18 Mayıs 2013 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Hatalı Olan Yada Cevabı Değişmesi Gereken Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. denizceren

denizceren TÜİSAG Üyesi

Sayın kemal erdal çelen bey,sınavla ilgili yorumlarıma geçmeden önce,sizinle akraba olduğumuzu belirtmek isterim.kardeşiniz SOner beyin baldızıyım.Gülser çelen in en küçük kardeşiyim.adım Güler,burada rastlamış olmamız çok güzel.saygılarımla

2. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

valla 37 yanlış var, çeksinler nevar yani, sağlam yerden duydum çekecekler 60'a.
    Burdan yet kililere sesleniyorum;
    kaybolmayan sakız yaptınız, 10 aşşa çekmişiniz çok mu?

3. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Kardeş baraj 60 a cekılırse ankarada 3 gün yedırecem ıcırecem sana :))))

4. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

gelirim bak;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Ayıpsın kardeşim :)

6. Jeologman

Jeologman Banned

"Umut fakirin ekmeği dayan aslanım dayan." Türk atasözü .... bir de şu var"umuda bel bağlamayın ,zira umut bu diyarları terkedeli çok oldu". Yüzüklerin efendisi iki kule filiminden bir replik :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Arkadaş sen 4 sorudan emınsın, adamda 60 diyor, yav sende gel ayıpsın jeologman(bedem bıyıklı) kardeşim :)

8. Jeologman

Jeologman Banned

Gelirim hacii ayıp ettin. Baraj 60 a çekilsin gelirim.

9. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

Arkadaş, aslında öyle kazanılası bir sınav değil İSG..
    Ben ağır sanayide çalışıyorum, bakıyorum uzmanlara her dakikaları korkulu rûya.....
    TC'de İSG uzmanlığınını bana özetle deseler cevabım şu olur;
    Bu meslek elim sende oyununa benziyor, patronunla beraber oynarsın.. el hep sende...

cİSG, Bayman ve Mete TAŞCI bu yazıya teşekkür etti.
  10. gozlemci

gozlemci Guest

Ben devletin Bankasında K tuşu nerde diyen memur gördüm.Memur kısmından gelen her türlü olay bende normaldir.

11. 01apachi

01apachi TÜİSAG Üyesi

:) F klavyyedir o;)

ms.teksin bu yazıya teşekkür etti.
  12. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Gel ne olursan ol yine gel, ister badem bıyıklı ol istersen mumeccın ol yine gel, ama yok yok jeologman, badem bıyıklıysan gelmeeeeeeeee :) :) :)

13. Jeologman

Jeologman Banned

Haciii yok gelecem ısrar ediyom . Bende badem bıyık falan yok ancak illa badem bıyıklı biri de olsun diyorsan etrafta birsürü onlardan da bulur getiririz haciii ayıp ettin.

14. Jeologman

Jeologman Banned

Yeterki baraj 60 olsun sen geç . Geliriz hertürlü:)

15. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Kardeş isterseler barajı yukseltsınler problem değil ok... Anladın sen onu.

16. Jeologman

Jeologman Banned

Barajı yükseltirlerse bende içecek hava kalmaz gardaş. 69 da kaldık. İçmeden kafayı bulurum ben. Geçme notu 60 a insinki rahat rahat . Lıkır lıkır fışır fışır . Yuvarlansın. Yoksa eywah ki ne eywah.

17. Jeologman

Jeologman Banned

Forumu iyice çilingir sofrasına döndürdük cavus kardeş . Milleti ürküttük . İki ayrancı?? Başladılar konuşmaya diyecekler şimdi:)

18. cavus_123456

cavus_123456 Banned

Aynen öle :) millet kaç gündür su soru iptal olurmu su ne olur bu ne olur, arkadaş kafa gitti arada bı geyik iyidir ama aglanacak halımıze gülüyoruz milletçe... Neyse kardeş hadi iyi geceler :)

19. Jeologman

Jeologman Banned

Biraz da gırgır olmasa çekilmiyor günler. arkadaşlardan özür diliyorum canlarını sıktığım olduysa . İyi geceler diliyorum.

20. GARİP SARGUT

GARİP SARGUT TÜİSAG Üyesi

YANLIŞ DUYMUŞSUN, AĞUSTOS SINAVINDAN SORA BÜTNLEME sınav YAPACAKLAR. İLK SINAVIN %50Sİ İKİNCİ SINAVIN%10 U BÜTÜNLEMENİN TAMAMINI EKLİCEKLER:))

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica