18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ms.teksin

ms.teksin TÜİSAG Üyesi

Ben bulundum kemal abi

turgut berber ve Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  2. perdeler

perdeler TÜİSAG Üyesi

may, orhan73, turgut berber ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. perdeler

perdeler TÜİSAG Üyesi

katılıyorum efendim.. enaz 10 soruda çelişkiler yumağı var.ben ağustos sınavına gireceğim ama bu sorulardaki saçmalık ve çelişkileri görünce karamsarlığa bağladım..umarım bu sınaavdaki arkadaşlar başarılı olurlar.şaayet ssorulara itiraz düşünceniz varsa hiç durmayınız..

4. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

İdare mahkemesine.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

turgut berber bu yazıya teşekkür etti.
  5. savaş pamukçu

savaş pamukçu TÜİSAG Üyesi

ben itiraz ettim. uygun sıcaklık varsa (yanıcı madde + oksijen = yanma) olur. çoğu soruda laf ebeliği yapan sınav komisyonu burda da yapmış ama yanlış cevap açmış....

berna61, funnyman043, Kemal Erdal Çelen ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  6. halil erciyas

halil erciyas TÜİSAG Üyesi

Valla benim aklım hiç almıyor bu soruları hazırlayanlar kim bakkalmı, manavmı, çobanmı, isg uzmanımı, yoksa sokaktan geçen birini yakalayıp gel isg sınavı için soru hazırlamamamız gerekiyor bir iki soruda sen hazırla mı demişler.
    Gerçekten bilmiyorum:alkış: :hey:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. OZAN ÖZKAN

OZAN ÖZKAN TÜİSAG Üyesi

idare Mahkemesine başvuran olursa Belki yeni çıkan yönetmelikler olup kaldırılan yönetmeliklerden soru varsa iptal edileblir. Dilekçe yazacak avukat önemlidir sanırım.

turgut berber bu yazıya teşekkür etti.
  8. seart

seart TÜİSAG Üyesi

demirin paslanmasi isg de yawas yanma olarak geciyor peki demirin paslanmasinda demir+o2 var sadece bunu her muhendis bilir ama ayni isg de yanma icin gerekli olanlara siklarda verilen tum ozellikler mevcut yani bilgi bastan yanlis ama yapacak birsey yok

Kemal Erdal Çelen ve turgut berber bu yazıya teşekkür etti.
  9. turisg

turisg TÜİSAG Üyesi

ASKIDA DEMEK ASILI SABİT DEMEKTİR. AMA TOZUN ÖZELLKİĞİ GENELDE UÇUCUDUR. DOĞRU CEVAP UÇUCUDA OLABİLİR. TANIMLARDA ASKIDA DİYOR AMA UÇUCU OLMASIDA BİR GERÇEKTİR. ÇOK DOĞRUSU OLAN BİR SORU BENCE BU SORU DA İPTAL EDİLMELİ

mayyuzlu ve turgut berber bu yazıya teşekkür etti.
  10. Tütü

Tütü TÜİSAG Üyesi

Günaydın arkadaşlar
    Agustosdaki sınav eski mevzuattan olcak diye duydum.Bilgisi olan varmı?

11. bhutjolokia

bhutjolokia TÜİSAG Üyesi

Bence bunların ikiside iptal olmaz

12. turgut berber

turgut berber TÜİSAG Üyesi

tartışmalı bir sınavdı.en az 20 soru tuzaklı,çelişkili,tartışılır,anlamsızdı..en az 5 soru iptal edilir diye bekliyorum..

13. Göker.

Göker. TÜİSAG Üyesi

Bundan önceki iptal sorularını tam 10 iş gününden sonra açıklamışlar yani aynı tarife uygulandığında açıklama tarihi haziran 7 arkadaşlar.

Volkan GÜRSU bu yazıya teşekkür etti.
  14. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Soru daha baştan yanlış. Tozu fiziksel risk etmeleri arasına katmaları sorunun kökten iptalini gerektirir. Kalın sağlıcakla.

Arif Alataş ve mehmet naci bulan bu yazıya teşekkür etti.
  15. ZgnZR

ZgnZR TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba. ben de sizin gibi sınav madurlardanım ve sizi gördükten sonra üye olup içimi dökmek istedim. Aralıktan beri kıbrısta askerlik yapıyorum ve sınava askerde hazırlanmaya çalıştım. Uykumdan 1 saat aldım ders çalıştım günlerimi ortalama 4-5 saat uyuyarak geçirdim. Böylesine şartlarda hazırlandım bu sınava. Ve sınavdan çıktıktan sonra açıkçası hayalkırıklığına uğradım. Bütün özverim ve emeğim boşa gitmiş gibi görünüyor şimdilik. Hesabıma göre 68de kalıyorum. Bu soruları hazırlayan adamların eminimki bu meslekle yada sahayla uzaktan yakından alakası yoktur. Gerçekten okadar teorik ve pratik olarak kullanılan ve bilinmesi gereken bilgi varken adamların sordukları sorular beni çileden çıkardı resmen. Sanırım bu soruları hazırlarlarken "herkes geçmesin birazda şu kazık soruları soralımda enazından bi kaç kişi elensin" mantığıyla hareket etmişler. Yazıklar olsun.

Fasih Fatih DEMİRTAŞ ve Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  16. seart

seart TÜİSAG Üyesi

nasil hesap yaptin yaw 23 mayis +10 nasil 7 haziran oldu 3 haziran olmasin

gencay3959, kabuss34, ayşegül d. ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  17. mehmet naci bulan

mehmet naci bulan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 12 haziranda mı yoksa daha erken açıklanır mı bilgisi olan varmı?.. Teşekkürler..

18. Arif Alataş

Arif Alataş TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar daire testere sorusunda yanlış yok. çünkü aralık vermesede şıklarda 85-90 arasında sadece 90 şıklarda olduğu için doğru sonuç bulunabilir. Soruları hazırlayanlar. yönetmelikteki cümleleri resmen kırpmışlar B kitapçığı 27. soru gibi.
    O yüzden o kadar çok bariz hatalı soru varki bu ince nüansa bakmazlar bile diye düşünüyorum

19. Arif Alataş

Arif Alataş TÜİSAG Üyesi

itirazlar başvurulardan itibaren 10 gün içinde değerlendirilecek. 12 haziranda sonuçlar açıklanacak.

Kemal Erdal Çelen ve mehmet naci bulan bu yazıya teşekkür etti.
  20. gapgara

gapgara TÜİSAG Üyesi

6331

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica