 7 soru iptal olmalı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

seher çam bu yazıya teşekkür etti.
  7. mehmetay

mehmetay TÜİSAG Üyesi

Bi aksilik olucağını düşünmüyorum. Ama inşallah haksızlık yapmazlar. Bundan önceki sınavda benim notum 69'du. İtiraz etmeme rağmen bi değişiklik olmadı. Hakkımı yediler. Ve cidden güvenemiyorum bunlara. Bu sefer inancım daha fazla. umarım bi aksilik olmaz.

8. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Somut gerçekleri az bile vurgulamışsınız. Ne yazık ki çok acı!............

Hüseyin Bozdoğan bu yazıya teşekkür etti.
  9. Kemal Erdal Çelen

Yargı yoluna başvurabilirsiniz!.....

10. MURAT SALİH

MURAT SALİH TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sınavda iyelim ki 3 soru iptal oldu puan hesaplaması doğru sayısı/soru sayısıx100 mü yoksa doğru sayısı/97x100 mü olacak bilgisi olan var mı

11. Ekrem Taşdemir

Ekrem Taşdemir TÜİSAG Üyesi

iptal olan soruları herkese doğru yapmış gibi işliyorlar benim bildiğim..

12. Hipatya

Hipatya TÜİSAG Üyesi

Cevabı değiştirilecek sorularda doğru cevaba göre puanlara yapılır.iptal edilecek sorularda ki bu 5 i geçmez, herkes doğru yapmış sayılır. Ben ce bu kadar hata istemdışı olamaz.

13. Hipatya

Hipatya TÜİSAG Üyesi

Kelime,anlatım,anlamsız cümle gibi sebeplerle hiç soru iptal edilmediğini duydum. B 11 39 45 49 86 99 91 soruları değişir yada iptal olabilir diye düşünüyorum.

14. Deniz Devrim

Deniz Devrim TÜİSAG Üyesi

İptal soru=doğru cevaplanmış soru. Alınacak puan=(doğru sayısı x100)/100=doğru sayısı

15. MURAT SALİH

MURAT SALİH TÜİSAG Üyesi

33 yaşındayım bir çok sınava girdim bu sınav kadar herkes tarafından okunduğunda farklı anlaşılan bir soru tarzına ilk defa rastlıyorum.şimdiye kadar yılda iki kez hazırlanan sınav soruları olmasına rağmen bu kadar amatörce bir sınav görmedim hepimiz aylardır bu stresi yaşıyoruz sınav günü araba içlerinde yatan insanlar gördüm insanlar güçlük içerisinde ankara ya gitti cefa çekti.bu sınav bu kadar olumsuz bir şekilde tartışmaya imkan vermemeliydi hepimizin emeklerine inşallah yazık olmaz.Allah yardımcımız olsun

16. Hipatya

Hipatya TÜİSAG Üyesi

Âmin,ama gerçekten hiçbir uzman böyle soru hazırlayamaz. Ya bunların egoları mühendisi aptal durumuna düşürerek mutlu oluyor ya Türkçe bilmiyorlar ya da sınava girenlerden bile daha bilgisizler.

17. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

bende hem çalışan gruptan hem de sınava hazırlanandanım. emeklerimiz heba oldu. sınavdan çıktım ve 78-80 net beklerken gördüm ki 67 deyim. 1 haftadır moralimiz bozuk. inş. hakkımızı verirler.

zeynep_hilal bu yazıya teşekkür etti.
  18. ibrahimozd

ibrahimozd TÜİSAG Üyesi

Arkadaşalar A kitapçığına göre 24-26-61-83-88-86- ve 97. sorular hatalı görünüyor. Dersanedeki eğitimenlerde bunu doğruladı. Umarım kimse madur olmadan barajı geçeriz. Emeklerimiz boşa çıkmaz. Bu arada kaç tane sorudan sonra sınav iptal oluyor . bilgisi olan varmıdır.

19. Kemal Erdal Çelen

Kesinlikle okuma özürlü olan toplumumuzun her örneğinde görebileceğimiz dil yoksunluğu ve bilgisizlik tartışmasız gözler önünde arkadaşım. Kalın sağlıcakla.

20. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

10 tane

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica