18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

Formu okumadan hala kac soruda iptal oluyor yok ben itiraz etmedim sorular benimde dogru olurmu iptal oldumu 100 uzerindenmi falan filan yazan usengec arkadaslarim az arastirin lutfen formun yarisi kirlilik sayenizde

2. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Kursu aradım şimdi belgelerinizi almanız Ağustosu bulur dedi. Ben iki firmayla anlaşma yaptım. nasıl olacak şimdi ?

3. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

çalışmalara başlarsın denetleme olmasın diye dua edersin diplomanı alınca kaydını yaparsın...

4. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Onu ben kabul ederim de işverenin benimle aynı fikirde olacağını hiç sanmıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. erol çetinkala

erol çetinkala TÜİSAG Üyesi

Bence hatalı sorular 1-CE sorusu 2- Daire testere sorusu birim yok 3-Halatlar sorusu 4- Kaynak işlerinde söndürme ile ilgili sorudur inşallah iptal olurda bizimkiler doğru olarak kabul edilir.

6. Hipatya

Hipatya TÜİSAG Üyesi

Da

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Bu ne bencilliktır kardeşim senin o soruların yanlış diye onlarmı iptal edilmeli, bı kere halat sorusu dediğin soru Celık halat sorusu ise yüzde bir milyon 6 cevabı, ce sorusu tamam, ama kaynak sorusunda soru koku hatalı tamam daire testerede cevap kapı gibi 90 ama millet birim yok diyor haklıda olunabilir ama 90 metre ya da 90 milimetre olması saçma olmazmıydı... Işın özü hatalı olan soruların hepsi iptal edilsin sadece senin yanlış yaptıkların olmasın kardeşim, bencillik yapma...

berna61 bu yazıya teşekkür etti.
  8. K.muh.taner

K.muh.taner TÜİSAG Üyesi

Doğru yaptığım soru iptal olursa artı puan eklemıyorlar dimi? Bilgisi olan varsa, açıklarsa memnun olurum.

9. cavus_123456

cavus_123456 Banned

yok kardeşim eklemezler o sorunun değeri olan bir puanı alırsın ama o soruyu yanlış yapanlar doğru olarak kabul edilir, senin bı kayıbın olmaz yanı...

10. K.muh.taner

K.muh.taner TÜİSAG Üyesi

67 de kaldık. inşallah sınırda olan herkes geçer, emek harcadık hem maddi hem manevi karşılığında ki sınav bu olmamalıydı.

hülya özayvaz bu yazıya teşekkür etti.
  11. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Benimde öle 67 yanlış yaptıklarımız iptal edilsin ama doğru yaptıklarımızda edilse problem değil, umarım 6-7 soru iptal edilirde herkes geçer...

12. K.muh.taner

K.muh.taner TÜİSAG Üyesi

i

İnşallah sınırda olan herkes geçer.

13. İSRAFİL KAYABALI

İSRAFİL KAYABALI TÜİSAG Üyesi

Değerli arkadaşlar bu soruda itiraz edilecek (A-86) esas unsur. Türkçede yapılan harf hatasının cümlenin anlamını bozmasından kaynaklanıyor. "ürünü iliştirilmelidir" yerine "ürüne iliştirilmelidir" olacaktı. Lütfen itirazlarımızı bu yönde değerlendirelim.

14. mete top

mete top TÜİSAG Üyesi

Bence daire testere sorusu iptal olmaz nedeni işe secenekler 80 90 100 110 olarak eğer secenekler 80 90 100 900 olsa idi
    o zaman iptal olurdu nedeni 90 ve 900 olayı biri cm diğeri mm olarak verilmiş ve 90 cm=900 mm eşit olduğundan sorunun iki secenek olmuş olur.

15. Göker.

Göker. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bazı arkadaşlar daire sorunda birim vermemiş ne olacak diyor, ben sizi gerçekten anlamış değilim birim denen şey çok çok çok önemlidir, biz üni.deyken bırak birimi ,(virgül) den sonra 4 haneyi doğru istiyordu hoca. Herkes kendine göre pay biçiyor. Burada herkesin diploması var diye düşünüyorum ama ne kadar kötü eğitimler almışız. (hepimiz için konuşuyorum) düşün ki B kitp. 57. soru cevap solunum-30 olan şıkta noktalı yerde cm yazıyor o zaman onuda yazmasın biz anlamayacağız mı onun cm olduğunu mm veya m olacak hali yok ama belirtmiş, ee belirtmesi lazım çünkü, sen risk analizi yapacağın zaman bir yerde bir şeyi eksik yazınca sana demezler zaten bu böyle biz anlıyoruz belirtmeseniz de olur diyecek halleri yok dimi.

berna61, may, C@hit ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

AMA SONUÇ OLARAK BAKARSAK 5-6 SORU İPTAL EDİLMELİ. YOKSA GERÇEKDEN EMEKLERE YAZIK OLACAK.

17. Tütü

Tütü TÜİSAG Üyesi

zaman gecmek bilmiyo cumaya en gec açıklansada rahatlasak artık :(

18. halil erciyas

halil erciyas TÜİSAG Üyesi

rahatlaya bilecegimizi hiç sanmıyorum ama umarım sizin dediğiniz gibi rahatlarız.

Tütü bu yazıya teşekkür etti.
  19. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Sonuçlar acıklanmadan rahatlayamayacagız sanırım... Bu arada iptaller ne zaman acıklanır ki

Tütü bu yazıya teşekkür etti.
  20. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

HAFTAYA CUMAYA KADAR AÇIKLANIR.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica