18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hipatya

Hipatya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar keşke 30 soru iptal olsa ama itiraz edilen sorulardan sadece iki tanesi benim işime yarar ancak hocalarımızın söylediğine göre her sınav sonrası 20 soruya itiraz ediliyormuş ancak 6 7tanesi değişiyormuş kelime hatalarında soru iptali yapmamışlar hiç. Ce'yi ben de yanlış yaptım ama hocamız iptal olmaz diyor bundan sonra dava yolu var ona bakacağız

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  2. Bayman

Bayman TÜİSAG Üyesi

belgeyi alman onemli degil. sonuclar aciklandiktan 10 gun sonra sana numarani verirler. sen o numarayla is yapmaya baslayabilirsin.

bhutjolokia ve Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  3. savas_52

savas_52 TÜİSAG Üyesi

6-7 değişse yeter zaten.

4. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Anlasilan o ki burada bulunan arkadaslar bende dahil 65 ve uzeri dogru olan arkadaslar sanirim, umarim hersey gonlumuzce olur, allah yardimcimiz olsun arkadaslar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kürşat Dolayman

Kürşat Dolayman TÜİSAG Üyesi

Şimdi sen uzman alacaksın ve sınav başlamadan 6331 sayılı 4857-say%C4%B1l%C4%B1-i%C5%9F-kanunu.816">4857 Sayılı İş Kanunu">iş kanunu çıkarıyorsun tamam bizi mağdur etmemek içinde eski yönetmelikler ve kanundan sorumlu tutuyorsun helal sana bakanlık bu konuda peki sen yürürlükten kaldırılan yönetmelik ve kanun maddelerinden güncel sınavda uzman alımı için bilgi ölçmek için soruyorsan ben bu işin içine ederim o zaman hayatım boyunca kullanmayacağım yönetmeliği ve kanun maddelerini sorarken amaç ne acaba bilgi ölçmek mi ? şimdi bu, yazıklar olsun o yüzden bizde sınavla bir yere gelen kimse adam olmuyor.

6. namikkemal

namikkemal TÜİSAG Üyesi

Yorumlara bakılırsa 68 ile kaldık

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. okuslak

okuslak TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptalleri nerde açıklıyorlar?

8. palandöken

palandöken TÜİSAG Üyesi

Doğru cevap zaten A şıkkı olarak verilmiş....

9. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar şimdiye kadar yapılan sınavlarda kaç tane soru iptali veya cevap değişikliği olduğu şeklinde bir bilgi, istatistik varsa paylaşabilirseniz sevinirim.. saygılar...

10. elaisg

elaisg TÜİSAG Üyesi

sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

melihtaşkın, Volkan GÜRSU ve mehmet fatih kurtulmuş bu yazıya teşekkür etti.
  11. elaisg

elaisg TÜİSAG Üyesi

2 Temmuz2011 A kitapçığı 3,44,46 nolu soru olmak üzere 3 soru iptal
    24 Aralık 2011 A kitapçığı 4,28,34,37,58,72,95 7 sorunun iptali 30 ve 94. sorunun şıklarının değiştirilmesi

13 Mayıs 2012 A kitapçığındaki 35. ve 66 nolu sorunun iptali 97. soruunun cevap şıkkının değiştirilmesi
    21 Ekim 2012 A kitapçığındaki 23 nolu sorunun iptali,A kitapçığındaki 37 nolu toplamda 2 soru
    • 26 haziran 2005 ile 25 Aralık 2010ın iptal olan soruları var mı biilmiyorum

ubg8106 ve mehmet fatih kurtulmuş bu yazıya teşekkür etti.
  12. Kürşat Dolayman

Benden tavsiye en fazla 2 iptal olur bence biri isg yönetim sistemi biride dozimetre sorusu şahsi düşüncem

13. hakan06

hakan06 TÜİSAG Üyesi

en iyisi 12 Haziranı beklemek.

14. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Umarim yanilirsin dostum, cunku 69 da kalirim :( birde CE sorusu olursa tamam :) ama insaallah daha fazla olur, daha fazla arkadas geceriz...

Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  15. hakan06

hakan06 TÜİSAG Üyesi

16. Kürşat Dolayman

umarım
    :)

17. orhand11

orhand11 TÜİSAG Üyesi

B Kitapçığı 45.soru
    I-BS 8800
    II- QS 9000
    III- ISO 9000
    IV- OHSAS 18001
    Yukarıda verilenlerden hangileri İSG yönetim sistemidir?
    A) Yalnız IV B) II ve III
    C) I, II ve IV D) I, II ve III
    Cevap: C
    (Hatalı cevap, 1 ve 4 İSG yönetim sist. )
    I. QS-9000 Nedir?

QS 9000 Chrysler, Ford, General Motors ve büyük kamyon üreticileri tarafından geliştirilen ve geç 1994 yılında basıldı otomotiv sektörünün Kalite Sistem Gereksinimleri verilen addır. QS-9000 Ford S-101, Chrysler 'Tedarikçi Kalite Güvencesi Kılavuzu, Mükemmellik GM Ulusal Yetkilendirme Görevlisi Hedefler ve Kamyon Üreticinin kalite sistemi kılavuzları gibi kalite sistem gereksinimleri yerini alır. Neredeyse gereksiz sistemleri ile ilgili talep ve atık değişen yok gibi QS-9000 etkisi otomotiv sektöründe boyunca görülüyor. QS-9000 için uygunluk kanıtı gibi Underwriters Laboratories (UL) veya Denizcilik American Bureau (ABS) gibi akredite bir üçüncü şahıs tarafından belgelendirme / kaydı. QS-9000 kayıtlı hale Şirketler daha yüksek standartlar ve daha kaliteli ürünler olarak kabul edilecektir. Bu kağıt bir şirket bu hedefe ulaşmak için atması gereken adımları anlatacağız.

(Cevabı hatalı olan bu soruya süresi içinde itiraz edildi)

metin73 ve Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  18. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

bu durumda fazla bir sorunun iptali veya cevap şıkkının değiştirilmesini beklemek pek gerçekçi olmayacak galiba :((

19. kabuss34

kabuss34 TÜİSAG Üyesi

davayı nasıl açacağız eğer istediğimiz emin olduğumuz sorulardan iptal olmazsa ??

20. ms.teksin

ms.teksin TÜİSAG Üyesi

Bir sorunun 2 cevabı varsa soru iptal mi olur yoksa o iki şıktan birini cevaplayanların sorusu doğru sayılır?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica