18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

abiciğim iptal olsa bize ne faydası olacak bir türlü anlamıyorum zaten ağustosta yenı sınav var orayamı gırecez son hakkımız gıbı konusuluyorda benmı yanlış anlaıyorum iptal olmasının kimseye faydası yok aksine zarar veriri bence...

2. Jeologman

Jeologman Banned

Bir de şu var arkadaşlar. Makina biliminde ülkemizde mm kullanılır. Hangi arabaya cihaza bakarsanız ingiliz ölçümleri hariç mm kullanılır.

3. Jeologman

Jeologman Banned

En fazla 4 soru iptal edilir . Merak etme sınav falan yenilemezler. Hatta cevap sıkkı bile değişmeyecek . İddaa ediyorum :)

4. gozlemci

gozlemci Guest

İtiraz için nasıl prosedür gereği 10 TL alınıyorsa ise sorumuza yanlış demeleri için prosedür gereği soruyu tam, eksiksiz ve net sormaları gerekir.Onlar hakkını aldı.(İtiraz gerekçesi için 10 TL ücreti.) Şimdi biz hakkımızı bekliyoruz.Olay bundan ibaret.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Çok özel istisnai durumlar hariç (detay ölçüler vb.) proje ve şantiye uygulamalarında; inşaat uzunluk ölçüleri cm ve makine ölçüleri ise mm olarak verilir. Kalın sağlıcakla.

ekmel hakkı yalçın ve Jeologman bu yazıya teşekkür etti.
  6. gozlemci

gozlemci Guest

İtiraz mantığına bak.Soru başı 10 TL.
    Kursiyer:Abi ben 6 sorunun yanlış olduğunu düşünüyorum ama 20 TL var bende.Diğer ay versem veya 3 taksit yapsak ?
    Bakanlık:Olmaz. Veresiye yohter.Gredi Gartı Gullanmiyih.Hadi canim hadi paran olduğunda itiraz edersin.
    Kursiyer:Abi 40 TL versem 4 alana 2 bedava olsa ?
    Bakanlık.Hadi gardaşın hadi, tükanın önünü gapama.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

TUĞBA ATAL, C@hit, kimyagerhayriye ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. sedini31

sedini31 TÜİSAG Üyesi

hayır iptal edilme telası yenı sınavla aynı sey degılmı bunu anlıyamıyorum onun ıcın yazdım ınsallah gerek kalamadan kazanır herkes

8. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Özellikle ölümcül iş kazalarında savcıların, şüpheliler için güvenlik amacı ile gözaltı uygulaması yapmaları olağandır.

9. serdar incirci

serdar incirci TÜİSAG Üyesi

tebrikler çok iyi gözlemlemişsiniz :)

zeynep_hilal bu yazıya teşekkür etti.
  10. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

soruda algı tabi ki de cm .. ama burada mesele cm, mm veya m değil.. soruda birimin verilmemesi mantalite olarak yanlış...

Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  11. Jeologman

Jeologman Banned

Güzeeeeel. Bu iyi geldi yatmadan önce:) 10 numara espiri

12. cavus_123456

cavus_123456 Banned

nerden biliyorsun mumeccin mısın yoksa badem bıyıklı mısın

hnys ve Mete TAŞCI bu yazıya teşekkür etti.
  13. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

baraj 60'a çekilmiş diye duydum.

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  14. Jeologman

Jeologman Banned

Hadi leeeeen karıştırma ortalığı.

Burak Inal, didem27 ve Erkan Erdoğdu bu yazıya teşekkür etti.
  15. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

essah diyorum

16. Jeologman

Jeologman Banned

Yok yaw ikiside değilim. İkisi ilede yıldızım barışmaz. Sadece kafayı yiyecek kadar sınav sorularını irdelemiş biriyim. sınav sorularını şrdelediğim kadar sınava çalışsaydım şimdi rahat 90 almıştım.

17. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Abartmayalım arkadaşlar, ama sende haklısın, psıkolojımız bozuldu su boktan sınav için...

18. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

19. can61

can61 TÜİSAG Üyesi

bir çok kurumda 60 baraj .arkadaşın temennisidir sanırım 60 ama haklı bir temenni

20. Jeologman

Jeologman Banned

İki hafadır sarışın yeşil gözlü 180 cm boyunda bir hatun bana evin önünden geçerken yakışıklı bakarmısın diyordu. Dün gidip kulaklarımı yıkattım . Kız bugün yine geldi "amca anket yapıyorum katılmak istermisin "dedi . Beence sende yanlış duymuşsun.

Bayman bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica